Sony Ericsson Xperia arc S

Spoločnosť Sony Ericsson na tlačovej konferencii Sony v rámci veľtrhu IFA v Berlíne predstavila nový model Xperia™ arc S. Verný elegantnému štíhlemu dizajnu oceňovanej Xperia™ arc*, najnovší prírastok do rodiny Xperia™ má procesor zdokonalený na 1.4GHz, technológiu Sony 3D sweep panorama a prístup k službám Sony Entertainment Network – “Music Unlimited” a “Video Unlimited”. Xperia™ arc S poskytuje o 25% rýchlejšiu prácu s médiami a spustenie fotoaparátu a o 20% rýchlejším načítaním web stránok v porovnaní s predchádzajúcim modelom Xperia™ arc.

 

 

Spotrebitelia inteligentných telefónov rady Xperia™ 2011 sa môžu tešiť na prístup k “Music Unlimited” a “Video Unlimited”:

 • “Music Unlimited” ponúka prístup k viac ako 10 miliónom skladieb **** s prístupom do vášho osobného hudobného archívu a k rozhlasovým kanálom bez reklám.
 • “Video Unlimited” (momentálne výlučne pre Sony Ericsson Xperia™) je hlavným zdrojom najnovších hollywoodskych trhákov, nadčasových klasických diel a televíznych show z dielne všetkých najvýznamnejších štúdií.

   

  Nikolaus Scheurer, riaditeľ produktového marketingu spoločnosti Sony Ericsson povedal: „Xperia™ arc S je doteraz najrýchlejšia a najzábavnejšia Xperia™ a jasne ukazuje, že inteligentné telefóny z rodiny Xperia™ sú tie najlepšie na užitie si skvelých zábavných služieb ako Music Unlimited a Video Unlimited.”

   

  Okrem týchto služieb má Xperia™ arc S najlepšiu Sony technológiu svojej triedy, ako napríklad 3D sweep panorama. Obrázky 3D sweep panorama sa dajú zachytiť a potom prezerať pripojením telefónu na 3D TV pomocou výstupu HDMI. Xperia™ arc S má aj vizuálne brilantnú 4.2” obrazovku Reality Display s technológiou Mobile BRAVIA® Engine, 8.1 mp fotoaparát s videom v HD a oceňovaný snímač Exmor R™ pre mobilné zariadenia od spoločnosti Sony, ktorý vylepšuje statické zábery aj video pri slabších svetelných podmienkach.

   

  Spotrebitelia majú tiež prístup k jedinečnému spoločnému zdieľaniu a objavovaniu zábavných zážitkov s funkciou Facebook inside Xperia™, ako aj k rozsiahlemu svetu Androidu s vyše 250 000 aplikáciami.

   

  Letmý pohľad na Xperia™ arc S:

 • Rýchly procesor 1.4 GHz
 • Panoramatická fotografia 3D a 2D sweep panorama
 • 8.1 MP fotoaparát so snímačom Exmor R™ pre mobilné zariadenia
 • 4.2” obrazovka Reality Display s technológiou Mobile BRAVIA® Engine
 • Najnovšia platforma Android™ Gingerbread 2.3

   

  Sony Ericsson Xperia™ arc S bude globálne k dispozícii na vybraných trhoch od Q4 2011.