TP-LINK otvoril nové logistické centrum v Brne. Zaistí tak optimálnu dostupnosť produktov pre Slovensko a ČR

Spoločnosť TP-LINK, celosvetový dodávateľ sieťových produktov pre domácnosti a malé firmy, uviedla v priebehu júla 2014 do prevádzky svoje nové logistické centrum, ktoré je umiestnené v Brne. Centrum teraz zaisťuje všetky dodávky pre slovenských a českých distribútorov, ktoré boli predtým riešené cez poľskú pobočku spoločnosti TP-LINK.

 

 

Existencia logistického bodu umiestneného v Českej republike zaistí lepšiu a najmä rýchlejšiu dostupnosť produktov pre lokálny trh než regionálny sklad v Poľsku. „Za vznikom centra stojí dlhodobá snaha o poskytovanie kvalitných služieb pre všetkých distribútorov spoločnosti TP-LINK a ich obchodných partnerov,“ hovorí Martin Rak, Channel Sales Manager spoločnosti TP-LINK pre Slovensko a ČR.

Český TP-LINK sa osamostatnil od Poľska

Jedná sa zároveň o ďalší dôležitý krok v procese budovania lokálnej pobočky
TP-LINK Czech s.r.o., k vzniku ktorej došlo v prvom štvrťroku 2014. Lokálna entita s účinnosťou od 1. 7. 2014 prevzala všetku zodpovednosť nie len za logistiku a financie, ale tiež marketingovú a obchodnú podporu zákazníkov na Slovensku  a v České republike. TP-LINK Czech s.r.o. v súčasnosti zamestnáva už 12 zamestnancov.

Distribučná sieť spoločnosti TP-LINK zostáva aj naďalej bez zmien – v Českej republike ju zaisťujú spoločnosti ABC Data, AT Computers, Penta, Discomp a i4wifi. Na Slovensku riadia distribúciu produktov značky TP-LINK  spoločnosti Agem Computers a eD‘ system Slovakia.