Súťaž: Vytvorte si unikátnu nálepku na váš XBOX!

Chcete mať unikátnu konzolu a neprísť pritom o záruku? Nie je nič jednoduchšie. Nalepte si na konzolu fóliu s  vlastným motívom obľúbenej hry,abstraktným farebným obrazcom, alebo môžete použiť napríklad aj nejakú fotografiu seba, priateľky, babičky, domáceho mazlíčka…

Fantázii sa medze nekladú. Najlepšie XBOX fórum (www.XBOXZone.sk) v spolupráci s redakciou PCSPACE (www.pcspace.sk) a spoločnosťou Attyp Production (www.topskin.sk) pre vás pripravili skvelú súťaž, v ktorej tri najlepšie návrhy získajú realizáciu v cene 25 € zadarmo (Akcia! Do 31.5. pre všetkých členov XBOXZone.Sk zľava 6 € = zaplatíte iba 19 €).

 
Ako na to?
Pripravte si podľa šablóny (nájdete ju nižšie) v nejakom grafickom editore (ideálne v takom, ktorý dokáže pracovať s vrstvami ako napríklad Corel Draw, Photoshop, alebo freeware editor Inkscape (www.inkscape.org) vlastný grafický návrh pre skin a zašlite nám ho na posúdenie (najlepšie vo vyššom rozlíšení). Komisia zložená zo zástupcov redakcií XBOXZone a PCSPACE vyberie päť najlepších návrhov, ktoré odmeníme. Tri víťazné návrhy sa dočkajú bezplatnej realizácie a zvyšné dva získajú najnovšie vydanie magazínov PCSPACE a eSCAPE spolu s malým darčekom z redakcie.

Uzávierka súťaže je 31. mája 2010
, čo znamená dostatok času na premyslenie a prípravu kvalitných návrhov. Posielať môžete samozrejme aj viac súťažných návrhov a takto si môžete zvýšiť svoje šance na výhru.

Návrhy môžete posielať na adresu sutaz@pcspace.sk. Neposielajte súbory väčšie ako 10 MB! V prípade bitmapových obrázkov urobte JPEG súbor, prípadne pošlite menšie spakované RAR/ZIP.

Dôležité upozornenie: Pre naozaj kvalitný výstup je dôležité pripraviť návrhy vo vysokom rozlíšení, pretože inak bude nekvalitná aj výsledná tlač. V prípade obrázkov a fotografií preto prosím nepoužívajte na jednu stranu menšie ako 2 megapixelové rozlíšenie. To samozrejme neplatí pre vektorové grafiky (návrhy tvorené čisto vektormi napr. v Coreli – krivky, text (texty odporúčame pri použití špecifických fontov previesť pre istotu na krivky), kde sa objekty tvorené vektormi dajú zväčšovať alebo zmenšovať bez straty kvality. V prípade bitmapových obrázkov ale toto možné nie je a preto nepodceňujte ich rozlíšenie.


Vzorová šablóna (stiahnite si vo vysokom rozlíšení:

Vzorový náhľad (tieto návrhy vznikli za menej ako 5 minút!):

Niečo pre inšpiráciu (z internetu):