Pricemania.sk spustila vlastný blog

Porovnávač cien internetových obchodov Pricemania.sk sa rozhodol rozšíriť portfólio svojich služieb. Stáva sa radcom nielen pri výbere toho najlacnejšieho a najkvalitnejšieho produktu, ale vzdeláva aj nakupujúcich, či začínajúcich podnikateľov.

 

Všetkým , ktorí sa potrebujú zorientovať v širokej ponuke produktov na internete, prináša Pricemania nový a zaujímavý obsah. Vďaka praktickým a užitočným článkom či videotutoriálom na stránkach Pricemania blogu sa mnohým používateľom internetu uľahčí rozhodovanie a budú vedieť nakúpiť produkty podľa vlastných preferencií.Obsah na blog Pricemania netvorí sama, oslovila aj odborníkov.

Rôznorodý obsah

Jednotlivé rubriky sú rozdelené podľa adresáta, zamerania aj záujmov.

Nakupujeme online je rubrika určená všetkým užívateľom, ktorí radi nakupujú na internete, užívajú si výhody online nakupovania, no občas pochybujú o spoľahlivosti obchodu, resp. sa potrebujú pred samotným nákupom poradiť s odborníkom. Tým by mala byť práve Pricemania.sk, ktorá fundovane poradí užívateľom s výberom správneho produktu a kvalitného e-shopu, ale aj to, ako vrátiť tovar kúpený na internete, ak s ním nie sú spokojní. V tejto rubrike sa otvára možnosť na prezentáciu značiek a obchodov, ktorí sa môžu stať partnerom článkov, a tak sa zviditeľniť pred svojou cieľovou skupinou.

Rubrika Pre e-shopy je venovaná najmä začínajúcim podnikateľom, majiteľom e-shopov či marketérom, ktorým Pricemania.sk radí, ako rozbehnúť biznis na internete, pre akých dodávateľov sa rozhodnúť, akú kuriérsku spoločnosť si vybrať a iné.

Do zákulisia fungovania firmy nazriete vďaka rubrike Zo života Pricemanie, kde sa dozviete o všetkých teambuildingoch, akciách, ale aj náladách či bláznovstvách zamestnancov firmy.

 

Pricemania v médiách zachytáva prezentáciu značky v novinách, časopisoch, rozhlase, televízii, ale najmä v internetových médiách.