To najlepšie pre vašu kanceláriu

 

 

Potrebujete kvalitné tlačené výstupy a zároveň chcete zabudnúť na všetky starosti s ich produkciou?

Využite výhodný prenájom multifunkčných zariadení Konica Minolta spolu s balíkom služieb komplexnej starostlivosti!

 

 

Každý z vás iste pozná situáciu, keď potreboval rýchlo vytlačiť dôležité materiály a bežať s nimi na stretnutie. Všetky podklady sú už spracované a treba ich už iba odoslať do tlačiarne.

Vtedy však zistíte, že kolega tlačí veľký dokument, že chýba toner či papier, dokument vyjde z tlačiarne pokrčený, prípadne tlačiareň/kopírka už znova nefunguje…

 

Tlač, kopírovanie, skenovanie, konvertovanie naskenovaných materiálov do editovateľnej podoby, archivácia elektronických dokumentov, na počkanie tlač zviazanej brožúry,…  Mysíte si, že na všetko treba samostatné zariadenie? Omyl! Laserová multifunkcia Konica Minolta bizhub C220 toto včetko hravo zvládne sama. Má jednoduché a intuitívne ovládanie v slovenskom jazyku a tlačí aj priamo z USB kľúča.

 

Že si takéto multifunkčné zariadenie nemôžete dovoliť? Ďalší omyl!

Môžete predsa využiť výhodný prenájom multifunkcie bizhub C220, ktorá vám pomôže zabezpečiť optimálne tlačové prostredie. Je načase spraviť rázny koniec s horami papierov a neustále sa zvyšujúcimi nákladmi na tlač!

 

 

Aké sú výhody prenájmu?

– získate špičkové farebné multifunkčné zariadenie (tlač, kopírovanie, skenovanie)

– žiadna počiatočná investícia

– predĺžená záruka počas celej doby prenájmu zariadenia

– garancia funkčnosti zariadenia a vysokej kvality tlače počas celej doby prenájmu

– presné naplánovanie celkových nákladov na produkciu dokumentov

– fixná mesačná platba (vopred dohodnutý paušál za určitý mesačný počet strán)

– komplexná servisná starostlivosť: údržba a opravy aj nad rámec záručnej doby vrátane výmeny opotrebiteľných náhradných dielov v cene paušálu

– dodávky originálneho spotrebného materiálu

– možnosť pravidelných dodávok papiera

 

V praxi to znamená, že na základe doterajšieho bežného množstva produkovaných strán si sami zvolíte najvýhodnejší paušál vo forme predplatených farebných a č/b strán. Treba zdôrazniť, že nepotrebujete žiadnu počiatočnú investíciu − platiť budete iba dohodnutú pravidelnú fixnú sumu za prenájom a predplatené strany. Pýtate sa, čo sa stane, ak niektorý mesiac nespravíte dohodnutý počet výstupov? Nevyhotovené strany si môžete prenášať v rámci 3 mesiacov, na záver ktorých prebehne reálne vyúčtovanie. Všetky náklady na produkciu dokumentov tak budete mať pod úplnou kontrolou.

 

Najvýraznejšou výhodou prenájmu je však úplné zbavenie sa starostí s bežnou prevádzkou zariadenia. Spoločnosť Konica Minolta Slovakia v rámci prenájmu zabezpečuje komplexnú starostlivosť o zariadenie počas celej doby prenájmu. K dispozícii tak budete mať špičkové moderné zariadenie s garanciou funkčnosti počas celej doby prenájmu. Výrazne si tak uľahčíte a sprehľadníte každodennú prácu v kancelárii.

 

 

Základná špecifikácia bizhub C220:

–          kvalitná a rýchla tlač – 22 str./min.

–          automatická obojstranná tlač a kopírovanie

–          veľkosť výstupu až do formátu A3 čierno-bielo alebo farebne

–          sieťové skenovanie (priamo do e-mailu, PC, na pevný disk, alebo FTP) do formátov JPEG, PDF, TIFF, XPS a voliteľne aj do editovateľných formátov

–          možnosť vytvorenia a nastavenia pravidiel pre jednotlivých používateľov (napr. povolenie/zákaz farebnej tlače iba vybraným používateľom)

–          interné monitorovanie a rozúčtovanie nákladov na jednotlivých používateľov

–          zamedzenie úniku citlivých dát vďaka rôznym doplnkovým možnostiam autentifikácie používateľa (PIN, osobné identifikačné karty)

 

 

Tip:

Vedeli ste, že každé druhé farebné multifunkčné zariadenie s rýchlosťou tlače 20 – 29 str./min. v kancelárskom prostredí na Slovensku je práve bizhub C220?*

*zdroj: infoSource (2011)

 

 

–