Prekvapenie každý deň s novou službou freeSAT

Bratislava 7.septembra 2011 – Slováci sa môžu tešiť na úplne nový prístup k zákazníkom a flexibilnú možnosť sledovania televízie. V atraktívnom balení v podobe nového dizajnu a zábavnejšieho loga, teraz navyše s ešte lákavejším obsahom – spoločnosť UPC DTH S.à r.l. predstavuje službu freeSAT. Sledujte satelitnú televíziu bez mesačných poplatkov!

 

 

Obmedzujú vás aktuálne ponúkané programové balíčky? V súčanej dobe na slovenskom trhu neexistuje poskytovateľ satelitnej televízie, ktorý by ponúkal širšiu ponuku programových kanálov. Navyše už nemusíte voliť medzi ponukou a kvalitou, služba je dostupná na celom území Slovenskej republiky a v digitálnej kvalite. Nie je nič jednoduchšie, ako si vychutnať zábavu bez kompromisov – kdekoľvek a kedykoľvek. Vašou jedinou starosťou bude rozhodnúť sa, na aký kanál sa budete pozerať.

 

 

 

 „Snažíme sa našim klientom vyjsť v ústrety vo všetkých oblastiach a chceme uspokojiť ich dopyt po produkte so zaujímavým domácim a medzinárodným obsahom bez mesačných poplatkov. Tiež by som rád zdôraznil našu kvalitnú starostlivosť o zákazníkov a atraktívne ceny. Nové logo v sebe spája všetky znaky kvality známe z našej predchádzajúcej značky UPC Direct, ale hlavné posolstvo je jasné – teraz je možné získať skvelý zážitok zo sledovania televízie bez mesačných poplatkov, rovnako ako ďalšie doplnkové služby.“, komentuje nový prístup k poskytovaniu satelitného vysielania Managing Director UPC DTH s.à r.l., Magnus Ternsjö.

 

Ten, kto sa rozhodne pre službu freeSAT, tak uvíta pozitívnu zmenu oproti súčasnej konkurenčnej ponuke predovšetkým v podobe značnej úspory financií, keď nebude platiť žiadne mesačné poplatky a pri niektorých balíčkoch získa prístupovú kartu zadarmo. Novinka prináša zábavu bez starostí a komplikácií. Zákazník si môže službu pohodlne nastaviť z domova prostredníctvom webovej stránky www.freesattv.tv alebo cez zákaznícku linku. Partnerské call centrum spoločnosti UPC Direct bolo navyše nedávno ocenené za vynikajúcu kvalitu služieb v medzinárodnej súťaži Contact Center World Awards. Novinka v podobe freeSAT TV je tak skrátka „troublefree“.