Image

Vlastný hudobný svet na dlani? Prečo nie…

Logitech odhalil novinku pre hudobných nadšencov, ale aj pre tých, ktorý majú radi svoju hudbu pod kontrolou.

Nový hudobný systém Logitech Wireless DJ vám umožní lepšie zvládnuť svoj domáci ,,hudobný svet“ a to tým, že ho budete ovládať z dlane jednej ruky a kľudne v pohodlí vášho obývacieho kresla. Vďaka wireless technológii komunikuje DJ Music Systém s vaším PC bezdrôtovo a to tak, že prehráva nejaký váš zvukový formát, napríklad MP3, iTunes (AAC), WMA alebo internetové rádio a vďaka displeju s posúvajúcim kolieskom na tomto štýlovom systéme, vám umožní veľmi ľahkú navigáciu celou hudobnou zbierkou odkiaľkoľvek z domu.

Logitech Music Anywhere bezdrôtová technológia kombinuje jednoduchosť s jasnosťou digitálneho audia a pracuje vo vašom domove, bez nutnosti použitia existujúcej bezdrôtovej siete. Vysielač prepojíte s PC pomocou USB a hudobný prijímač ľahko pripojíte k stereo systému použitím štandardných RCA konektorov, alebo pomocou 3,5 mm jacku pre slúchadlá. Akonáhle sa dokončí nastavenie, bezdrôtový hudobný systém pošle hudbu priamo do prijímača až do vzdialenosti 50 metrov. Ostatné miestnosti automatický spojí do PC a ponúkne taký istý bezdrôtový rozsah.

Image

Čo robí tento systém jedinečným je bezdrôtový vzdialený DJ sofistikovaný Logitech StreamPoint software. LCD displej a mechanické posúvacie koliesko vám pomôže uľahčiť listovanie celou vašou digitálnou hudobnou zbierkou, vybrať pieseň, playlist alebo internetové rádio a navolený stav je vidno na obrazovke. Vďaka tomu sa môže z každého z vás stať domáci DJ, pričom vďaka aktívnemu playlistu môžete pridávať skladby do fronty bez toho, aby ste zastavili samotné prehrávanie hudby. Udávaná životnosť dobíjateľnej lithium batérie je pri bežnom používaní jeden týždeň. Logitech StreamPoint software beží na PC-čku, kde si zo zvukových súborov, playlistov, obľúbených internetových staníc z iTunes môžete vytvoriť jednotnú hudobnú knihovňu, ktorá je potom ľahko viditeľná a sprístupnená DJ Music systému.

Logitech bezdrôtový DJ hudobný systém bude k dispozícii v USA a Európe v septembri a doporučená maloobchodná cena pre Európsky trh je €249.99. Logitech taktiež ponúkne pripojiteľný bezdrôtový hudobný prijímač za cenu €79.99, vďaka ktorému sa môžete tešiť z hudby z PC vo viacerých miestnostiach, celkom až v desiatich.

ZDROJ: TS

{moscomment}