Posila AXIS teamu

Spoločnosť Axis Communications oznámila, že na novú pozíciu Sales Engineer pre Českú republiku a Slovensko nastupuje Richard Malíř.

„Partneri vždy oceňovali našu technickú podporu a preto máme v Richardovi nového odborníka v rámci nášho pražského tímu,“ povedala Markéta Bauerová, sales manager spoločnosti Axis Communications pre oblasť strednej Európy. „Richard Malíř bude zodpovedný za aktivity obchodno-technického charakteru v spoločnosti Axis v Českej a Slovenskej republike. Veríme, že jeho dlhoročné praktické skúsenosti prispejú najmä pri odbornej asistencii našim partnerom a podarí sa nám ďalej rozvíjať partnerskú spoluprácu na trhu v strednej Európe.“ Richard Malíř prichádza zo spoločnosti Wolters Kluwer ČR, kde pôsobil na pozícii Product Manager pre projekt Kleos v ČR. Skúsenosti v oblasti Security CCTV získal v spoločnosti Robert Bosch na pozícii Product Manager pre ČR a SR a tiež na pozícii Service Manager značky Blaupunkt (Bosch Group) pre strednú a východnú Európu.

Richard Malíř (1)

Richard Malíř získal titul Bc. na Vysokej škole manažérskej informatiky a ekonomiky v Prahe. Je ženatý a vo voľnom čase sa okrem rodiny venuje squashu, potápaniu, parašutizmu a cestovaniu.