Topky a Športky si už prečítate aj na Magiu

Zákazníci digitálnej televízie Magio si už nemusia zapínať počítač či hľadať svoj mobil na to, aby si prečítali čerstvé spravodajstvo. Stačí im diaľkový ovládač od ich Magia a články z portálu Topky.sk majú na dosah. Spravodajstvo je rozdelené do kategórií, ako ich návštevníci portálu poznajú z webu: Domáce, Zahraničné či Prominenti. Pre športových fanúšikov pripravil Slovak Telekom aj krátené spravodajstvo z portálu Športky.sk.

Zákazníci nájdu Topky a Športky v rámci Magio portálu, ktorý okrem iného ponúka aj program divadiel a kín, počasie, menové kurzy či telefónny zoznam. Magio portál je bezplatne dostupný všetkým zákazníkom digitálnej televízie Magio cez pevné siete a aj cez satelit. Zákazníci Magio Satu však musia svoj Magio box pripojiť k internetu.

Koncom minulého roku bola digitálna televízia Magio obohatená o možnosť prezerať si videá a fotky z portálu Free.sk. Jeden z najnavštevovanejších slovenských spravodajských portálov Topky.sk, športový portál Športky.sk a službu Free.sk prevádzkuje dcérska spoločnosť Slovak Telekomu Zoznam, s.r.o.