To, čo domáce kino potrebuje

 

Harman/Kardon HD Show 9MKII

 

 

Nech už sa rozhodnete pre domáce kino s projektorom alebo televízorom, vždy je veľmi dôležitý kvalitný prehrávač a dobré ozvučenie, pretože práve tie vytvárajú atmosféru a závisí od nich aj váš celkový zážitok.

 

 

Na zvuku sa naozaj neoplatí šetriť, pretože sa vám to veľmi rýchlo vráti. Cenovo lákavé sety domáceho kina sú často zvukovo nevyvážené a nezriedka vďaka zlej konštrukcii preráža jeden kanál cez druhý, čím sa stráca žiadaný efekt priestorového zvuku. Nehovoriac o takom skreslení zvuku, že je to nepoužiteľné na dobrú reprodukciu hudby. Nie, nemusíte investovať tisíce eur, aby ste dosiahli vytúžený zvuk. Stačí si len správne vybrať! Pri našom pátraní po dokonalom kine sme narazili na Harman/Kardon HD SHOW 9MKII s mimoriadne priaznivým pomerom ceny a výkonu.

 

 

Tento systém ponúka unikátnu kombináciu špičkového 3D prehrávača Blu-ray diskov s podporou Full-HD 3D filmov cez HDMI 1.4a, špičkového 5.1-kanálového A/V receiveru a, samozrejme, výkonných reproduktorov. Všetky tieto komponenty sú vzájomne naozaj vyladené, takže tu rovnako dobre znie hudobný koncert aj najnovší akčný film v 3D. Harman/Kardon HD SHOW 9MKII je pôsobivým komplexným systémom, ktorý sa pýši poprednými priečkami vo svojej triede a všestrannosťou, akú ste doteraz nikde inde nenašli. Receiver dekóduje priestorový zvuk pre všetky populárne formáty vrátane Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio kódovania. Konektory pre reproduktory sú farebne odlíšené, takže inštaláciu celého systému v obývačke zvládnete naozaj hravo. Každý kanál má výkon 35 Watt a systém na vytvorenie úchvatného 360-stupňového zvukového poľa dopĺňa 200 W aktívny subwoofer, takže nie je najmenší problém dobre ozvučiť aj väčšiu miestnosť. Integrovaný FM/AM tuner samozrejme podporuje RDS a s predprogramovaným IR diaľkovým ovládačom môžete naraz ovládať viacero zariadení. Systém Harman/Kardon HD SHOW 9MKII je ideálnym komplexným riešením určeným na pobavenie ako nováčikov, tak aj expertov. Zároveň sa vďaka nemu vyhnete nakupovaniu každého z komponentov osobitne. Za naozaj výhodnú cenu získate všetky potrebné komponenty, ktoré sú vzájomne vyladené do dokonalej harmónie pre špičkové 3-D domáce kino.

 

Cena: 799.00 € (bežná maloobchodná cena: 1 169€)

 

Viac informácií získate na www.harmankardon.sk