Huawei Health Lab prináša najpokročilejšie zdravotné funkcie

Ako smart hodinky pomáhajú pri zlepšovaní kvality života?

Monitorujú saturáciu kyslíka, spánok, stres, teplotu či cyklus

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 7. januára 2022
Obsahuje nasledovné témy

Kvalitu nášho života ovplyvňuje množstvo faktorov – napríklad spánok, úroveň stresu, či fyzická aktivita. Ak chcete mať svoje zdravie pod kontrolou, so smart pomocníkmi to ide omnoho ľahšie. Séria smart hodiniek Huawei Watch GT 3 sleduje nielen zdravotné údaje, ale tiež pomáha budovať zdravé návyky, ktoré pozitívne ovplyvnia vašu kvalitu života. Bez ohľadu na to, ktorú verziu Huawei Watch GT 3 si vyberiete – pánsku 46 mm alebo menšiu, dámsku, 42 mm – získate mimoriadne spoľahlivého zdravotného asistenta.

Zdravotný asistent na zápästí

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 vám pomôžu sledovať všetky dôležité zdravotné parametre, ako srdcový tep, saturáciu kyslíka v krvi SpO2, ale aj spánok, stres, povrchovú telesnú teplotu či menštruačný cyklus. Nové inteligentné hodinky sú vybavené technológiou TruSeenTM 5.0+, ktorá zabezpečí presné sledovanie tepovej frekvencie, či celodenné sledovanie SpO2, ktoré je považované za 5. najdôležitejší vitálny parameter a ovplyvňuje správne fungovanie celého organizmu. Smart hodinky Huawei vám za každých okolností ukážu vašu hladinu SpO2, dokonca aj pri nízkych teplotách alebo nízkom prietoku krvi.

Martin Sonka – ambassador

Ďalším dôležitým údajom je telesná teplota. Nové smart hodinky majú presný teplotný senzor, ktorý meria teplotu pokožky na zápästí. Vďaka widgetu, ktorý je k dispozícii v aplikácii Huawei Health (Zdravie), vám Huawei Watch GT 3 oznámia zmenu teploty pokožky zobrazením farebného stupňa.

Zdravý spánkový režim

Novinka od Huawei pomáha zlepšiť aj váš spánkový cyklus. Hodinky sú vybavené inovatívnou technológiou monitorovania spánku HUAWEI TruSleep™ 2.0, ktorá v reálnom čase monitoruje fázy spánku, frekvenciu dýchania, kvalitu spánku a srdcový tep. Hodinky automaticky monitorujú celý proces a vytvárajú komplexný spánkový vzorec. Ak máte problémy so spánkom, smart hodinky vám pomôžu identifikovať 6 najčastejších príčin, a zároveň ponúknu množstvo návrhov na jeho zlepšenie.

Výkonná batéria

Nové Huawei Watch GT 3 sú vybavené výkonnou batériou, ktorá vydrží až 14 dní používania v 46mm verzii a 7 dní v 42 mm verzii. Vďaka nej si môžete naplno vychutnávať všetky funkcie vašich hodiniek po dlhšiu dobu.

Nájdite svoju obľúbenú športovú aktivitu

Smart hodinky pomôžu objaviť úplne nové športové disciplíny. Potápanie, plávanie, beh na na lesných chodníkoch, cyklo šport na trailoch, či lyžovanie, kde vás vystrojí kvalitným výstrojom požičovňa lyží – séria Watch GT 3 ponúka viac ako 100 tréningových režimov, vrátane 18 profesionálnych tréningových režimov, 11 outdoorových tréningov a 7 tréningov vo vnútri, takže si na svoje príde naozaj každý.

Napríklad, ak radi beháte, vaše Watch GT 3 upravia cvičebný plán podľa vašej fyzickej kondície, osobných cieľov a cvičebných návykov. Navyše, s aplikáciou Huawei Health App si môžete prezerať svoje výsledky cvičenia, progres či sledovať svoju trasu. Stačí si vybrať preferované dáta a vaše inteligentné hodinky vás budú informovať počas celého tréningu s relevantnými údajmi v reálnom čase.

