ZyXEL Vysokorýchlostná bezdrôtová brána

VMG1312-B Series  poskytuje stabilné a spoľahlivé bezdrôtové pripojenie pre vysokorýchlostný prenos dát a multimédií.

 

 

Spoločnosť ZyXEL Communications, popredný dodávateľ sieťových a komunikačných riešení, predstavuje vysokorýchlostný prístup k internetu VDSL2 s novýmradom VMG1312-B. Tento radpodporuje VDSL2 (až profil 17a) s rýchlosťou max. 100 Mbps (downstream) a 45 Mbps (upstream). Technológia VDSL2 je ideálna pre široké rozšírenie triple-play služieb (hlas, video, dáta, HDTV a interaktívne hranie). Navyše umožňuje operátorom postupne, flexibilne a cenovo efektívne modernizovať existujúcu infraštruktúru xDSL.

 

Vďaka vstavanej podpore technológie 802.11n je brána VMG1312-B ideálnym riešením z hľadiska rýchlosti a pokrytia. S prenosovou rýchlosťou až 300 Mbps poskytuje stabilné a spoľahlivé bezdrôtové pripojenie pre vysokorýchlostný prenos dát a multimédií. Eliminuje tzv. mŕtve zóny a rozširuje efektívne pokrytievďaka najmodernejšej technológii IEEE 802.11n (spätne kompatibilnej s IEEE 802.11 b/g/n).

 

Štandard TR-069 umožňuje poskytovateľom spravovať a konfigurovaťklientské zariadenia diaľkovo bez nutnosti manuálneho zásahu technika na mieste koncového užívateľa. Inštalácia zariadenia je teda skutočne typu „plug-and-play“, veľmi jednoduchá a zároveň redukuje možné technickézložitosti inštalácie a tak šetrí čas pre nastavenie a údržbu zariadenia.

 

VMG1312-B má USB rozhranie pre pripojenie 3G kľúča: domáci užívateľ tak získa flexibilitu pripojenia (3G WAN alebo xDSL): pripojiť sa môžu všetky zariadenia na sieti bez nutnosti ďalšej konfigurácie.

 

·           VMG1312-B Series

·           Vysokorýchlostný prístup k internetu VDSL2

·           Bezdrôtový prístup 802.11n

·           Podpora diaľkovej správy TR-069

 

·           Podpora záložného pripojenia 3G