SUSE spustilo registrácie na svoju najväčšiu globálnu konferenciu SUSECON 2019

Inovácie zo sveta open source, novinky z oblasti digitálnej transformácie, ďalšie zaujímavé technológie, prednášky rozdelené podľa odbornosti a celkovo vysoko kvalitný program – to všetko ponúkne SUSECON 2019 v americkom Nashville.

Sloganom „My kind of open“ teda „Môj spôsob otvorenosti“, ktorý je tiež jedným z hlavných tém nadchádzajúceho ročníku konferencie SUSECON 2019, zahájila spoločnosť SUSE registrácie účastníkov na svoju tradičnú akciu. Celosvetová konferencia SUSE sa tentokrát uskutoční 1. až 5. apríla 2019 v Nashville, v americkom štáte Tennessee.

Investíciami do spolupráce s rozsiahlou množinou partnerov, zákazníkov a komunít sa spoločnosti SUSE podarilo redefinovať slovo „open“ v spojení „open-source“ a posunúť ho na vyšší level. SUSECON prezentuje otvorenosť na príklade najnovších softvérových infraštruktúr a riešení dodávok aplikácií, ktoré sú dostatočne flexibilné na to, aby boli nasadené kdekoľvek. V mnohých prípadoch sú hnacím motorom digitálnych transformácií a obchodného rastu. Premena a vývoj IT vyžadujú nové technológie ako Kubernetes, flexibilné a škálovateľné riešenia pre riadenie IoT zariadení a dát, ktoré zbierajú, a zároveň aj umelú inteligenciu a strojové učenie poháňané superpočítačmi. Na programe SUSECONu sú práve tieto témy a samozrejme aj ďalšie open source technológie a riešenia, ktoré pomáhajú firmám úspešne budovať modulárne a agilné infraštruktúry s použitím multi/hybrid cloud prístupov, ktoré vypĺňajú medzeru medzi tradičným IT a IT budúcnosti.

„SUSECON za posledné roky vyrástol na trojnásobne veľkú akciu, zároveň si však drží svoju jedinečnú atmosféru a energiu, ktorá vychádza z kultúry SUSE,“ povedal Michael Miller, prezident oddelenia pre stratégiu, strategické partnerstvá a marketing v SUSE. „SUSECON kombinuje vysoko kvalitný technický obsah s našim otvoreným prístupom k obchodným vzťahom a našim záväzkom k open source komunitám a vývoju – to všetko v spojení s obchodným modelom, ktorý pomáha zákazníkom a partnerom uspieť. O to viac ako inokedy je však k IT organizáciám kritickejší. SUSECON 2019 ukáže technické prezentácie, ktoré pôjdu do hĺbky, praktické ukážky za prítomnosti účastníkov konferencie a v neposlednom rade poskytne priamy prístup k riaditeľom a technologickým expertom, ktorí poskytnú jasný pohľad na to, čo teraz prichádza a čo to znamená pre budúcnosť firiem v nadchádzajúcej digitálnej ére.“

Každý rok SUSECON prináša oveľa viac, než sme na obdobných akciách zvyknutí. Buďme ale konkrétny, SUSECON sprístupňuje účastníkom všetky informácie, technický obsah, možnosti sebavzdelávania a dokonca aj príležitosti k certifikáciám (certifikačné skúšky sú samozrejme dobrovoľné), networkingu a správnu porciu zábavy, ktorá bude ako vždy samozrejmosťou. Celá akcia je doslova presiaknutá unikátnou kultúrou a prostredím SUSE. Tento rok budú priatelia SUSE opäť prizvaní na paródie legendárnych hudobných klipov. Účastníci môžu vyhrať výlet na SUSECON do Nashville a na produkciu svojich piesní. Neváhajte a pošlite svoju obľúbenú pieseň s parodovaným textom. Aj pieseň umiestnená na druhom mieste bude nahraná a zverejnená na YouTube.

Až do 25. novembra 2018 je možné posielať materiály v rámci prihlášky na SUSECON. Vyzývame týmto zákazníkov, partnerov, prívržencov a celú komunitu, aby predložili svoje návrhy na účasť. Viac informácií o SUSECONe, vrátane registračného formulára a možnostiach sponzoringu nájdete na www.susecon.com.