Vianočná súťaž s Tesco mobile priniesla zákazníkom vyše 3,5 mil. bezplatných minút

 

 

 

BRATISLAVA, 1. február 2012

Vo veľkej vianočnej súťaži s rodinným mobilným operátorom Tesco mobile získali všetci zapojení zákazníci viac ako  3,5 mil. voľných minút. Tesco mobile zároveň rozdal aj tisícku darčekov pre výhercov súťaže o atraktívne ceny, ako napríklad bezplatné volania na 1 rok, mobilné telefóny, dátové balíčky či stovky dobíjacích kupónov.

 

 

„V súťaži s Tesco mobile naozaj vyhral každý, kto sa zapojil. Veď viac ako 3,5 milióna bezplatných minút volaní v rámci našej siete získali všetci zapojení zákazníci. Zároveň sa však dostali aj do zlosovania o tisícku atraktívnych cien. Aj naďalej budeme prinášať zaujímavé ponuky, preto sa naši zákazníci môžu tešiť na tohtoročné novinky. Už v týchto dňoch začíname rozdávať ceny, pričom každého výhercu súťaže budeme kontaktovať. Ak chcú zákazníci ihneď zistiť, či okrem 100 minút volaní vyhrali aj niektorú z cien, môžu tak urobiť na našej internetovej stránke www.tescomobile.sk,“ uviedla marketingová manažérka Tesco mobile Alexandra Grič.

 

Všetci zákazníci hypermarketov a ostatných predajní Tesco mohli získať v predvianočnom období  k svojmu nákupu darček v podobe špeciálneho kupónu. S ním si jednorazovo aktivovali Vianočný balíček, ktorý im umožnil telefonovať v rámci siete Tesco mobile až 100 minút zadarmo. Zároveň boli zákazníci zaradení do súťaže o atraktívne výhry.