Ovládajte podlahové vykurovanie telefónom

Spoznajte novú dimenziu komfortného ovládania elektrického podlahového vykurovania. Každý súčasný i budúci majiteľ elektrického podlahového vykurovania ocení možnosť jeho jednoduchého ovládania z ktoréhokoľvek miesta na svete. Nový inovatívny termostat Devireg™ Smart spolu s intuitívnou aplikáciou menia smartfón alebo mobilné zariadenie na špičkové diaľkové ovládanie. Vďaka tomu si možno odteraz vychutnať ešte väčší tepelný komfort a úspory energií. 

„Za vývojom DEVIreg™ Smart stoja podnety užívateľov elektrického podlahového vykurovania. Vďaka ich spätnej väzbe sa podarilo vytvoriť najštýlovejšie a predovšetkým – najintuitívnejšie ovládanie podlahového vykurovania na trhu,“ hovorí Dušan Lašák zo spoločnosti Danfoss.

Nový termostat možno ovládať cez intuitívnu aplikáciu priamo z mobilného zariadenia. Počet spárovaných zariadení môže byť až 10, pričom súčasne môžu byť pripojené dve mobilné zariadenia. Užívateľ tak po ceste z práce môže jednoducho nastaviť optimálnu teplotu, ktorú si vychutná po príchode domov.

Inteligentná aplikácia umožňuje nastaviť nasledujúce módy: ochrana pred mrazom, týždenný režim, nastavenie mimo domu/dovolenka a úsporný režim. Užívatelia si môžu jednoducho nastaviť a naprogramovať svoj systém podlahového vykurovania, aby zodpovedal ich dennému režimu, a tým znížiť náklady na energiu. Termostat sa dokonca prispôsobuje teplotným podmienkam v priebehu roka. Učí sa kedy má spustiť a vypnúť kúrenie, aby dosiahol optimálnu ekonomiku a komfort vykurovania.

02-danfoss

Vysoká kompatibilita

Devireg™ Smart je kompatibilný s takmer všetkými existujúcimi rámčekmi a senzormi na trhu. Možno ho ľahko integrovať do existujúcich systémov. Termostat možno nastaviť v priebehu niekoľkých sekúnd. V prípade výmeny Devireg™ Touch za nový termostat možno okamžite kopírovať nastavenie vykurovacieho režimu do nového DEVIreg™ Smart. Termostat DEVIreg™ Smart komunikuje prostredníctvom bezpečného cloud systému, ktorý používa rovnaké zabezpečenie ako v mobilných bankových aplikáciách. „Žiadne dáta nie sú uložené v cloude a osobné údaje sú v bezpečí za všetkých okolností,“ ubezpečuje Dušan Lašák.

Štýlový doplnok domácnosti

DEVIreg™ Smart je štýlovým dekoratívnym doplnkom moderných domácností. Čistý a minimalistický vzhľad DEVIreg™ Smart je inšpirovaný klasickým priemyselným dizajnom. Diskrétny a nadčasový dizajn mu prepožičiava štvorcový dotykový displej. 

Dodáva sa v 4 farebných prevedeniach: čisto biela, polárna biela, slonovina a čistá čierna. Termostat bude priebežne aktualizovaný a vylepšovaný o automatické aktualizácie softvéru. Na DEVIreg™ Smart sa vzťahuje mimoriadna 5 ročná záruka. Stiahnite si DEVIreg™ Smart App zadarmo z Google Play alebo App Store. Vyhľadávací reťazec v aplikácii je DEVI SMART.

DEVIregTM Smart

 • Diskrétny a štýlový dizajn
 • Jednoduché a intuitívne ovládanie dotykového displeja
 • Kompatibilita s inými rámami termostatov
 • Funkcia: otvorené okno
 • 5 ročná záruka
 • Termostat môže byť prostredníctvom DEVIsmart™ App spárovaný s 10 mobilnými zariadeniami
 • možnosť komunikovať simultánne s dvomi mobilnými zariadeniami

DEVIsmart App

 • Nastavenie podlahového vykurovania odkiaľkoľvek
 • Lokálne možno prevádzkovať systém podlahového vykurovania bez pripojenia k internetu cez Wi-Fi
 • Možnosť vytvoriť skupinu pre jednoduché ovládanie viacerých termostatov
 • Ovládanie termostatov na akomkoľvek mieste (napr. chata, kancelária a pod.)
 • Prevádzkové módy: ochrana pred mrazom, týždenný režim, mimo domu/prázdniny a úsporný režim
 • Prijímanie oznámení a upozornení o dôležitých systémových udalostiach