Vyskúšaj si prácu HW redaktora s MSI a eSCAPE!

Že testovanie hardvéru nie je iba med lízať, sa môžeš presvedčiť aj ty. Dostaneš základnú dosku, procesor a môžeš sa pustiť do testovania. Stačí doplniť základný hardvér, napísať recenziu, prezentovať výsledky testovania, a čo je najlepšie, komponenty ti ostanú.

A aby si sa nemusel hrať so šunkami, od MSI dostaneš horúcu novinku. A pre istotu aj osadenú procesorom Intel Core i5-2500K, aby ti nič nebránilo hľadať dosiaľ nevídané limity. Stačí, ak na naše fórum do tohto vlákna prispeješ svojimi návrhmi, alebo stratégiou testovania základnej dosky. [b]V skratke popíš svoje úspechy a skúsenosti s testovaním, pretaktovaním alebo iným experimentovaním s hardvérom, no hlavne nápady na činnosti, ktoré by si chcel so základnou doskou vyskúšať. Z príspevkov vyberieme jedného užívateľa, ktorý od MSI dostane dosku Z68A-GD80 s procesorom Intel Core i5-2500K.[/b] Ten bude musieť svoje návrhy zrealizovať v krátkom časovom úseku, výsledky testovania a pokusov spracovať a zverejniť v tomto vlákne fóra. A za odmenu si môžeš oba komponenty nechať. Tak zapeč svoje závity, presvedč nás o tom, že práve ty si ten najvhodnejší kandidát, a môžeš zapekať fajnovú dosku podľa ľubovôle! Čakáme ťa na našom fóre!!!!

 

 

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

Účastník súťaže musí byť registrovaný na našom fóre PCSforum

Do tohto vlákna musí zadať príspevok s vlastným návrhom, čo by so základnou doskou urobil, ako a čím by ju chcel otestovať, aké technológie a vlastnosti dosky sa mu páčia a ako by ich chcel vyskúšať na vlastnej koži a prečo by práve on mal základnú dosku s procesorom vyhrať

Príspevok by mal obsahovať aj krátky popis svojich skúsenosti s testovaním komponentov, pričom sa nemusí jednať práve o základnú dosku. Môže ísť o akýkoľvek kus hardvéru, alebo periférne zariadenie.

Najzaujímavejší príspevok vyberie porota zložená z redaktorov magazínu eSCAPE a zástupcu spoločnosti MSI, a jeho autor dostane 1× základnú dosku MSI Z68A-GD80 a 1× procesor Intel Core i5-2500K.

Vybraný užívateľ fóra musí v danom termíne zverejniť v tomto vlákne recenziu, ktorá bude obsahovať výsledky všetkých ním plánovaných testov a experimentov, ktoré uviedol v príspevku na základe ktorého bol vybraný. Po splnení tejto podmienky a úspešnej publikácii výstupov testovania bude užívateľ odmenený testovanou základnou doskou a procesorom, v opačnom prípade musí poskytnuté komponenty vrátiť.

Sponzorom súťaže je MSI Czech & Slovak

 

TERMÍNY SÚŤAŽE

27. 5. 2011 – vyhlásenie súťaže

9. 6. 2011 – uzávierka a vyhlásenie víťazného užívateľa

10. 6. 2011 – odoslanie komponentov víťaznému užívateľovi (plánované doručenie 13. 6. 2011)

do 16. 6. 2011 – zverejnenie prvého obsahu (stačí postupne, prvé fotografie balenia a unboxing, základné benchmarky, dojmy z inštalácie a fyzického prevedenia dosky)

do 3. 7. 2011 – zverejnenie kompletného užívateľom deklarovaného obsahu

 

STRÁNKY PRODUKTOV

MSI Z68A-GD80

Intel Core i5-2500K