Sharp AQUOS bezdrôtový životný štýl

Sharp AQUOS bezdrôtový životný štýl zmení televízory na mobilné zdroje zábavy s vynikajúcou kvalitou obrazu. Pomocou bezdrôtovej technológie HDMI prenáša set top box, ktorý je súčasťou dodávky, aktuálny program na prenosný LCD televízor. Rozsah možností pre prehrávanie médií zaručuje maximálnu zábavu a transport je prekvapivo jednoduchý vďaka praktickému sklopnému držadlu umiestnenému na zadnej strane prístroja.

 

Chceli by ste sledovať dôležitý zápas z pohodlí vašej záhradnej terasy alebo balkóna počas grilovania? Žiadny problém, to všetko vie LCD televízor Sharp AQUOS s bezdrôtovým životným štýlom. Stačí pripojiť set-top box, ktorý sa dodáva s televízorom: využíva bezdrôtovú technológiu HDMI na prenos čohokoľvek , čo sa v tej chvíli vysiela, na mobilný televízor. Môžete si tak vychutnať svoje obľúbené vysielanie bez ohľadu na to, kde ste, či už na záhrade, alebo v izbe bez káblového pripojenia. Praktická rukoväť na zadnej strane umožňuje televízor ľahko prenášať a rozkladacia základňa zaisťuje maximálnu stabilitu, nech ju umiestnite kdekoľvek. Vďaka vybaveniu technológiou UV2A, LED podsvietením a 100-hertzovým spracovaním obrazu ponúka AQUOS bezdrôtový životný štýl vysoko kontrastný, výnimočne ostrý a dynamický obraz, vzbudzujúci úžas divákov aj pri sledovaní veľmi rýchlych športov a akčných filmov.

 

Rozsiahla škála možností pre prehrávanie médií pomocou AQUOS bezdrôtového životného štýlu taktiež prispieva k jeho povesti všestranného zábavného centra. Ak chcete do vášho televízora prenášať film z blu-ray disku, stačí pripojiť blu-ray prehrávač do jedného zo štyroch vstupov HDMI na set-top boxe. CI+ slot a zabudovaná trojica tunerov zaručuje kompatibilitu set-top-boxu so všetkými typmi digitálnych a analógových televíznych signálov. Je možné ho taktiež prepojiť s externým pevným diskom pre nahrávanie programov a ich neskoršie prehranie.

 

Diváci môžu využiť vlastnú funkciu Sharp AQUOS NET+ na prístup k viac než 70 rôznym aplikáciám, vrátane videa na požiadanie a knižníc televíznych relácií. Počas reklamnej prestávky si môžete prečítať e-maily, zistiť aké bude počasie alebo proste len tak surfovať po Internete. HbbTV dáva divákom taktiež možnosť získať ďalšie rozsiahle doplňujúce informácie o aktuálnom vysielaní.