Podnikatelia a živnostníci volajú v rámci 55€ stropu do všetkých sietí v celej EÚ

 

 

 

Bratislava, 30. januára 2012

 

O2 od 1. februára prináša ďalšiu novinku určenú pre firmy a živnostníkov. Program O2 Moja Firma umožňuje v rámci cenového stropu 55€ volania do všetkých sietí v krajinách Európskej únie. Nové výhodné volania v rámci EÚ budú novým aj existujúcim užívateľom programu aktivované automaticky.

 

 

„Telefonovanie do všetkých sietí na Slovensku a do všetkých krajín Európskej únie za slovenské ceny je už pre živnostníkov a podnikateľov realitou. Navyše, aj pri volaniach do všetkých krajín EÚ sa im automaticky znižuje cena minúty podľa prevolaného počtu. Môžu tak volať za menej ako 8 centov za minútu. Zároveň sa uplatňuje aj platobný strop, vďaka ktorému užívatelia programu O2 Moja Firma za volania nielen na Slovensko, ale aj do krajín Európskej únie už nezaplatia viac ako 55€ mesačne,“ uviedol René Parák, riaditeľ komunikácie spoločnosti Telefónica Slovakia. Jednotná cena sa týka aj odosielania SMS správ, teda 0,06€/SMS.

 

 

Príloha:

*Krajiny prvej a druhej zóny podľa cenníka:

Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Malta, Holandsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Veľká Británia, Island, Nórsko a Lichtenštajnsko