Monitor Philips 498P9Z:

Alebo keď sa super-wide stretne so špičkovým výkonom

Aby sme udržali krok s dnešným rýchlo sa meniacom pracovným prostredím, neustále hľadáme spôsoby, ako čo najefektívnejšie zvládnuť každodenné úlohy. Plne funkčný monitor v tomto smere zohráva mimoriadne dôležitú úlohu. Aby vyhovel potrebám profesionálov, ako sú grafickí dizajnéri, architekti, programátori, finanční špecialisti alebo všetci užívatelia, ktorí cítia potrebu mať dokonalý prehľad o všetkých bežiacich aplikáciách […]

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 7. júla 2021
Obsahuje nasledovné témy

Aby sme udržali krok s dnešným rýchlo sa meniacom pracovným prostredím, neustále hľadáme spôsoby, ako čo najefektívnejšie zvládnuť každodenné úlohy. Plne funkčný monitor v tomto smere zohráva mimoriadne dôležitú úlohu.

Aby vyhovel potrebám profesionálov, ako sú grafickí dizajnéri, architekti, programátori, finanční špecialisti alebo všetci užívatelia, ktorí cítia potrebu mať dokonalý prehľad o všetkých bežiacich aplikáciách na obrazovke – uvádza Philips na trh nový extra širokouhlý model Philips 498P9Z s uhlopriečkou 49 „(124 cm) a pomerom strán 32: 9.

Tento cenami ovenčený monitor sa vyznačuje spoľahlivým a vysoko kvalitným zakriveným VA panelom, obnovovacou frekvenciou 165 Hz a adaptívne synchronizáciou pre pohodlné sledovanie po celý deň – či už pri práci alebo zábave.

Rozšírte svoje obzory

Super-Wide monitor s pomerom strán 32: 9 a rozlíšením 5120 x 1440 je navrhnutý tak, aby dokázal nahradiť bežne používané nastavenia pre viac obrazoviek. Skutočne široký obraz zaisťuje len jedna obrazovka, ktorá je rovnaká, akoby využili dva 27 „displeje QuadHD s pomerom strán 16: 9.

Profesionálov poteší špičková úroveň monitora – ak sa rozhodnú prejsť na 49 „monitor, získajú dokonalý a ničím neprerušovaný obraz. Finanční špecialisti budú mať ešte lepší prehľad o tabuľkách, tvorcovia videí môžu na jedinom mieste súčasne sledovať náhľady aj časovej osi.

Krivka obrazovky 1800r zaisťuje pohlcujúci a mimoriadne komfortné zážitok, zrkadlí prirodzené zorné pole a znižuje oslnenie alebo skresľovania. Architekti, grafici, tvorcovia videí, programátori – tí všetci potrebujú priestor, ktorý im umožňuje pracovať s viacerými rôznymi aplikáciami súčasne, a zároveň zvyšovať kreativitu i produktivitu. Ale parametre monitora dokážu zapôsobiť naozaj na každého.

Obraz, na ktorý je radosť pozerať

Certifikácia VESA Display HDR 400 prináša výrazný pokrok oproti bežným displejom SDR a vytvára úžasný jas, kontrast a farby. Ponúka plnú paletu bohatú na nové farby, ktoré je radosť pozorovať a s ktorými je radosť pracovať. Obnovovacia frekvencia 165 Hz a technológie Adapitve-Sync potom garantuje bezproblémovú plynulosť všetkých akcií. Akékoľvek média zobrazené na obrazovke sú vylepšené a dodávané v najlepšom možnom stave. Vďaka tomu monitor tiež oceníte pri príležitostnom hraní hier.

Vizualizácia vytvorená pre profesionálov a vysokofrekvenčné používateľa je ľahko viditeľná. Vďaka antireflexnéj úprave a nízkemu odrazu monitora sú obrázky krištáľovo čisté, s čistými farbami a s vynikajúcou čistotou. Technológia starostlivosť o oči (ako je FlickerFree, režim EasyRead a režim LowBlue) spoločne zaisťujú pohodlnejší zážitok zo sledovania, filtrujú škodlivé emisie modrého svetla a znižujú šum blikanie.

