UPC DTH predstavuje službu freeSAT

 

Bratislava 7.septembra 2011 – Spoločnosť UPC DTH S.à r.l., zavedený poskytovateľ satelitnej televízie, ktorý pôsobí na Slovensku a v Čechách už 11 rokov, predstavuje v obidvoch krajinách novú službu freeSAT, ktorá prináša úplne nový prístup k zákazníkom a flexibilnú možnosť sledovania satelitnej televízie. Teraz môžete sledovať satelitnú televíziu bez mesačných poplatkov! Cieľom zmeny názvu a loga je ľahšie odlíšenie produktov UPC DTH od ostatných poskytovateľov satelitnej televízie a zdôraznenie nového produktového riešenia.

 

 

Nový produkt freeSAT prináša zákazníkom viac možností a širšiu ponuku kanálov. Zmeny sa týkajú najmä značnej úspory v oblasti vstupných nákladov, kedy pri niektorých balíčkoch zákazník neplatí inštaláciu zariadenia, prenájom set-top boxu a predovšetkým je mu zadarmo poskytnutá prístupová karta. Aktuálne v prípade produktu freeSAT karta za ňu klienti nemusia platiť mesačné poplatky. Jedinými nákladmi tak zostávajú aktivačný poplatok, ktorý je hradený jednorázovo a ročný administratívny poplatok.

 

Nový prístup k poskytovaniu satelitného vysielania vysvetľuje Managing Director UPC DTH S.à.r.l., Magnus Ternsjö: „Snažíme sa našim klientom vyjsť v ústrety vo všetkých oblastiach a chceme uspokojiť ich dopyt po produkte so zaujímavým domácim a medzinárodným obsahom bez mesačných poplatkov. Tiež by som rád zdôraznil našu kvalitnú starostlivosť o zákazníkov a atraktívne ceny. Nové logo v sebe spája všetky znaky kvality známe z našej predchádzajúcej značky UPC Direct, ale hlavné posolstvo je jasné – teraz je možné získať skvelý zážitok zo sledovania televízie bez mesačných poplatkov, rovnako ako ďalšie doplnkové služby.“

 

Náklady na freeSAT kartu sú počas prvých 3 rokov reálne nižšie ako v prípade konkurencie. Pokiaľ sa zákazník rozhodne zmeniť svoj produktový balíček, nemusí už kontaktovať obchodného zástupcu a nie je potrebné robiť úpravy v zmluve. Stačí, ak zatelefonuje do zákazníckeho centra alebo zadá svoju požiadavku prostredníctvom webovej stránky (www.freesattv.tv). Dôležité je tiež upozorniť na to, že ceny vyšších programových balíčkov sú pre držiteľov freeSAT karty nižšie ako súčasné ceny u všetkých ostatných poskytovateľov satelitného vysielania (údaj podľa cien na trhu k 1.9.2011).

 

Služba freeSAT je tiež unikátna z hľadiska programovej ponuky (pri balíčkoch freeSAT medium alebo freeSAT plus) – v súčasnej dobe na slovenskom trhu neexistuje satelitný poskytovateľ, ktorý by ponúkal širšiu skladbu programových kanálov. Zákazník tiež nie je viazaný miestom pobytu, služba je prístupná na celom území Slovenskej republiky a užívateľ si tak môže vychutnať kvalitu bez kompromisov a v digitálnej kvalite skrátka kdekoľvek a kedykoľvek.

 

O tom, že produkty a služby od spoločnosti UPC Direct majú slúžiť k absolútnej zábave bez technických zádrhelov, niet pochýb. Pokiaľ však zákazník predsa len na nejaké komplikácie narazí, môže sa obrátiť na zákaznícke centrum buď telefonicky alebo prostredníctvom webovej stránky a vyriešiť tak všetky problémy rýchlo a spoľahlivo. „Disponujeme precíznym centrom zákazníckej podpory, ktoré bolo nedávno ocenené za vynikajúcu kvalitu služieb v súťaži Contact Center World Awards. Sme presvedčení, že našim klientom poskytujeme prvotriednu zákaznícku podporu a prinášame na Slovensko novú úroveň starostlivosti o zákazníkov, v súlade so stratégiou UPC DTH,“ hovorí Tunde Hubina, Costumer Care Director.

 

Nová FreeSAT karta jednoducho prináša skvelú zábavu a ponúka veľa zaujímavého televízneho obsahu bez mesačných poplatkov s možnosťou výhodných a jednoduchých vylepšení.

 

 

 

UPC DTH

Spoločnosť UPC DTH S.à r.l. je poskytovateľom vysoko kvalitných satelitných televíznych služieb na Slovensku, v Maďarsku, Českej republike a v Rumunsku. Sídli v európskom hlavnom meste satelitných služieb Luxemburgu. Služba Direct-To-Home (DTH), na maďarskom trhu známa pod názvom UPC Direct, má viac ako 560 000 zákazníkov (ku dňu 30.06.2011). Spoločnosť UPC DTH S.à r.l. ponúka svojim zákazníkom viac programov, vrátane programu Travel, lepší obsah a vynikajúcu kvalitu signálu a tiež relácie v rozlíšení high-definition s krištáľovo jasným obrazom. Spoločnosť UPC DTH S.à r.l. je súčasťou UPC Broadband (UPC), ktorá je európskou divíziou spoločnosti Liberty Global, Inc., celosvetovo vedúceho medzinárodného prevádzkovateľa káblových sietí. UPC poskytuje televízne, širokopásmové internetové a telefónne služby približne 18 miliónom zákazníkov v 14 európskych krajinách.