PlayGoSmart pokračuje vo svojich ambicióznych expanzných plánoch

Akvíziciu herného špecialistu Gamescenter pod krídla PlayGoSmart

PlayGoSmart posilňuje svoju pozíciu v slovenskej hráčskej komunite

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 9. mája 2022
Obsahuje nasledovné témy

Projekty zrealizované v poslednom období spoločnosťou Arašid spol. s r.o. – držiteľom značky  PGS – vedú k ďalšiemu rozširovaniu jej úspešného pôsobenia na slovenskom trhu.

Rebrandingom a spojením tradičných značiek Progamingshop a MP3 a podporou marketingovej komunikácia sme výrazne prispeli k prehĺbeniu povedomia o novej spoločnej značke PGS nielen v prostredí gamingu, ale aj medzi bežnou spotrebiteľskou verejnosťou.

Rozširovaním svojej maloobchodnej siete PlayGoSmart ďalej pokračuje v posilňovaní svojej trhovej pozície.

Predajná sieť sa už v roku 2021 zväčšila hlavne v Bratislave otvorením dvoch nových predajní, predovšetkým „flagship“ showroom-u v novom obchodnom centre NIVY. Popri postupnom doznievaní pandémie Covid-19 PlayGoSmart pokračuje vo svojich ambicióznych expanzných plánoch a ešte v prvej polovici roka 2022 otvorí ďalšie predajne v Bratislave, Piešťanoch a Žiline.

PGS chce byť vždy nablízku svojmu zákazníkovi a poskytnúť mu rovnocenný nákupný zážitok – či už vo fyzickom priestore kamenných predajní – alebo aj v on-line prostredí internetového obchodovania.
Značka sa snaží presadiť aj v komunitách hráčov zameraných na najnovšie herné technológie na rôznych herných platformách. Ich zástupcami sú špecializované herné e-shopy rozvíjajúce sa aj na Slovensku.

Od 1. 5. 2022 sa PGS stáva vlastníkom úspešného herného internetového predajcu GamesCenter, ktorý sa výrazne presadzuje v slovenskom e-commerce priestore už 10 rokov. Cieľom investičného angažovania PGS v tomto e-shope je posilniť jeho portfólio o ďalšie kategórie herných a súvisiacich produktov, ku ktorým má značka PlayGoSmart často exkluzívny prístup cez svoju materskú skupinu WESTech. Ide predovšetkým o počítačové komponenty a značkové herné PC zostavy, herné príslušenstvo najväčších svetových výrobcov, ale aj portfólio darčekových a zberateľských predmetov majúcich pôvod vo videoherných svetoch. Akvizícia GamesCentra bude výhodná aj pre zákazníkov PGS – do obchodného modelu bude prevzatý know-how z oblasti obľúbených služieb, ktoré GamesCenter ponúka svojim zákazníkom – počnúc skladaním výkonných počítačových zostáv až po špeciálny VIP klub pre zberateľov exkluzívnych verzií videohier.

Prevzatím značky GamesCenter získajú zákazníci e-shopu, okrem už spomenutých prínosov, aj výhody dlhoročných celoeurópskych logistických skúseností PGS, vrátane možností vybavovania objednávok a prislúchajúcich služieb v sieti vyše 20 predajní PlayGoSmart na Slovensku. K tomu neoddeliteľne patrí aj výkup použitých hier alebo herných zariadení a ich výmena za nové produkty, využitie možností nákupu na splátky, získania rozšírenej záruky na produkty a určite aj možnosti odborného servisu herných zariadení priamo v servisnej základni PGS.

PlayGoSmart sa drží svojho hesla „Live Easy Play Hard“ – prinášať svojim zákazníkom a priaznivcom jednoduchší, efektívnejší a zábavnejší život.

Najnovšie

PPDS predstavila interaktívny displej Philips T-Line BDL3652T

Interaktívny displej Philips BDL3652T

Philips Professional Display Solutions (PPDS) rozširuje svoju ponuku o inovatívny interaktívny displej Philips BDL3652T patriaci do produktovej rady T-Line.

2. decembra 2022

Bose predstavuje Bose Music Amplifier

Bose Amplifier

centrum domáceho ozvučenia, ktoré prepojí svet digitálnej hudby aj zbierky tradičných hudobných nosičov

30. novembra 2022

Nové smart hodinky Huawei Watch GT 3 SE

Každodenný asistent s dvojtýždňovou výdržou za skvelú cenu

Spoločnosť Huawei predstavuje najnovšie smart hodinky zo série Watch GT. Model s plným názvom Watch GT 3 SE sú ľahké inteligentné hodinky, ktoré stelesňujú potreby športových a fitness nadšencov.

29. novembra 2022

TIP PRE VÁS

Vyčistite si počítač bezpečne použitím kompresora

Ako si môžete vyčistiť nielen počítač, notebook, ale aj inú domácu elektroniku tak, aby sa nepoškodila? Zvládnete to kompresorom.

28. novembra 2022

Vhodný pre PlayStation 5, hráčske aplikácie a intenzívnu prevádzku

SSD disk Kingston FURY Renegade

Oceňovaný SSD disk Kingston FURY bude novo k dispozícii aj s väčším chladičom

15. novembra 2022

Silný zvuk s výkonom 15 W

Bezdrôtový reproduktor so svetelnými efektmi

Niceboy predstavuje bezdrôtový reproduktor so svetelnými efektmi RAZE Neon

10. novembra 2022

Cvičte doma podľa známych certifikovaných trénerov

Dve nové aplikácie pre inteligentné televízory

Dve nové aplikácie pre inteligentné televízory Samsung na Slovensku: iPrima a Fitshaker

10. novembra 2022

Watch GTR s AMOLED displejom a nová generácia WATCH Lite 3

Dvoje nové inteligentné hodinky Niceboy

Značka Niceboy uvádza na trh hneď dvoje nové inteligentné hodinky. Prémiové hodinky WATCH GTR vynikajú svojou kombináciou zaujímavého dizajnu a odolného vyhotovenia vrátane AMOLED displeja aj funkcie telefonovania.

10. novembra 2022

Samsung prichádza so špeciálnym vysávačom Bespoke Jet Pet

Zatočte so psími chlpmi v domácnosti

Samsung prichádza so špeciálnym vysávačom Bespoke Jet Pet

10. novembra 2022

1.miesto v rebríčku DXOMARK opäť patrí Huawei

Smartfón Huawei – Mate 50 Pro

Huawei Mate 50 Pro je novým kráľom rebríčka DXOMARK, dosiahol najvyššie skóre v histórii

10. novembra 2022

Odporúčané

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022
TEST

POROVNÁVACÍ TEST

Nextbase Dash Cam 622GW a 322GW: Ktorú autokameru si vybrať do auta?

Medzi 4K a Full HD rozlíšením je podstatný rozdiel, ale rozhodne dnes neplatí, že za polovičnú cenu dostanete len polovičnú kvalitu.

17. októbra 2022
TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

12. októbra 2022

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022