Udreli zľavy na softvér KROS

Najlepšie obdobie na nákup nového softvéru do firmy je práve na konci roka. Podnikatelia môžu začať účtovať od januára pohodlnejšie a rýchlejšie, ako v priebehu roka. Ideálne je, ak nemusia za nový softvér platiť vysoké náklady.

Na programy KROS v decembri udreli zľavy 30 % pre nových zákazníkov a 40 % pre existujúcich používateľov. Slovenské firmy ušetria až stovky eur za kvalitný, overený softvér s aktuálnou legislatívou pre rok 2017.

A to nie je všetko. K programom ALFA plus – jednoduché účtovníctvo, OLYMP – mzdy a personalistika a OMEGA – podvojné účtovníctvo dostanú aj Balík podpory až na 1 rok zadarmo. Vďaka nemu bez obáv zvládnu všetky legislatívne zmeny, vrátane nových daňových priznaní. Účtovníčky a mzdárky ocenia aj nadštandardné bonusy, ktoré neponúka žiadny iný dodávateľ softvéru – napr. predĺžené poradenstvo až 11 hodín denne a praktické videoškolenia a publikácie zadarmo.

Prepojenie online fakturácie s účtovníctvom uľahčí firmám život

Zľavy udreli aj na najlepšie služby, ktoré zachraňujú účtovníkov od zbytočných igelitiek plných faktúr a dokladov. Vďaka službe iKONEKT jednoducho prepojíte vaše účtovníctvo s online fakturáciou, čo výrazne zrýchli spracovanie faktúr – stiahnete si ich jedným klikom. Majitelia firmy si kedykoľvek pozrú aktuálne informácie o stave firmy a uhradených faktúrach vo svojom mobile.
Ak máte e-shop, prepojíte ho vďaka službe INTEO Konektor s účtovným programom a všetky objednávky stiahnete do účtovníctva rýchlosťou blesku. Vo vašom e-shope už budete ponúkať len správne množstvo tovaru, aké máte na sklade.

Ceny nového softvéru sú tento december naozaj výhodné.

Program ALFA plus na vedenie jednoduchého účtovníctva získajú už od 99,96 € s DPH a softvér OMEGA na kompletné spracovanie podvojného účtovníctva len za 313,32 € s DPH.

Mzdový softvér OLYMP pre správny výpočet miezd pre 5 zamestnancov získate do vašej firmy už od 80,64 € s DPH. Stavebné firmy ocenia o -30 % zníženú cenu novej generácie najpredávanejšieho stavebného softvéru CENKROS 4, ktorý ako jediný softvér pracuje s originálnou databázou CENEKON.

Dajte vašej účtovníčke pod stromček ten najlepší darček. Ekonomické programy KROS získate na www.kros.sk/akcia o 30 % lacnejšie.