Samsung je hrdým partnerom osláv 115. výročia značky Harley-Davidson

V dňoch 5.–8. júla prebehne v Českej republike veľkolepá oslava 115. výročia značky Harley-Davidson, amerického výrobcu motocyklov a motocyklového príslušenstva. Organizátori akcie očakávajú viac než 60 000 motorkárov z celého sveta a viac než 100 000 návštevníkov. S hladkým priebehom osláv pomôže spoločnosť Samsung so svojou bezpečnostnou platformou KNOX.

Samsung organizátorom trojdennej akcie poskytne telefóny Galaxy S, ktoré budú prostredníctvom Knox Configure plniť potreby a požiadavky zástupcov Harley-Davidson. Zároveň budú do telefónov nainštalované špeciálne aplikácie, ktoré umožnia celému organizačnému tímu obsluhovať návštevníkov akcie na bránach a čerpacích staniciach.

Celé riešenie Samsung KNOX pre Harley-Davidson je postavené na centrálnom manažmente a zabezpečení koncových zariadení. Tým pádom je veľmi jednoduché na obsluhu a maximálnym spôsobom podporuje produktivitu užívateľov. Vďaka modernej sieti LTE od mobilného operátora Vodafone sú navyše zabezpečené aj rýchle dátové prenosy – tie sa v priebehu akcie postarajú o rýchly prenos dát medzi aplikáciami v telefónoch Galaxy S a backend systémami.

Platforma Samsung Knox vytvára okolo mobilného zariadenia digitálnu pevnosť, ktorá chráni citlivé informácie pred neoprávnenými návštevníkmi a útokmi škodlivého softvéru. S Knox Configure môžu firmy kompletne prispôsobiť a ušiť na mieru zariadenie, ktoré plne vyhovuje prostrediu, pre ktoré je určené. Manažérom IT poskytuje konfiguráciu, nasadenie aplikácií a možnosti personalizácie UI/UX, rovnako ako služby hromadnej vzdialenej registrácie a poskytovanie služieb, a majú tak ovládanie svojho mobilného riešenia úplne pod kontrolou od začiatku do konca.