Spoločnosť Microsoft ocenila najlepšie zákaznícke riešenia

Partneri spoločnosti Microsoft v Slovenskej republike získali ocenenie v 10 kategóriách súťaže Microsoft Industry Awards 2007.


Bratislava 7. mája 2007 – Spoločnosť Microsoft vyhlásila výsledky 9. ročníka prestížnej súťaže Microsoft Industry Awards 2007 v Slovenskej republike. Ocenenie Microsoft Industry Awards sa každoročne udeľuje najlepším partnerom spoločnosti Microsoft, ktorí vyvíjajú riešenia na jej platforme a využívajú nové technológie v aplikáciách pre zákazníkov. Hodnotiacimi kritériami pri výbere jednotlivých riešení sú predovšetkým rozsah projektu, využitie nových technológií spoločnosti Microsoft a prínos pre zákazníka.
„Tento ročník opäť potvrdil, že naši partneri sú veľmi flexibilní a schopní rýchlo adaptovať najnovšie technológie spoločnosti Microsoft, čo potvrdzuje aj realizácia veľkého množstva zaujímavých projektov,“ uviedol Jiří Pavlík, obchodný riaditeľ Small and Medium Solutions & Partners spoločnosti Microsoft v Slovenskej republike. „Teší nás, že sa každoročne zvyšuje záujem našich partnerov o účasť v tejto súťaži, “ dodal Jiří Pavlík.

Tento rok sa súťažilo v 10 kategóriách a 45 partnerov prihlásilo viac ako 130 riešení. Víťazi jednotlivých kategórií sú oprávnení používať logo Microsoft Industry Awards 2007 Slovenská republika. V niektorých kategóriách boli ocenené až dve spoločnosti (uvedené v abecednom poradí). Víťazi všetkých 10 kategórií taktiež získajú príspevok na pokrytie nákladov účasti na celosvetovom stretnutí partnerov Microsoft Worldwide Partner Conference 2007 v Denveri alebo na konferencii Microsoft Embedded Developer Conference 2007.

Výsledky Microsoft Industry Award 2007 v Slovenskej republike

1. Najlepšie riešenie pre bankovníctvo, poisťovníctvo a správu financií
GRADIENT Slovakia, s. r. o. (Systém na automatizované spracovanie neštruktúrovaných platobných príkazov PayScan FlexiDocs)

Spoločnosť pre podporu investícií, a. s. (Výkazníctvo NBCA /BASEL II v ERP systéme Microsoft Dynamics NAV)

2. Najlepšie riešenie pre štátnu správu
Asseco Slovakia, a. s. (Národný jednotný informačný systém cestovného ruchu Slovenskej republiky)

3. Najlepšie riešenie pre samosprávu
ICOS, a. s. Košice (Digitálne zastupiteľstvo)

4. Najlepšie riešenie pre obchod, výrobu a utility
bit-STUDIO Bratislava, s. r. o. (Pilotná implementácia komplexného podnikového riešenia Microsoft Dynamics NAV v spoločnosti COOP Jednota Prievidza, s. d.)

Spoločnosť pre podporu investícií, a. s. (Riešenie diskrétnej výroby v ERP sytéme Microsoft Dynamics NAV – príprava a vizualizácia výroby)

5. Najlepšie riešenie pre malé a stredné firmy
Millennium 000, spol. s r. o. (Obchodné procesy v spoločnosti ESET sú efektívnejšie vďaka partnerskému portálu a riešeniu Microsoft Dynamics CRM)

6. Najlepšie riešenie pre telekomunikácie
Spoločnosť Alcatel-Lucent (Triple-play služby s využitím Microsoft TV IPTV Edition)

7. Najlepšia implementácia bezpečnostného riešenia na platforme spoločnosti Microsoft
SOFTIP, a. s. (Lesy Slovenskej republiky sa rozhodli pre Microsoft ISA Server s cieľom zvýšiť bezpečnosť, zlepšiť služby používateľom a jednotnú centrálnu správu)

8. Najlepšie riešenie pre zdravotníctvo
WBI, s. r. o. (Komplexné riešenie riadenia ekonomiky a stravovacej prevádzky vo Fakultnej nemocnici F. D. Roosvelta v Banskej Bystrici)

9. Ocenenie „Microsoft SQL Server 2005 Award“
GRADIENT Slovakia, s. r. o. (Systém na automatizované spracovanie neštruktúrovaných platobných príkazov PayScan FlexiDocs)

10. Zvláštne ocenenie „Microsoft .NET Technology Award“
Millennium 000, spol. s r. o. (Internetový portál www.skyeurope.com prináša SkyEurope Airlines, a. s. väčšie zisky)

Viac informácií o Microsoft Industry Awards 2007 nájdete na stránkach: www.microsoft.com/slovakia/business/awards

{moscomment}