PlayGoSmart pokračuje vo svojich ambicióznych expanzných plánoch

Akvíziciu herného špecialistu Gamescenter pod krídla PlayGoSmart

PlayGoSmart posilňuje svoju pozíciu v slovenskej hráčskej komunite

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 9. mája 2022
Obsahuje nasledovné témy

Projekty zrealizované v poslednom období spoločnosťou Arašid spol. s r.o. – držiteľom značky  PGS – vedú k ďalšiemu rozširovaniu jej úspešného pôsobenia na slovenskom trhu.

Rebrandingom a spojením tradičných značiek Progamingshop a MP3 a podporou marketingovej komunikácia sme výrazne prispeli k prehĺbeniu povedomia o novej spoločnej značke PGS nielen v prostredí gamingu, ale aj medzi bežnou spotrebiteľskou verejnosťou.

Rozširovaním svojej maloobchodnej siete PlayGoSmart ďalej pokračuje v posilňovaní svojej trhovej pozície.

Predajná sieť sa už v roku 2021 zväčšila hlavne v Bratislave otvorením dvoch nových predajní, predovšetkým „flagship“ showroom-u v novom obchodnom centre NIVY. Popri postupnom doznievaní pandémie Covid-19 PlayGoSmart pokračuje vo svojich ambicióznych expanzných plánoch a ešte v prvej polovici roka 2022 otvorí ďalšie predajne v Bratislave, Piešťanoch a Žiline.

PGS chce byť vždy nablízku svojmu zákazníkovi a poskytnúť mu rovnocenný nákupný zážitok – či už vo fyzickom priestore kamenných predajní – alebo aj v on-line prostredí internetového obchodovania.
Značka sa snaží presadiť aj v komunitách hráčov zameraných na najnovšie herné technológie na rôznych herných platformách. Ich zástupcami sú špecializované herné e-shopy rozvíjajúce sa aj na Slovensku.

Od 1. 5. 2022 sa PGS stáva vlastníkom úspešného herného internetového predajcu GamesCenter, ktorý sa výrazne presadzuje v slovenskom e-commerce priestore už 10 rokov. Cieľom investičného angažovania PGS v tomto e-shope je posilniť jeho portfólio o ďalšie kategórie herných a súvisiacich produktov, ku ktorým má značka PlayGoSmart často exkluzívny prístup cez svoju materskú skupinu WESTech. Ide predovšetkým o počítačové komponenty a značkové herné PC zostavy, herné príslušenstvo najväčších svetových výrobcov, ale aj portfólio darčekových a zberateľských predmetov majúcich pôvod vo videoherných svetoch. Akvizícia GamesCentra bude výhodná aj pre zákazníkov PGS – do obchodného modelu bude prevzatý know-how z oblasti obľúbených služieb, ktoré GamesCenter ponúka svojim zákazníkom – počnúc skladaním výkonných počítačových zostáv až po špeciálny VIP klub pre zberateľov exkluzívnych verzií videohier.

Prevzatím značky GamesCenter získajú zákazníci e-shopu, okrem už spomenutých prínosov, aj výhody dlhoročných celoeurópskych logistických skúseností PGS, vrátane možností vybavovania objednávok a prislúchajúcich služieb v sieti vyše 20 predajní PlayGoSmart na Slovensku. K tomu neoddeliteľne patrí aj výkup použitých hier alebo herných zariadení a ich výmena za nové produkty, využitie možností nákupu na splátky, získania rozšírenej záruky na produkty a určite aj možnosti odborného servisu herných zariadení priamo v servisnej základni PGS.

PlayGoSmart sa drží svojho hesla „Live Easy Play Hard“ – prinášať svojim zákazníkom a priaznivcom jednoduchší, efektívnejší a zábavnejší život.

