Predplatné: Dáme každému (nová akcia)

Každý kto si v termíne od 1. 6. 2010 do 30. 6. 2010 predplatí časopis PCSPACE s DVD prílohou na jeden rok, automaticky získa poukážku na 10 %-nú zľavu pri nákupe akéhokoľvek tovaru v predajni ALPINUS Bratislava. Navyše v predajni, pri použití poukážky, dostanete praktický DARČEK!

Darček: Light My Fire kresadlo – FireSteel Mini blister single
Toto kresadlo bolo pôvodne vyrobené pre Švédske Ministerstvo obrany. Iskry, ktoré vytvára, dosahujú teplotu až 3000 °C, a tak nie je problém založiť oheň v akomkoľvek počasí a v akejkoľvek nadomorskej výške. Vďaka svojej spoľahlivosti sa kresadlo stalo obľúbeným pre mnohých ľudí – od poľovníkov, rybárov až po milovníkov campingu. Svoje miesto si taktiež našlo v domácnostiach, kde je používané k podpaľovaniu krbov a grilov.

Kresadlo from TVSPACE on Vimeo.

Zľavu si môžete uplatniť na všetok sortiment, okrem akciového, alebo už zľavneného tovaru. Kompletný sortiment nájdete na www.alpinusba.sk, alebo priamo v predajni: ALPINUS Bratislava, v Bratislave na Hodžovom námestí 4 (v obchodnej pasáži v budove TATRA CENTRA).

Poukážku na zľavu dostanete spolu s časopisom PCSPACE 7/2010. Uplatniť si ju môžete aj prostredníctvom e-shopu, stačí ak do poznámky uvediete, že: „zľava PCSPACE 10%“ a kupón pošlete poštou do predajne. Poukážku môžete využiť od 1. 7. 2010 do 31. 8. 2010.

Pre viac informácií o možnostiach predplatného pozrite str. 96 alebo www.pcspace.sk. Táto akcia neplatí pre objednávky zľavneného predplatného.