Rozum do vrecka

Samsung predstavuje sedempalcový tablet GALAXY Tab3 Lite
Nový tablet prináša bohaté multimediálne zážitky, efektívne služby pre zdieľanie obsahu a dokumentov a pritom sa hravo zmestí do vrecka.

 

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, predstavila GALAXY Tab3 Lite (7″), ktorý kombinuje intuitívne ovládanie radu GALAXY Tab3 s praktickým, ľahko prenosným prevedením. Nový tablet je vybavený rozšírenými funkciami a službami a ponúka veľa možností pre zachytenie, sledovanie, počúvanie, vytváranie a zdieľanie obsahu s ostatnými.

Maximálne prenosný

Samsung GALAXY Tab3 Lite (7″) je so svojím tenkým, odľahčeným dizajnom v kompaktnom rámiku stvorený pre ľahké nosenie a obsluhu jednou rukou. Kapacita batérie 3 600 mAh zaručuje vysokú výdrž a umožňuje až osem hodín prehrávania videa. Sedempalcový displej zaisťuje optimálne rozlíšenie pre kvalitné sledovanie videí. Ovládače sú umiestnené na strane rámu, aby nezasahovali do obrazovky a pri práci s tabletom nepôsobili rušivo.

Bohaté multimediálne zážitky

Samsung GALAXY Tab3 Lite je vybavený dvojjadrovým procesorom s taktom 1,2 GHz, ktorý sa stará o dostatočný výkon pre sledovanie videí, hranie hier, alebo pri načítaní internetových stránok. Na zadnej strane je umiestnený fotoaparát s rozlíšením 2 Mpix a nechýba tiež rad foto funkcií. Funkcia Smile Shot automaticky urobí fotografiu v okamihu, keď detekuje úsmev, Shoot & Share zase umožňuje zdieľať fotografie ihneď po ich nasnímaní a Panorama Shot zaistí dokonalý obraz okolitej krajiny.

Služby pre zdieľanie i zábavu

Samsung GALAXY Tab3 Lite ponúkne obľúbené služby pre zdieľanie či sťahovanie obsahu, ktoré používateľom umožnia obohatiť svoj ​​tablet o rad zábavných alebo užitočných aplikácií. Patria medzi ne:

Samsung Apps: ponúka jednoduchý prístup k viac ako 30 000 hrám a aplikáciám.

Samsung Link: prepája cloudové úložisko s prístrojom a umožňuje tak zdieľať a sledovať obsah na rôznych Smart zariadeniach kedykoľvek a kdekoľvek.

Samsung GALAXY Tab3 Lite bude celosvetovo dostupný v bielej a šedej farbe. Na Slovensku bude v predaji WiFi verzia (biela a šedá) od posledného januárového týždňa 2014.

 

Technické špecifikácie Samsung GALAXY Tab3 Lite (7”)

Kategória

Špecifikácie

Sieťové pripojenie

Wi-Fi / 3G(HSPA+ 21/5,76)

3G: 900/2100

2G: 850/900/1800/1900

Procesor

Dvojjadrový s taktom 1,2 GHz

Displej

7-palcový WSVGA (1024 X 600)

OS

Android 4.2 (Jellybean)

Fotoaparát

Hlavný (zadný): 2 Mpix

Video

MPEG4, H.263, H.264, VP8, VC-1, WMV7/8, Sorenson, Spark, MP43

Prehrávanie: 1080p@30fps

Audio

MP3, AMR-NB/WB, AAC/AAC+/eAAC+, WMA, OGG(Vorbis), FLAC, PCM, G.711

Služby a pridané funkcie

Samsung Apps

Samsung Kies

Samsung TouchWiz

Samsung Hub (MR)

ChatON: mobilná komunikačná služba (na stiahnutie)

Samsung Link, Samsung Voice

Dropbox, Polaris Office, Flipboard

Služby Google Mobile

Chrome, Search, Gmail, Google+, Maps, Knihy Play

Play Movies, Hudba Play, Obchod Play, Hangouts

Voice Search, YouTube, Google Nastavenie

Konektivita

Wi-Fi 802.11 b/g/n/ (2,4GHz), Wi-Fi Direct, BT 4.0, USB 2.0

GPS

GPS + GLONASS

Senzor

Akcelerometer

Pamäť

1 GB + 8 GB

Micro SD (až 32 GB)

Rozmery

116,4 x 193,4 x 9,7 mm, 310g (WiFi verzia)

Batéria

Štandardná batéria, 3 600 mAh

 

* Dostupnosť jednotlivých služieb sa môže v jednotlivých krajinách líšiť.

* Všetky funkcie, vlastnosti, špecifikácie a ďalšie informácie o produkte uvedené v tomto dokumente, vrátane, ale nie výhradne, výhod, dizajnu, ceny, komponentov, výkonu, dostupnosti a vlastností výrobku môžu byť zmenené bez predchádzajúceho upozornenia.