Trio jesenných noviniek od LG

LG predstavilo tri nové mobilné telefóny. Prvými sú LG Optimus One a LG Optimus Chic. Ide o smartfóny poháňané operačným systémom Android 2.2 (Froyo) optimalizované pre aplikácie Google vrátane Google Voice Search. Je ich možné synchronizovať s kalendárom Outlooku, nechýba podpora WiFi či 3G. LG Optimus One disponuje funkciou App Adviser, ktorá odporúča každé dva týždne desať najobľúbenejších aplikácií. Výrobca chváli užívateľské rozhranie a doplnky naplno využívajúce výhody Froya. Nechýba fotoaparát s funkciou detekcie tváre a úsmevu. Telefón je vybavený 3,2“ HVGA displejom a 1 500 mAh batériou.

Ďalšie zaujímavé články si môžete prečítať v tlačenom vydaní časopisu PCSPACE, ktorý si môžete predplatiť aj pomocou webového formulára na www.pcspace.sk/predplatne

LG Optimus Chic obsahuje funkcie umožňujúce ovládať telefón z diaľky cez počítač. Air Sync synchronizuje kontakty, fotky a ďalšie dáta s počítačom a internetom. Telefón je kompatibilný s DLNA (Digital Living Network Alliance) a multimediálny obsah je možné zdieľať s ostatnými zariadeniami vybavenými touto technológiou. LG Optimus One sa dostane do Európy v priebehu októbra, LG Optimus Chic až počas novembra.

Poslednou novinkou je LG GM 205 Brio. Poteší najmä tých, ktorí radi počúvajú svoje obľúbené sklady. Vývojári ho totiž obdarili audio čipom Dolby Mobile, ktorý posúva kvalitu prehrávaných skladieb na novú úroveň, a stereo reproduktorom na zadnej strane. Nechýba ani 2 MPx fotoaparát. Používateľovi sa určite hodí snímač okolitého hluku a zabudovaný regulátor hlasitosti hudby alebo prichádzajúceho hovoru. Doporučená cena je 73 €.
Source: www.lge.com