Pre pohodlné ovládanie môžete hodinky jednoducho spárovať so smartfónom, bez ohľadu na to, či beží na systéme Android alebo iOS.

Huawei Health Lab prináša najpokročilejšie zdravotné funkcie

Spoločnosť Huawei otvorila svoje najväčšie zdravotnícke laboratórium na svete pri jazere Songshan  v Číne. Zahŕňa viac ako 80 profesionálnych oblastí výskumu a vývoja, a zároveň poskytuje podporu pre výskum a testovanie smart nositeľných zariadení. Laboratórium je miestom, kde sa skúmajú a vyvíjajú zdravotné technológie, ktorými sú produkty Huawei známe. Všetky športové a zdravotné funkcie, ktoré sú súčasťou novinky Watch GT 3, prešli rozsiahlym testovaním práve na tomto mieste.

Health Lab prispeje k ďalšiemu vývoju a napredovaniu nositeľných zariadení Huawei. V súčasnosti využíva služby Huawei v oblasti zdravia a fitness viac ako 320 miliónov používateľov, aplikácia Huawei Health sa môže pochváliť 83 miliónmi aktívnych mesačných používateľov.

Huawei Watch GT 3 sú na Slovensku v predaji v dvoch veľkostných verziách s niekoľkými variantmi náramku – 46 mm a 42 mm. Obe verzie sú dostupné u maloobchodných predajcov už od 269 eur.

Foto na titulke: Huawei Watch GT 3 46 mm

Najnovšie

Voliteľný slot pre zámok Kensington predchádza fyzickej krádeži notebooku.

Navrhnuté pre flexibilnú prácu

Dynabook rozširuje rad notebookov Satellite Pro C50 o modely s procesormi AMD RYZEN™

19. januára 2022

Práca v open office a home office

Ako byť produktívnejší pomocou správne zvolených bezdrôtových slúchadiel

Pokiaľ vás zaujal titulok tohto článku, pravdepodobne pracujete väčšinu času pri počítači v miestach, kde na vás pôsobí rad rozptyľujúcich vplyvov. V otvorenej kancelárii môže byť často ťažké napísať aj jeden odsek textu, ak vnímate v pozadí pracovné hovory alebo smiech kolegov.

19. januára 2022

Čo prinesie nová generácia?

Smartfóny Huawei série P a ich líderstvo na poli mobilnej fotografie

Bude to už desať rokov od momentu, kedy Huawei prišiel na trh s novinkou medzi inteligentnými telefónmi, modelom Ascend P1. Už z názvu prvých modelov tohto radu, kedy „Ascend“ v preklade znamená „stúpať vysoko“, bolo jasné, že Huawei týmto otvoril kapitolu veľmi ambiciózneho radu mobilných telefónov.

19. januára 2022

Ocenenia CES Innovation Awards

Rekordný počet ocenení

ASUS a ROG získali rekordný počet ocenení CES 2022 Innovation Awards

18. januára 2022

Spolupráca spoločností Canon a Plockmatic

Kvalitné aplikácie s UV lakom

Spolupráca spoločností Canon a Plockmatic prináša riešenie pre UV LED lakovanie v spojení s tlačiarňami radu varioPRINT iX

18. januára 2022

Nové portfólio - nová úroveň

Inovácie spoločnosti ASUS

ASUS na výstave CES 2022 predstavil skladateľný notebook a ďalšie inovácie

12. januára 2022

Ponúka viac možností a funkcií aj pre ľavákov

Myš Logitech Signature M650

Spoločnosť Logitech prichádza s novou bezdrôtovou myšou Signature M650. Vďaka dvom rôznym veľkostiam a aj verzii pre ľavákov, ponúka lepšie pracovné podmienky pre oveľa väčšiu skupinu ľudí ako iné modely. Medzi jej hlavné prednosti patria rolovacie koliesko SmartWheel, takmer nepočuteľné tlačidlá s nastaviteľnými funkciami a veľmi praktický dizajn.

