T-Com: Živnostníci a malé firmy ušetria

(BRATISLAVA, 1. jún 2010) – Živnostníci, malí a strední podnikatelia si môžu od 1. júna 2010 objednať za akciovú cenu nové balíčky Magio internet Biznis, ktoré zahŕňajú okrem vysokorýchlostného pripojenia na internet aj ďalšie doplnkové služby. Zákazníci získajú Magio internet Security, Mail Klasik, pevnú IP adresu či webový priestor k internetu za výhodnejších podmienok, ako keby si ich objednali zvlášť.

Pre menšiu firmu s dvoma alebo troma počítačmi je určený balíček Magio internet Biznis 2 s rýchlosťou internetu 2 048 kbit/s za 22,95 € s DPH mesačne. Okrem pripojenia získa  zákazník aj Magio internet Security, webový priestor 500 MB, e-mailovú službu Mail Klasik s možnosťou faxovania, odkazovú schránku či zvýšenú rýchlosť odosielania dát. O niečo väčšia firma so štyrmi počítačmi, ktorá vyžaduje navyše pevnú IP adresu, má k dispozícii program Magio internet Biznis 3 za skvelú cenu 31,95 € mesačne. Zákazník získa k tomuto programu Wi-Fi router len za 1 €.

Do cien balíčkov Magio internet Biznis je už zahrnutá zľava 2 € s DPH oproti balíčkom bez pevnej linky Magio internet Biznis Solo. Zákazníci s pevnou linkou navyše získajú zľavy z hlasových biznis paušálov až do výšky 40% ich tarifnej ceny. Balíčky nie je možné počas celej doby 24-mesačnej viazanosti meniť.

Magio internet pre podnikateľov na 6 mesiacov zadarmo
T-Com pripravil v letnej kampani aj ponuku pre zákazníkov, ktorí chcú využívať internetové produkty T-Comu skôr, ako im napríklad skončí viazanosť u iného poskytovateľa. Zákazníci, ktorí si vyberú tento benefit, nebudú musieť počas prvých 6 mesiacov platiť za službu Magio internet Turbo žiaden mesačný poplatok. Výhodné akciové ceny budú mať od 7. až do 30. mesiaca od podpisu zmluvy pričom viazanosť je len 24 mesiacov. Podmienkou akciovej ponuky je využívanie elektronickej faktúry.

Viac informácií o produktoch a službách T-Comu získate na bezplatnej linke 0800 123 456 alebo na webe www.t-com.sk.