Najnovšie

Vysoko kvalitné snímky a videozáznam na cestách

Spoločnosť Canon Europe predstavuje prvé APS-C bezzrkadlovky systému EOS R – EOS R7 a EOS R10

Inovatívny systém Canon EOS R prichádza aj vo formáte APS-C, a to v podobe dvoch nových bezzrkadloviek EOS R7 a R10

24. mája 2022

Štýlové ultratenké a ľahké notebooky

Nové Zenbooky – prepracovaný dizajn a vyšší výkon

ASUS predstavil nové notebooky radu Zenbook 2022 a Vivobook 2022

16. mája 2022

Najnovšia technológia pre každého

Na slovenský trh vstúpila značka TECNO

Značka smartfónov TECNO prichádza na slovenský trh rovno s piatimi modelmi smartfónov

14. mája 2022

Titulu Royal Warrant,

Opätovné získanie titulu Royal Warrant

Samsung je oficiálnym dodávateľom elektroniky pre britskú kráľovskú rodinu

11. mája 2022

 Lepší výkon

Trvanlivejšie karty s vyššou kapacitou

Samsung predstavuje nové pamäťové karty PRO Endurance  určené najmä pre bezpečnostné a automobilové kamery

11. mája 2022

Plnohodnotný notebook za bagateľ

Dokonalý študentský notebook?

MateBooky Huawei série D vsádzajú na výkon, dizajn a výdrž batérie až 9 hodín

11. mája 2022

Odolný voči pádu, vode aj prachu

Odolný prenosný SSD disk Samsung T7 Shield

Nový externý SSD disk veľkosti kreditnej karty umožňuje bleskurýchle dátové prenosy a je odolný voči pádu, vode aj prachu, takže sa výborne hodí do terénu.

10. mája 2022

PlayGoSmart pokračuje vo svojich ambicióznych expanzných plánoch

Akvíziciu herného špecialistu Gamescenter pod krídla PlayGoSmart

PlayGoSmart posilňuje svoju pozíciu v slovenskej hráčskej komunite

9. mája 2022

Prémiový výkon

ASUS oznámil úplne nový Zenbook 14 Flip OLED (UN5401)

Všestranný prémiový konvertibilný 14″ notebook je vybavený 16 : 10 OLED HDR PANTONE Validated displejom so 100 % pokrytím farebného priestoru DCI-P3

3. mája 2022

Prvýkrát budú prezentované naše projektory radu PU1000 a L700.

Víta vás Epson: navštívte nás v Hale 3 v stánku 3J100

Epson na veľtrhu ISE 2022 predstaví svoju najnovšiu generáciu projektorov 3LCD s vysokou svietivosťou

3. mája 2022

Odporúčané

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. V ergonómii sa používajú poznatky z antropológie, […]

12. apríla 2022

Logitech SIGNATURE M650

Univerzálna myš pre pravákov, ľavákov, malú aj veľkú ruku a v rôznych farbách

Logitech spravil veľmi zaujímavú vec. Uviedli totiž jeden model, resp. modelový rad myší, z ktorého by si mohol vybrať každý používateľ počítača. Myši sú dostupné v prevedení pre malú až stredne veľkú ruku a aj vo verzii pre veľkú ruku, všetky modely sú dostupné v troch rôznych farbách a navyše aj vo verzii LEFT – […]

8. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022

Kto meshuje ten ide

Stabilná wi-fi pre celú rodinu

Homeschooling a homeoffice sú pojmy, s ktorými sa väčšina z nás v minulosti mohla stretnúť len zriedka. Dnes ide naopak o každodennú realitu veľkej časti rodín, ktoré mnohokrát s prekvapením zistili, že internetové pripojenie v domácnosti nemajú len pre zábavu.

9. februára 2022

Zožeňte si nové sieťové vybavenie!

Ako pripojiť svoje elektronické darčeky on-line?

Možno patríte medzi tých, ktorých ich blízki na uplynulé Vianoce obdarovali množstvom elektronických darčekov. Lenže ste možno za tých niekoľko týždňov zistili, že to vaša domáca sieť jednoducho nezvláda.

28. januára 2022