Zmeny v Top manažmente ESET

Zmeny v top manažmente: Miroslav Trnka je generálny riaditeľ, Richard Marko riadi vývoj       
 
Po úspešnom roku 2007, ktorý bol predovšetkým v znamení vydania integrovaného bezpečnostného riešenia pre domácich i firemných zákazníkov ESET Smart Security a novej, vylepšenej verzie ESET NOD32 Antivirus, vstupuje ESET do nového roka so zmenami v štruktúre najvyššieho manažmentu spoločnosti, ktoré sú nevyhnutným dôsledkom veľmi dynamického rastu. 
 
Od 1. 1. 2008 sa generálnym riaditeľom spoločnosti ESET stal pán Miroslav Trnka. Novým riaditeľom pre obchod, marketing a podporu sa stal pán Peter Paško. Pán Rudolf Hrubý ostáva finančným riaditeľom spoločnosti. Technologickým riaditeľom je pán Richard Marko, pán Pavel Luka sa stal riaditeľom pre IT.
 
ESET Top manažment od 1. 1. 2008:
 
Ing. Miroslav Trnka – generálny riaditeľ
Narodil sa 29. marca 1961 v Trnave. Vyštudoval Materiálovo – technologickú fakultu Slovenskej technickej univerzity. Je zakladateľom firmy ESET a jedným zo spolumajiteľov. Do konca roka 2007 bol technickým riaditeľom. Medzi jeho záľuby patrí hra na gitare a hudba. V roku 2006 sa stal víťazom súťaže Podnikateľ roka, ktorú organizovala spoločnosť Ernst & Young.
 
Ing. Peter Paško – riaditeľ pre obchod, marketing a podporu
Narodil sa 18.mája 1955 v Trnave. Je absolventom Stavebnej fakulty Slovenskej technickej univerzity. Je zakladateľom firmy ESET a jedným zo spolumajiteľov. Medzi jeho najväčšie koníčky patrí fotografovanie  a šachy.
 
Rudolf Hrubý – finančný riaditeľ
Narodil sa 14.apríla 1954 v Dubnici nad Váhom. Je absolvent Katedry teoretickej kybernetiky Prírodovedeckej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Je zakladateľom a spolumajiteľom firmy.