Päť tipov ako premeniť obývačku na sledovanie športov

Spoločnosť Logitech zistila, že pri sledovaní športových udalostí tohto leta sa bude až 20 percent Európanov dívať naraz na viac než jednu obrazovku — aby nezmeškali nič dôležité. Zároveň vypracovali zopár zaujímavých tipov, ktoré by vám mali pomôcť, aby ste nepremeškali nič dôležité.

Päť hlavných tipov, ako premeniť obývačku na dokonalé miesto  na sledovanie letných športov

1. Ako prvé si zistite, aké športové udalosti a zápasy sa vysielajú v televízii a urobte si plán, na čo a kedy sa chcete dívať, aby ste toho z letných súbojov stihli čo najviac.

2. Spočítajte si, koľko ľudí sa spolu s vami bude dívať vo vašej obývačke. Mali by ste predovšetkým zvážiť, koľko pohodlných miest na sedenie máte k dispozícii, aby sa všetci pohodlne vošli (ak ich je málo, investujte napríklad do sedacích vakov alebo vankúšov). Skontrolujte tiež, či je na televízor zo všetkých miest dobre vidieť a či ľudia nebudú sedieť príliš blízko k televízii alebo nebudú natesnaní na sebe.

3. Venujte myšlienku prístrojom, ktoré máte v obývačke. Na trhu existujú vynikajúce reproduktory s priestorovým zvukom, ako aj televízory s vysokým rozlíšením, ktoré vás môžu lepšie vtiahnuť do deja. Investujte do univerzálneho diaľkového ovládače Logitech Harmony One+, ktorým môžete riadiť až pätnásť rôznych prístrojov a ktoré vám umožnia ovládať všetko úplne jednoducho.

4. Nezabudnite na jedlo a pitie. Keď majú ľudia dosť jedla a pitia, budú sa pri sledovaní cítiť lepšie. Mohli by ste trebárs do obývačky kúpiť mini chladničku, do ktorej by ste dali chladiť nejaké nápoje a nemuseli tak často odchádzať do kuchyne.

5. Ak sa budete chcieť dívať na viacero športových akcií súčasne, zvážte umiestnenie tabletu alebo smartphonu vedľa televízoru, aby ste mohli sledovať iný streamovaný kanál. Logitech vám ponúka rad skvelého príslušenstva pre iPad – napríklad stojanček Logitech AV Stand a Logitech Speaker Stand – vďaka ktorým bude ich používanie jednoduchšie.

A na záver pripájame aj zopár hardvérových tipov:

Univerzálny diaľkový ovládač Logitech Harmony One+
Nastavenie a používanie diaľkového ovládača Logitech Harmony One+ je jednoduché pre každého. Vďaka dotykovému displeju máte pod kontrolou všetky prístroje, ktoré tvoria vaše centrum domácej zábavy, pričom pre prístup k vašim obľúbeným programom a činnostiam vám stačí stlačiť jediné tlačidlo.

Stojanček Logitech AV Stand pre iPad
Pomocou tohto diaľkovo ovládaného reproduktoru, stojanu a dobíjacej stanice v jednom, môžete ľahko spolu s ďalšími sledovať televíziu aj na tabletoch. Všestranný stojanček možno nastaviť prakticky v akomkoľvek uhle. Môžete ho položiť, aby ste mohli pohodlne písať, alebo ho postaviť pre pohodlné sledovanie – na výšku aj na šírku.

Stojanček Logitech Speaker Stand
Váš zážitok z posluchu bude intenzívnejší vďaka tomuto reproduktoru, stojanu a nabíjacej stanici v jednom. Ovládacie prvky sú ľahko dostupné, uhol nastavenia možno jednoducho upraviť a stojan môže váš iPad dobíjať aj vtedy, keď reproduktor nie je zapnutý.

 

viac informácií nájdete na stránkach www.logitech.cz alebo www.facebook.com/logitechczsk