TP-Link predstavuje štýlové powerbanky

Spoločnosť TP-Link na slovenský trh uviedla nové power banky TL-PBG6700 a TL-PBG3350 z dizajnovej série Vivid určenej na dobíjanie inteligentných telefónov, tabletov, MP3 prehrávačov, GPS, prenosných Wi-Fi hotspotov, nositeľnej elektroniky a ďalších zariadení tam, kde nie je k dispozícii elektrická sieť. Číslice v názve vyjadrujú kapacitu zariadení v mAh. Obe power banky sa vyznačujú vysokou rýchlosťou nabíjania, majú šesťnásobnú ochranu a sú kompatibilné so zariadeniami so systémami iOS, Android a Windows a väčšinou ďalších zariadení s nabíjaním prostredníctvom USB rozhrania.

Vysoký výkon, účinnosť a rýchlosť

Power banky TL-PBG6700 a TL-PBG3350 sú vybavené najnovšími technológiami, ktoré minimalizujú energetické straty pri dobíjaní. Špičkové články značky LG vykazujú veľmi pomalé starnutie a zaručujú dlhodobo vysoký výkon – po 500 úplných cykloch nabitia a vybitia si stále zachovávajú väčšinu pôvodnej kapacity. Navyše trpí chladom menej než bežné články, takže poskytujú dostatok energie aj v zimnom období, a vyznačujú sa vysokým merným výkonom, tzn. pri menších rozmeroch majú vyššiu kapacitu.

Konštruktérom sa podarilo pomocou inteligentnej technológie zrýchliť dobíjanie až o 40 %, takže napríklad plne nabiť telefón iPhone 6s Plus trvá s power bankou TL-PBG6700 len 150 minút, zatiaľ čo s originálnou nabíjačkou Apple 250 minút. Samotná power banka sa nabíja až o 65 % rýchlejšie než iné power banky s porovnateľnou kapacitou.

Bezpečnosť vlastná aj pripojených zariadení

Výrobca pri konštrukcii power bánk TL-PBG6700 a TL-PBG3350 kládol veľký dôraz na bezpečnosť používateľov, pripojených zariadení a samotnej power banky. Sú preto vybavené šesťnásobnou ochranou proti skratu, prepätiu, preťaženiu, prebitiu, podvybitiu a prehriatiu.

tl-pbg3350_02

Elegancia do vrecka a do kabelky

Power banky série Vivid v štýlovom čierno-zlatom prevedení majú plášť z mäkkého polymérového materiálu príjemného na dotyk. Menší model má približne veľkosť rúžu, ten s väčšou kapacitou je približne dvojnásobne široký a nepatrne dlhší. Oba sa pohodlne zmestia aj do malej kabelky a nebudú prekážať ani vo vrecku nohavíc.

 

Kľúčové vlastnosti

  • Veľmi kompaktné dizajnové prevedenie
  • Špičkové články LG a kvalitné elektronické obvody zaisťujú dlhú životnosť
  • Vysoká rýchlosť nabíjania interného akumulátora a dobíjanie pripojeného zariadenia
  • Viacnásobná ochrana zdroja aj pripojených zariadení
  • Rozšírená kompatibilita s inteligentnými telefónmi, tabletmi a mnohými ďalšími typmi zariadení