Huawei Health Lab prináša najpokročilejšie zdravotné funkcie

Ako smart hodinky pomáhajú pri zlepšovaní kvality života?

Monitorujú saturáciu kyslíka, spánok, stres, teplotu či cyklus

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 7. januára 2022
Obsahuje nasledovné témy

Kvalitu nášho života ovplyvňuje množstvo faktorov – napríklad spánok, úroveň stresu, či fyzická aktivita. Ak chcete mať svoje zdravie pod kontrolou, so smart pomocníkmi to ide omnoho ľahšie. Séria smart hodiniek Huawei Watch GT 3 sleduje nielen zdravotné údaje, ale tiež pomáha budovať zdravé návyky, ktoré pozitívne ovplyvnia vašu kvalitu života. Bez ohľadu na to, ktorú verziu Huawei Watch GT 3 si vyberiete – pánsku 46 mm alebo menšiu, dámsku, 42 mm – získate mimoriadne spoľahlivého zdravotného asistenta.

Zdravotný asistent na zápästí

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 vám pomôžu sledovať všetky dôležité zdravotné parametre, ako srdcový tep, saturáciu kyslíka v krvi SpO2, ale aj spánok, stres, povrchovú telesnú teplotu či menštruačný cyklus. Nové inteligentné hodinky sú vybavené technológiou TruSeenTM 5.0+, ktorá zabezpečí presné sledovanie tepovej frekvencie, či celodenné sledovanie SpO2, ktoré je považované za 5. najdôležitejší vitálny parameter a ovplyvňuje správne fungovanie celého organizmu. Smart hodinky Huawei vám za každých okolností ukážu vašu hladinu SpO2, dokonca aj pri nízkych teplotách alebo nízkom prietoku krvi.

Martin Sonka – ambassador

Ďalším dôležitým údajom je telesná teplota. Nové smart hodinky majú presný teplotný senzor, ktorý meria teplotu pokožky na zápästí. Vďaka widgetu, ktorý je k dispozícii v aplikácii Huawei Health (Zdravie), vám Huawei Watch GT 3 oznámia zmenu teploty pokožky zobrazením farebného stupňa.

Zdravý spánkový režim

Novinka od Huawei pomáha zlepšiť aj váš spánkový cyklus. Hodinky sú vybavené inovatívnou technológiou monitorovania spánku HUAWEI TruSleep™ 2.0, ktorá v reálnom čase monitoruje fázy spánku, frekvenciu dýchania, kvalitu spánku a srdcový tep. Hodinky automaticky monitorujú celý proces a vytvárajú komplexný spánkový vzorec. Ak máte problémy so spánkom, smart hodinky vám pomôžu identifikovať 6 najčastejších príčin, a zároveň ponúknu množstvo návrhov na jeho zlepšenie.

Výkonná batéria

Nové Huawei Watch GT 3 sú vybavené výkonnou batériou, ktorá vydrží až 14 dní používania v 46mm verzii a 7 dní v 42 mm verzii. Vďaka nej si môžete naplno vychutnávať všetky funkcie vašich hodiniek po dlhšiu dobu.

Nájdite svoju obľúbenú športovú aktivitu

Smart hodinky pomôžu objaviť úplne nové športové disciplíny. Potápanie, plávanie, beh na na lesných chodníkoch, cyklo šport na trailoch, či lyžovanie, kde vás vystrojí kvalitným výstrojom požičovňa lyží – séria Watch GT 3 ponúka viac ako 100 tréningových režimov, vrátane 18 profesionálnych tréningových režimov, 11 outdoorových tréningov a 7 tréningov vo vnútri, takže si na svoje príde naozaj každý.

Napríklad, ak radi beháte, vaše Watch GT 3 upravia cvičebný plán podľa vašej fyzickej kondície, osobných cieľov a cvičebných návykov. Navyše, s aplikáciou Huawei Health App si môžete prezerať svoje výsledky cvičenia, progres či sledovať svoju trasu. Stačí si vybrať preferované dáta a vaše inteligentné hodinky vás budú informovať počas celého tréningu s relevantnými údajmi v reálnom čase.

Pre pohodlné ovládanie môžete hodinky jednoducho spárovať so smartfónom, bez ohľadu na to, či beží na systéme Android alebo iOS.

Huawei Health Lab prináša najpokročilejšie zdravotné funkcie

Spoločnosť Huawei otvorila svoje najväčšie zdravotnícke laboratórium na svete pri jazere Songshan  v Číne. Zahŕňa viac ako 80 profesionálnych oblastí výskumu a vývoja, a zároveň poskytuje podporu pre výskum a testovanie smart nositeľných zariadení. Laboratórium je miestom, kde sa skúmajú a vyvíjajú zdravotné technológie, ktorými sú produkty Huawei známe. Všetky športové a zdravotné funkcie, ktoré sú súčasťou novinky Watch GT 3, prešli rozsiahlym testovaním práve na tomto mieste.

Health Lab prispeje k ďalšiemu vývoju a napredovaniu nositeľných zariadení Huawei. V súčasnosti využíva služby Huawei v oblasti zdravia a fitness viac ako 320 miliónov používateľov, aplikácia Huawei Health sa môže pochváliť 83 miliónmi aktívnych mesačných používateľov.

Huawei Watch GT 3 sú na Slovensku v predaji v dvoch veľkostných verziách s niekoľkými variantmi náramku – 46 mm a 42 mm. Obe verzie sú dostupné u maloobchodných predajcov už od 269 eur.

Foto na titulke: Huawei Watch GT 3 46 mm

Najnovšie

ASUS oznámil Expert Series 2022 a najľahší 14" notebook pre firmy na svete

Najľahší 14-palcový biznis notebook na svete

Nové komplexné biznis portfólio obsahuje notebooky ExpertBook, stolné PC ExpertCenter,

mini PC, pracovné stanice a All-in-One počítače

11. augusta 2022

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Najpredávanejší rad IP kamier Axis sa rozrastá

Spoločnosť Axis Communications pridáva do svojho najpredávanejšieho radu kamier AXIS P14 dva nové modely vybavené najnovším SoC (systém na čipe) spoločnosti Axis a jednotkou hlbokého učenia (DLPU). Vďaka nej je možné používať inteligentné aplikácie s umelou inteligenciou priamo v koncovom zariadení. Kamery majú tzv. bullet design, sú určené na všestranné využitie a dodávajú sa s […]

21. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022