Čerstvé februárové súťaže z časopisu

Hlasujte cez SMS a vyhrajte skvelú myš!
 
Za SMSku skvelú myšky?! Zahlasujte v ankete pomocou SMS a získate šancu vyhrať 500 Wireless Laser Mouse 8000 od spoločnosti Microsoft (www.microsoft.sk). Viac informácií nájdete v časopise na str. 108.

Hlasovať môžete od 8. 2. do 5. 3. 2008. Vašim SMS hlasovaním nám pomôžete získať spätnú väzbu na mohutné zmeny v časopise, ktorá je pre nás veľmi dôležitá. Ďakujeme!


Súťaž so Samsungom o MP3 prehrávač!
 
Chceli by ste nový a štýlový Samsung YP-P2 s kapacitou 2 GB a veľkým dotykovým displejom? Tak potom naštartujte svoje mozgové závity a zapojte sa do súťaže. Cenu do súťaže venovala spoločnosť Samsung (www.samsung.sk). Viac informácií nájdete v časopise na str. 109.


Najrýchlejším dáme Skype telefón!
 
Vyhrajte 3× špičkový bezdrôtový WebTalker 5000 umožňujúci okrem telefonovania cez Skype aj bežnú hlasovú komunikáciu cez telefónnu linku. Recenziu sme priniesli v PCSPACE 9/2007 na str. 67. Cenu do súťaže venovala spoločnosť Topcom (www.topcom.sk). Viac informácií nájdete v časopise na str. 108.

Zotrite plochu na vašom DVD a vyhrajte!
 
Vyhrajte 100× USB kľúč 512 MB Imation Whizz Flash Mini

POZOR! Stieraciu vrstvu na vašom DVD zotrite nechtom, alebo mäkkým predmetom, aby ste nepoškodili reflexnú vrstvu DVD. Ak pod stieracou vrstvou nájdete kód, stávate sa automaticky výhercom atraktívnej ceny.
 

Vyhrali ste?
Ak ste pod stieracou vrstvou našli výherný kód, oznámte ho spolu s vašim menom, presnou adresou, telefonickým, alebo e-mailovým kontaktom redakcii PCSPACE, telefonicky na čísle: 02/507 00 227, e-mailom na:
vydavatelstvo@pcspace.sk, alebo poštou na adresu: PC SPACE, s.r.o., Líščie nivy 23, 821 08 Bratislava. Výhru si môžete nárokovať do 31. 3. 2008.

 
Dôležité upozornenia
– Každý kód vyhráva len raz
– Právo na výhru má ten, kto prvý oznámi tento kód redakcii
– Redakcia má právo požiadať výhercu o preukázanie sa výherným kódom na DVD nosiči
– Stieraciu vrstvu zotrite mäkkým predmetom

Páči sa ti modding? Tak sa usaď!

Vyhraj za svoj mod hráčske ležadlo od Pyramat

Rád sedíš pred televízorom s gamepadom v ruke? Bolí ťa zo sedenia na zemi celý človek a v kresle to nie je ono? Špeciálna rozkladacia podložka ušetrí tvoje telo a prinesie kvalitný zvuk priamo do tvojej hlavy! Opierka so vstavanými 2.1 reproduktormi ťa nechá pocítiť každý výstrel, každý náraz a každý výbuch. Uži si obľúbenú hru vo veľkom štýle! S hráčskou podložkou Pyramat sa ocitneš v ďalšom leveli. Viac informácií nájdete v časopise na str. 82.

Predplatiteľský PCSklub!

Vyhrajte VoIP telefón Siemens Gigaset C470IP
 

Extra súťaž pre členov predplatiteľského klubu PCSPACE – PCSklubu. Viac informacií na samostatnej klubovej stránke.


Predplatiteľská súťaž: Dáme každému!Vyhodnotenie súťaží z 12/2007
>SMS súťaž: Stačilo poslať jedinú SMS, mať trochu šťastia pri zlosovaní a mohli ste vyhrať aj vy! Minulý mesiac mal najviac šťastia Vlastimil Družbacký (Poprad), ktorý za svoj SMS hlas vyhral od spoločnosti Media-Interactive s.r.o. prehrávač iPod Shuffle. Balík webhostingových služieb Hosť do domu MINI aj s doménou zdarma získava Norbert Olexár (Košice), no a balík Hosť do domu STANDARD s vyššími službami Veronika Florková (Nitra). Viac informácií o službe nájdete na stránkach sponzora tejto súťažnej ankety www.hostdodomu.sk

>
Intel: Vo vianočnej súťaži s firmou Intel vyhráva M. Nahálka (L. Mikuláš)

>PCSklub
: Kontrolný panel AKASA All In One 21 vyhráva Oslanec Jozef Ing. (Prešov)

 

>Topcom súťaž: V súťaži so spoločnosťou Topcom boli najšikovnejší Ing. Jaroslav Inštitoris (Banská Bystrica), Ing. Vlastimil Družbacký (Poprad) a Peter Kútny (Ľubietová), za čo vyhrávajú vynikajúci Skype telefón.

Výhercom srdečne blahoželáme a ostatným držíme palce, pretože aj tento mesiac sme pripravili súťaže o zaujímavé ceny!


{moscomment}