Samsung predstavil službu Wireless Olympic Works pre Olympijské hry v Soči

Samsung predstavil WOW technológiu pre olympijské hry v Soči 2014, čím nadviazal na tradíciu z predchádzajúcich olympijských hier v poskytovaní kľúčových mobilných dátových služieb. Nová aplikácia sprostredkuje jedinečný zážitok z olympijských hier fanúšikom z celého sveta.

 

Mobilné technológie sú hnacou silou dnešného digitálneho životného štýlu. Spoločnosť Samsung, významný sponzor olympijských hier a globálny líder v oblasti predaja smartfónov a mobilného prístupu k internetu, využíva vlastné technologické možnosti a ponúka jedinečné mobilné dátové služby.

 

 

Samsung predstavil prvýkrát Wireless Olympic Works (WOW), mobilnú dátovú službu používanú personálom olympijských hier pre bezproblémovú komunikáciu v priebehu konania hier, pred desiatimi rokmi na olympijských hrách v Aténach v roku 2004. Odvtedy sa stala Samsung WOW potrebnou službou pre všetkých úradníkov, účastníkov, športovcov a fanúšikov po celom svete.

Pokračovateľom prvotne úspešnej WOW technológie je mobilná aplikácia Public WOW, ktorá umožňuje fanúšikom z celého sveta vytvoriť si vlastný program Olympijských hier vďaka individuálnemu nastaveniu dát, športových sprievodcov a pripojeniu k sociálnym kanálom.

Nižšie nájdete detailnejšie informácie o všetkých WOW službách a navyše môžete zistiť, ako sa WOW služby menili v priebehu rokov a šiestich olympijských hier.

 Public WOW pre fanúšikov Olympijských hier

Aplikácia Public WOW poskytuje športovým fanúšikom z celého sveta spoľahlivý a okamžitý prístup k programu olympijských hier, aktuálnemu priebehu a výsledkom športových disciplín, športovcov a krajín, ktoré ich najviac zaujímajú. 

Prehľad funkcií

Možnosť prispôsobiť si vlastný fanúšikovský profil pre prijímanie najčerstvejších informácií z definovaných oblastí záujmu.

Prístup k novej „fanúšikovskej“ službe, ktorá umožní povzbudzovať svojich obľúbených športovcov, športy a krajiny pred, počas a po skončení pretekov.

Fanúšikovia, ktorí radi zdieľajú texty a obrázky s ostatnými používateľmi aplikácie WOW a prostredníctvom sociálnych sietí, môžu nahrať obsah a ten okamžite zdieľať.

Visual Sports Guide poskytuje informácie o všetkých 15 zimných športoch – vrátane ich histórie, pravidiel atď. – prostredníctvom grafického užívateľského rozhrania.  

Public WOW pre športovcov a divákov v Soči

Fanúšikovia priamo v Soči budú mať vďaka WOW službe špeciálny prístup k sprievodcovi po olympijských športoviskách. Okrem ostatných benefitov služby Public WOW môžu využiť možnosť navigácie k športoviskám. 

Prehľad ďalších funkcií

Poskytuje informácie o olympijskej dedine a ďalších dôležitých miestach, takže návštevníci získajú detailného sprievodcu po Soči.

Zobrazuje cesty na mape, aby fanúšikovia ľahko našli svoj cieľ.

 

Technické špecifikácie Public WOW

OS

Android 2.3.3 a vyššie

Dátum spustenia

14. januára 2014

Jazyky

čínština, angličtina, francúzština, nemčina, kórejčina, ruština a španielčina,

Dostupnosť

Samsung Apps a Google Play

 

WOW pre usporiadateľov, zamestnancov a dobrovoľníkov olympijských hier (olympijská rodina)

WOW pre olympijskú rodinu je bezdrôtová komunikačná platforma vyvinutá na zabezpečenie efektívnejšej komunikácie a hladšieho priebehu olympijských hier. Poskytuje informácie a novinky úradníkom a zamestnancom OH. Samsung poskytne asi 18 000 mobilných zariadení všetkým olympionikom, vedúcim pracovníkom, zamestnancom a úradníkom IOC a členom Národného olympijského výrobu a Organizačného výboru v Soči – všetci budú prepojení prostredníctvom služby WOW.

Prehľad funkcií

Neustále aktualizované a dôležité informácie je možné ihneď zdieľať.

 

Zasielanie skupinových správ na zabezpečenie bezchybnej spolupráce.