So superbalíkom od Microsoftu získate zadarmo celý súbor programov

Zabalíme vám všetko, čo potrebujete! Pri kúpe počítača s operačným systémom Windows 7 teraz získate balík programov od Microsoftu úplne zadarmo. Kúpiť si počítač alebo notebook s operačným systémom Windows 7 totiž neprináša len výhody ako bezpečnosť, aktualizácie a zabezpečenia, ale aj množstvo ďalších užitočných hodnotných programov, za ktoré však už platiť nemusíte.

Superbalík zadarmo obsahuje:

•    Antivírus
•    25 GB online priestor na dokumenty,
•    program na spracovanie fotografií,
•    program na spracovanie videa,
•    najbezpečnejší internetový prehliadač.

Neplaťte za to, za čo nemusíte. Počítač s Windows 7 vám prinesie celý balík výhod. Viac o superponuke zistíte na stránke www.superbalik.sk

Superbalík odporúčame skombinovať s Microsoft Office 2010. Nový kancelársky balík je dostupný v slovenčine, v troch verziách: pre študentov a domácnosti, pre podnikateľov a vo verzii Professional.

Microsoft Office 2010 prináša inovované používateľské prostredie, ktoré odráža aktuálne potreby používateľov, ale hardvérové nároky má rovnaké ako verzia Office 2007. Kompatibilita formátov starších dokumentov je zachovaná.

Office 2010 je možné zakúpiť si v škatuľovej verzii s médiom, ktorú možno nainštalovať až na 3 počítače v jednej domácnosti alebo vo verzii bez média pre 1 počítač alebo notebook. Microsoft Office 2010 je dostupný u miestnych predajcov alebo predajcvo online.

Source: www.microsoft.com/slovakia