11. januára 2022

The Freestyle je unikátny projektor

Projektor The Freestyle

Samsung uvádza na trh prenosný projektor The Freestyle pre zábavu na ľubovoľnom mieste

11. januára 2022

Mojím poslaním je načúvať trhu

Head of Marketing pre Česko a Slovensko

Samsung vytvoril novú strategickú pozíciu Head of Marketing pre Česko a Slovensko, zastáva ju Martin Marek

11. januára 2022

Premietanie na strop

The Freestyle je určený predovšetkým pre generáciu Z a mileniálov

Samsung uvádza na trh prenosný projektor The Freestyle pre zábavu na ľubovoľnom mieste

7. januára 2022

Odporúčané

Vylepšená odolnosť proti nárazom

Hodinky Casio GA-2100SKE-7AER G-Shock Carbon Core Guard

Puzdro hodiniek má hrúbku iba 11,8 mm

18. decembra 2021

Dôležitá rola riadiaceho softvéru

Energetická istota pre dátové centrá od CyberPower

Benefitom riešenia od CyberPower je predovšetkým záruka, že pokiaľ dôjde k výpadku alebo poruche jednej UPS, druhá sa o zvyšnú záťaž postará.

29. novembra 2021

Kto meshuje ten ide

Stabilná wi-fi pre celú rodinu

Homeschooling a homeoffice sú pojmy, s ktorými sa väčšina z nás v minulosti mohla stretnúť len zriedka. Dnes ide naopak o každodennú realitu veľkej časti rodín, ktoré mnohokrát s prekvapením zistili, že internetové pripojenie v domácnosti nemajú len pre zábavu.

19. novembra 2021

Automatický záznam fotografií a videa

Malý, šikovný, používateľsky prívetivý fotoaparát

Canon predstavuje prvý smart fotoaparát, ktorý prinesie revolúciu do domáceho fotografovania. Prežite každý okamih naplno a nechajte PowerShot PX vytvárať vaše spomienky

28. októbra 2021

Mamibot EXVAC880 Wisor

Prestaňte strácať čas upratovaním a kúpte si kvalitný robotický vysávač

Upratovanie pre väčšinu ľudí nepatrí k obľúbeným činnostiam.

22. októbra 2021

Široké pokrytie

Mercusys: Moderné technológie za rozumnú cenu

Máte doma internet, ktorého kvalita je skôr k hnevu než k úžitku? Notebook alebo stolový PC vyčkáva pri odosielaní pošty a videa z YouTube sa zasekávajú alebo prehrávajú len na nízku kvalitu? Hľadáte informácie na Google a na každé vyhľadávanie čakáte desiatky sekúnd? A pri hovoroch s rodinou či priateľmi cez rôzne chatovacie platformy chytáte vždy iba pár slov?

14. októbra 2021

Dokonalé pokrytie domácnosti, firmy alebo záhrady

Užívajte internet bez obmedzenia prakticky všade

Prvý Wi-Fi mesh systém s VDSL a 4G pripojením má TP-Link

30. septembra 2021

Huawei prináša na Slovensko nový MateBook 14

Dotykový displej a skvelý výkon za menej ako tisícku

Spoločnosť Huawei uvádza na slovenský trh nového člena z rodiny notebookov, Huawei MateBook 14.

9. septembra 2021

Dotykové pero M-pen druhej generácie

Toto všetko prináša novinka Huawei MatePad 11

Prvý tablet s Harmony OS 2 prichádza na Slovensko

9. septembra 2021

5x gadgety (nielen) pre študentov

Návrat do všedných dní

Letné prázdniny sa definitívne skončili a preto je na čase oprášiť svoju „školskú výbavu“. Predstavíme vám zopár zaujímavých zariadení, ktoré vám pomôžu pri štúdiu, alebo aspoň trochu spríjemnia nadchádzajúce náročné školské obdobie.

2. septembra 2021