Premiéra vlastnej značky ABC Data – Colorovo

 

 

Spoločnosť ABC Data, popredný IT distribútor v strednej a východnej Európe, predstavuje svoju vlastnú značku pod názvom „colorovo“. Od 18. júla 2011 spoločnosť zaradila viac ako 200 produktov tejto značky. Značka „colorovo“  ponúka prvé vlastné produkty spoločnosti ABC Data.

„Uvedenie vlastnej značky na trh je súčasťou stratégie, ktorá okrem iného zavádza do portfólia produkty s vysokou maržou. Investície, ktoré sme vložili do prípravy vlastnej značky tak doplnia náš obchodný model. Okrem iného, vytvorili sme aj tím odborníkov zodpovedných za rozvoj, predaj a marketing vlastných produktov, ktoré budú dostupné vo všetkých krajinách, kde spoločnosť ABC Data obchoduje“ – uviedol Petr Jandík, generálny riaditeľ ABC Data s.r.o.

Spotrebný materiál  COLOROVO je určený takmer pre 1200 modelov tlačiarní bežne používaných na našom trhu, takých výrobcov ako sú: Canon, Epson, Hewlett-Packard, Lexmark, Konica Minolta, Samsung, Brother.

Produkty COLOROVO ponúkajú najvyšší servisný štandard na trhu: doživotnú garanciu bezproblémovej práce do vyčerpania spotrebného materiálu, výmenu chybných produktov za nové a rýchle a profesionálne služby reklamačného oddelenia spoločnosti ABC Data (RMA).

„Chceme aby značka a produkty „colorovo“ boli synonymom dobrých produktov za prijateľnú cenu s atraktívnym „záručným balíčkom“. Testy ukázali, že kvalita tonerov aj atramentov značky „colorovo“ je na vysokej úrovni v porovnaní s produktmi tohto druhu na trhu“ – povedal Dobrosław Wereszko, vedúci projektu značky „colorovo“, ktorý predtým pôsobil ako zakladateľ, spolumajiteľ a člen predstavenstva spoločnosti Black Point.

Spoločnosť ABC Data pripravila taktiež masívnu podporu pre svojich obchodných partnerov, ktorí majú možnosť zapojiť sa do zaujímavých promo akcií so značkou „colorovo“ a získať tak mnoho atraktívnych odmien. Spoločnosť ponúka produkty pre svojich zákazníkov prostredníctvom vlastného obchodného portálu A-shop.

 

Viac informácií o značke „colorovo“ nájdete na internetovej stránke: www.colorovo.sk.

O spoločnosti ABC Data s.r.o.

Spoločnosť ABC Data je regionálny distribútor výpočtovej techniky, ktorý pôsobí v piatich  krajinách strednej a východnej Európy – Česko, Slovensko, Poľsko, Litva, Rumunsko. Portfólio spoločnosti tvorí viac ako 27 000 produktov od 155 výrobcov. Na Slovenskom trhu pôsobí ABC Data od roku 2007. ABC Data je vnímaná ako stabilná, spoľahlivá a prosperujúcu spoločnosť. Od 17. júna 2010 je ABC Data kótovaná na varšavskej burze. Od roku 2009 sa ABC Data stala členom Global Distribution Technology Council (GTDC), združenie najväčších IT distribútorov na svete. ABC Data už tretí rok obhájila svoj úspech a stala sa víťazom EMEA Chanel Academy Awards 2011  „o najlepšie spolupracujúceho distribútora” v strednej  a východnej Európe.