Vysoký výkon v elegantnom dizajne pre cestovanie naľahko – prestavujeme nové notebooky Satellite U a M

 

 

 

· Extrémne tenké a ľahké so štýlovým strieborným šasi z brúseného hliníka a s možnosťou dotykovej obrazovky

· Vďaka plnohodnotnej výbave, pokročilým možnostiam pripojenia a dlhej výdrži na batériu sú ideálne pre použitie doma i na cestách

· Patrí medzi ne aj Satellite U50t, prvý 15,6″ (39,6 cm) Ultrabook™ od Toshiby


 

Spoločnosť Toshiba Europe GmbH dnes predstavila nové notebooky Satellite a Ultrabooky™. Sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú tenký, ľahký a bohato vybavený notebook za priaznivú cenu. Všetky modely spájajú praktickosť a vysoký výkon s ​​krásnym elegantným dizajnom, ktorý bol navrhnutý pre použitie doma i na cestách.

Model Satellite U50t je prvý 15,6“ (39,6 cm) Ultrabook™ od Toshiby. Je vybavený desaťbodovým dotykovým displejom pre jednoduché ovládanie grafického rozhrania Windows 8. Tento vysoko výkonný a zároveň cenovo dostupný Ultrabook™ sa tiež môže pochváliť displejom s výraznými farbami a dlhou výdržou na batériu. To zaistí pohodlnejšie sledovanie obrazu na cestách.

15,6“ (39,6 cm) modely Satellite M50, M50t, M50D a M50Dt ponúkajú možnosť osadenia najnovšou grafickou kartou NVIDIA® pre lepší zážitok pri zábave. Okrem toho majú modely M50t a M50Dt dotykový displej, zatiaľ čo M50D a M50Dt sú vybavené procesormi APU novej generácie od AMD.


Praktický dizajn, krása na prvý pohľad

S váhou iba 2,1 kg a hrúbkou 21,1 mm sú nové notebooky Satellite a Ultrabooky™ rovnako praktické ako krásne. Štýlové strieborné kartáčované šasi s povrchovou úpravou v podobe vlasových liniek prispieva k exkluzívnemu a líbivému vzhľadu. Vzorovanie tiež prispieva k vyššej odolnosti a trvanlivosti týchto notebookov aj pri ich častom prenášaní. Displej s uhlopriečkou 15,6“ (39,6 cm) zaručuje pohodlné sledovanie obrazu a tenká, pritom ľahká konštrukcia zase poskytne vynikajúcu mobilitu. Aj podsvietená klávesnica, ktorá uľahčuje písanie v slabo osvetlenom prostredí, je príkladom toho, že v sebe tieto notebooky kombinujú užitočnosť, pohodlie a spoľahlivosť.S vysokým výkonom

Všetky nové notebooky sa môžu pochváliť celou radou najmodernejších technológií. Napríklad modely Satellite U50t sú osadené ultrabookovými procesormi Intel® Core™ štvrtej generácie, ktoré v sebe majú integrovanú výkonnú grafiku Intel® HD Graphics 4400.

Modely Satellite M ponúkajú možnosť výberu medzi procesormi zo štvrtej generácie Intel® Core™ alebo z novej generácie procesorov APU od AMD. Ide teda o najnovšie procesory, ktoré sa vyznačujú zrýchlením väčšiny úloh a vyššou efektivitou. Možnosť výberu je aj u grafických kariet – medzi integrovanou Intel® HD Graphics 4400 a dedikovanou NVIDIA® GeForce® GT 740M s 2 GB videopamäte a technológiou NVIDIA® Optimus™. Môžete sa tak tešiť na lepšie zážitky zo zábavy.

Vynikajúca kvalita obrazu aj zvuku

Aj napriek svojej nízkej hmotnosti sa môžu nové notebooky Satellite U a M od Toshiby pochváliť rovnakými audiovizuálnymi prvkami ako veľké notebooky. Zvuk vysoko kvalitných stereo reproduktorov dopĺňa funkcia DTS® Studio Sound™, ktorá optimalizuje jeho kvalitu pre krištáľovo čisté podanie zvuku a bohaté hlboké basy. Displej s HD rozlíšením a LED podsvietením zase poskytuje brilantné, živšie farby a ostrejšie detaily, ktoré vás do obrazu ešte viac pohltí.


Plne vybavený a pripravený na cesty

Všetky modely sú osadené plnohodnotnými porty pre jednoduché pripojenie akéhokoľvek zariadenia, a to bez nutnosti použitia redukcií. Užívatelia tak majú všetko, čo potrebujú k synchronizácii, zdieľaniu a prezeraniu súborov. Nie je potrebné ani pripojenie prostredníctvom káblov. Technológia Intel® WiDi™ a Miracast™ ponúka jednoduché streamovanie obrazu na kompatibilné zariadenie. 3D multimediálny obsah možno cez port HDMI s podporou 3D TV ľahko prehliadať v HD kvalite na 3D televízoroch.

Naviac je každý nový notebook Satellite vybavený praktickým rozhraním Bluetoot® 4.0, klasickým HDMI® portom, slotom pre SD kartu a webkamerou s HD rozlíšením aj stereo mikrofóny s funkciou potlačenia šumu. Z troch dostupných USB portov sú dva USB 3.0 pre ešte rýchlejší prenos súborov medzi zariadeniami. S pevným diskom s kapacitou až 1 TB je jednoduché ukladať a užívať si množstvo filmov, hier, fotografií a ďalšieho obsahu pre maximálnu zábavu.

Nové série Toshiba Satellite U a M:

 • Až 16 GB RAM (2× 8 GB)
 • 15,6″ (39,6 cm)
 • Priestranný touchpad typu ClickPad s podporou gest a detekciou položené dlane
 • Konektivita: 2× USB 3.0 (1× s funkcí Sleep-and-Charge), 1× USB 2.0, 1× HDMI® 1.4 s podporu 3D TV, slot pre SD kartu, gigabitová LAN, Bluetooth® 4.0, podpora Intel® Wireless Display (WiDi), Miracast™, Wi-Fi (802.11 b/g/n)
 • Vysoko kvalitné reproduktory s vylepšením zvuku DTS® Studio Sound™
 • HD webkamera so stereo mikrofónom
 • Výdrž na batériu až 7 hodín
 • Špeciálny strieborný hliníkový povrch

Ultrabook™ Toshiba Satellite U50t:

 • 4. generácia procesorov Intel® Core™ určených pre Ultrabooky™
 • Intel® HD Graphics 4400
 • Desaťbodový dotykový displej
 • Až 1TB HDD
 • Hmotnosť: od 2,3 kg
 • Rozmery: 377,5 × 249,5 × 21,3 mm

Notebooky Toshiba Satellite M50, M50D a M50Dt:

 • 4. generácia procesorov Intel® Core™ alebo najnovšie procesory AMD APU
 • Grafická karta Intel® HD Graphics 4400, AMD Radeon™ HD alebo NVIDIA® GeForce® GT 740M so 2 GB grafickej pametě
 • Možnosť dotykovej obrazovky
 • Až 1TB HDD
 • Hmotnosť: od 2,1 kg
 • Rozmery: 377,5 × 249,5 × 21,3 mm

Nové rady notebookov Toshiba Satellite budú dostupné v priebehu tretieho štvrťroka 2013.

Toshiba online

Pre aktuálne novinky, podrobnosti a špecifikácie produktov navštívte webové stránky spoločnosti Toshiba: http://www.toshiba-slovakia.com/

Všetky uvedené ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov.

 

Presné špecifikácie produktov závisí na konkrétnom modeli a jeho dostupnosti.