Tipnete si aj vy?

 

 

Tipovanie športových výsledkov je istá forma hazardnej hry, pri ktorej však máte reálne vyššiu šancu na výhru než pri rulete alebo kartách. Dá sa tu totiž ľahšie predpokladať určitý výsledok na základe mnohých faktorov a preto stávkové kancelárie na predpokladaného víťaza stanovujú nižší kurz. Sú však aj uletené tipovacie akcie, ako napríklad tá česká, politicko-korupčná tipovačka.

 

Tipovať dnes môžete nielen na výsledky športov, ale už prakticky na čokoľvek, aj na politiku. Nebolo to tak dávno, čo ste si mohli tipnúť ako dopadnú výsledky volieb a dnes česká stávková kancelária ponúkla stávkujúcim možnosť skúsiť svoje tipovacie šťastie aj na kauze v súvislosti s korupčným škandálom pražského hejtmana Davida Ratha. Stačí ak správne uhádnete, koľko peňazí mu celkovo polícia nájde alebo miesto kde ich ukryl.

 

 

 

 

 

Táto ponuka sa stala ihneď hitom internetu aj u nás. Na niektorých tipoch sa totiž dá získať aj dvanásťnásobok vkladu, no samozrejme pri takom kurze je dosť malá pravdepodobnosť výhry. Tipovať môžete, či sa nájdu aj ďalšie tajne ukryté peniaze u obvineného poslanca, koľko ich celkovo bude, či budú v krabiciach napr. v IKEA krabici od keksov, v krabici od whisky, krabici od práčky a podobne. Čo je trochu paradoxné, tipovanie na toto netradičné stávkovanie spustila stávková kancelária Fortuna, ktorá patrí pod finančnú skupinu Penta, ktorá je u nás stále podozrievaná z korupcie v súvislosti s kauzou Gorila.

 

 

 

Stávkovanie je pre mnohých národným športom a preto nikoho neprekvapilo, že v prvých hodinách po ohlásení zaznamenali stávkové kancelárie veľký záujem tipujúcich. Väčšina z nich samozrejme tipovala, že polícia ešte u Ratha nájde ukryté ďalšie peniaze a že ich bude určite viac ako 50 miliónov.

 

Keďže je kauza veľmi sledovaná, dá sa očakávať, že výsledky sa dozvieme už čoskoro. Vďaka internetu dnes nie je najmenší problém sledovať tzv. Livescore, čiže naživo sledovať výsledky športových udalostí na internete a tak môžete priebežne napr. v smartfóne vidieť ako sa menia vaše šance na výhru.