Prekročte hranicu fotenia s kompaktom

 

 

Nikon COOLPIX P7800: Prekročte hranicu fotenia s kompaktom

Pre všetkých nadšencov, ktorí chcú zo svojho fotoaparátu dostať to najlepšie, je určený nový Nikon COOLPIX P7800. Špičková kvalita fotiek, blesková pohotovosť a veľmi svetelný objektív NIKKOR s vysokým rozlíšením umožňujú dosiahnuť úžasne ostré zábery. Vďaka svojim vlastnostiam sa tento model COOLPIX stáva prvotriednym fotoaparátom s praktickými funkciami, ako sú výklopný displej a vstavaný elektronický hľadáčik na získanie tých najlepších výsledkov vo vašej videotvorbe, ako aj pri fotografovaní bez prípravy. Vďaka manuálnemu ovládaniu, ktoré zahŕňa tri používateľské režimy, dve funkčné tlačidlá a dva príkazové voliče (zadný a predný), ide naozaj o nevídanú kombináciu výkonu a univerzálnosti.

Vynikajúco vybavený prístroj je ideálny pre povolania, ktoré vyžadujú vysokokvalitný prenosný fotoaparát, ako sú napríklad architekti alebo ľudia pracujúci v oblasti nehnuteľností. Prvotriedny fotoaparát na cesty P7800 s rýchlymi reakciami, krátkym časom spustenia, mimoriadne kvalitným automatickým zaostrovaním a stabilizáciou obrazu druhej generácie dokáže sériovo snímať frekvenciou až 8 snímok za sekundu a je ideálny pre činorodých fotografov, ktorí tak nemusia so sebou nosiť digitálnu jednookú zrkadlovku. Kompatibilita s formátom RAW (NRW) znamená, že zo snímača vždy získate to najlepšie bez ohľadu na to, čo od snímky požadujete. Fotoaparát P7800 je kompatibilný s celým radom príslušenstva vrátane bezdrôtového adaptéra WU-1a na okamžité zdieľanie snímok alebo diaľkové ovládanie fotoaparátu pomocou smartfónu, aby ste mohli úplne využiť jeho potenciál. Presvedčte sa, že nový COOLPIX P7800 prekračuje hranice bežných kompaktov!

Fotoaparát COOLPIX P7800 bude dostupný za odporúčanú maloobchodnú cenu 499 €.

 

Nikon COOLPIX S02: Dobré veci bývajú malé

Malý, štýlový a vždy elegantný fotoaparát COOLPIX S02 je možno najmenším členom rodiny COOLPIX, ale určite je veľký, pokiaľ ide o jeho výsledky. V tomto miniatúrnom fotoaparáte, ktorý je nevyhnutným doplnkom akejkoľvek dlane, peňaženky alebo kabelky, hrá dizajn jednu z hlavných úloh. Prístroj tiež ponúka dotykovú obrazovku s antireflexnou vrstvou, vnútornú pamäť, vstavaný xenónový blesk, korý osvetlí aj tú najtmavšiu reštauráciu, bar a nočný klub, pričom vaše objekty ohromia snímky a nie blesk, ale tiež 13-megapixelový snímač CMOS a jednoduché automatické režimy, vďaka ktorým nepremeškáte žiadny okamih na večierku.

Navyše – ak sa naskytne príležitosť vhodná na zhotovenie videosekvencie, fotoaparát S02 ju zaznamená v rozlíšení Full HD, takže vám nikdy nič neujde. Režim Nočnej krajiny umožní nasnímať ostré snímky pri nízkej hodnote ISO tak, že skombinuje štyri zábery zhotovené veľmi vysokou rýchlosťou. Je dostatočne ľahký (100 g), aby sa dal na večierku zavesiť na krk a vďaka kovovému krytu tela je tento fotoaparát módnym doplnkom, ako aj stredobodom rozhovorov. Nájdete ho v bielej, ružovej, modrej a zrkadlovej farbe.

Zachytenie spontánnych okamihov, na ktoré naozaj nechcete zabudnúť, nebolo nikdy také jednoduché ako s miniatúrnym modelom radu Nikon COOLPIX, ktorý je menší ako kreditná karta!

Fotoaparát COOLPIX S02 bude dostupný za odporúčanú maloobchodnú cenu 119 €.