Prispôsobiteľná herná myš

Logitech® G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse – Myš rovnako jedinečná ako vy
Dátum predstavenia: 8. apríl 2014    Zahájenie dodávok: Apríl 2014       Cena: 79,99 €        K dispozícii na: gaming.logitech.com

 

 

 

Popis produktu

 

Každý hráč vyhrává iným spôsobom. Hernú myš Logitech® G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse je možné prispôsobiť tak, že môžete naplno využiť svoj potenciál vyhrať a pochváliť sa svojim vlastným štýlom a osobitosťou. Posuňte svoju hru na vyššiu úroveň pomoco kalibrácie senzorov podľa herného povrchu, úpravy hmotnosti a vyváženiu myši, zmenou rozlíšenia senzoru počas hry a vďaka 11 programovateľným tlačidlám.

 

Hlavné vlastnosti

·         Prispôsobenie kalibrácie podľa povrchu: Myš Logitech G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse je vybavená exkluzívnou technológiou Delta Zero™, ktorá umožňuje nastaviť jej senzor tak, aby pracoval čo najlepšie na akomkoľvek povrchu a vy ste tak mohli dosiahnuť maximálnu presnosť, precíznosť a citlivú odozvu.

·         Úprava hmotnosti a vyváženia ťažiska: Celkovú hmotnosť myši a tiež jej ťažisko je možné upraviť pomocou malých závaží v závislosti na ich počte a umiestnení. Pridať môžete až päť závaží s hmotnosťou 3,6g a upraviť si tak hmotnosť a ťažisko myši podľa seba.

·         11 programovateľných tlačidiel: Fungujú skvelo aj v predvolenom nastavení, ale umožňujú prispôsobenie podľa vášho štýlu – u myši Logitech G502 Proteus Core môžete pre 11 programovateľných tlačidiel nastaviť spúšte zbran, mať hlasové komentovanie bližšie na dosah, dočasne znížiť rozlíšenie senzora pre presnejšie odstreľovanie alebo im priradiť ľubovoľný príkaz alebo makro.

·         Vylepšené Two-Mode hyper rýchle rolovacie tlačidlo: Aktualizovaná verzia rolovacieho tlačidla s dvoma režimami prevádzky, s exkluzívnou konštrukciou spoločnosti Logitech, vám poskytuje ešte lepšiu presnosť pri rolovaní krok za krokom v hrách i pri bleskurýchlom prelete dlhých webových stránok.

·         Zmena rozlíšenia DPI počas hrania: Váš pohyb bude vždy správny, ak využijete jedno z piatich voliteľných nastavení rozlíšenia DPI – môžete mieriť s najvyššou presnosťou na jediný pixel (200 DPI) alebo bleskurýchlo manévrovať (12.000 DPI) pomocou troch tlačidiel, ktoré máte ľahko na dosah palca.

·         Vyspelé povrchové materiály: Myš je vytvorená s využitím poznatkov z mapovania tepelných zón a jej povrch je potiahnutý špeciálnym materiálom zaisťujúcim vyššie pohodlie, istejšie ovládanie a odolnosť.

Požiadavky na systém:

 

·         Windows® 8, 8.1. Windows® 7 alebo Windows Vista®

·         USB port s napájaním

·         Pripojenie k Internetu a 100 MB voľného priestoru na pevnom disku (pre stiahnutie voliteľného softvéru)

 

Technické údaje produktu

·         Rozmery produktu: (D x Š x H): 132x75x40 mm

·         Hmotnosť

    • 168 g (myš a kábel)
    • 145 g (samotná myš)
    • až 18 g prídavných závaží

 

Záruka

·          Obmedzená záruka na hardvér 2 roky