Pripravené na multi-tasking

Tak široký priestor je ideálny pre multitasking. Pomer a veľkosť displeja umožňujú užívateľom otvárať viac aplikácií a dokumentov naraz, bez toho aby museli manipulovať s otvorenými súbormi: na týchto 49 „monitoroch si miesto našli chaty, e-maily, videá a dátové listy. Ale pre najextrémnejšie nastavenie a multitasking je k dispozícii aj technológia MultiView a integrovaný prepínač KVM. MultiView umožňuje aktívne duálny pripojenie a prezeranie, takže užívatelia môžu pracovať s viacerými zariadeniami, ako je počítač alebo notebook súčasne, zatiaľ čo s prepínačom KVM MultiClient Integrated budú užívatelia môcť ovládať dva samostatné počítače pomocou jedného monitora, klávesnice a myši, ľahko prepínať medzi zdrojmi.

Pre pohodlné a jednoduché použitie ponúka tento model široké a kompletné možnosti pripojenia s inteligentným vedením káblov, ktoré udržujú pracovnej oblasti čisté a organizované. Firmy môžu ťažiť z použitia takej veľkej obrazovky s podobnými funkciami na pracovných staniciach plánovaných pre spoluprácu a vybaviť pracovníkov raz, ale s dostatočne veľkou obrazovkou.

Nový monitor Philips 498P9Z bude k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 1150 euro.

 

 

 

Viac informácií o monitoroch Philips: https://www.philips.cz/c-m-so/monitory

Najnovšie

Elac Concentro S 503

Najmladší z urodzeného rodu

Estetika je dôležitá, ale reprosústavy sú hlavne o zvuku

29. novembra 2021

Múdre LED žiarovky

SMART alebo tiež múdre LED žiarovky nie sú klasické LED žiarovky, ktoré len zapínate a vypínate vypínačom a idú maximálne stmievať. Chytré LED žiarovky dokážu veci, o ktorých ste možno nemali zatiaľ ani poňatia. Dovoľte nám teda predstaviť túto novinku v LED technológii. Prečo názov SMART LED žiarovky? Názov SMART alebo ak chcete chytré LED […]

26. novembra 2021

Dobré rady ako fotiť mobilom

Kvalite zrkadloviek sa síce mobilné foťáky nemôžu rovnať, ale keď viete ako na to, vykúzlite aj s telefónom snímky, ktoré ozdobia každý rámček nad krbovou rímsou. Prečítajte si osvedčené tipy, ako s mobilom fotiť ako profík. 1. Základom je správny úchop Mobil väčšinu času držíte v jednej ruke, ale pri fotení privolajte na pomoc aj […]

26. novembra 2021

Platenie mobilom pre začiatočníkov

Keď sme nedávno oznámili, že sa už púšťame do testovania platieb mobilom, niektorí z vás sa nám ozvali, že vôbec netušia, ako to bude fungovať. Pre nich sme pripravili stručný návod. Úplná jednoduchosť Zaplatiť mobilom bude jednoduchšie, než si možno myslíte. V praxi to bude vyzerať veľmi podobne ako platenie bezkontaktnou kartou alebo nálepkou – […]

26. novembra 2021

Praktický pomocník po celý deň

Inteligentná domácnosť – k čomu ju potrebujeme ?

Predstavte si, že nemusíte myslieť na to, že je potrebné vyvetrať. Inteligentný dom sa o to postará sám. To je možné vďaka prepojeniu jeho jednotlivých častí v dokonalý celok. Výsledkom je maximálny dôraz na Vaše zdravie a komfort a na čo najefektívnejšiu prevádzku bytu či budovy. Regulácia teploty Ráno sa prebudíte do teplého domova, v […]

26. novembra 2021

Zadný fotoaparát telefónu nova 9 v 4K

Ako sa vyvíjali fotoaparáty v smartfónoch Huawei?

Akú cestu musel model nova 9 prejsť, aby sa mohol pochváliť vynikajúcim fotoaparátom?

25. novembra 2021

Úspora času a energie

Niceboy prináša celý rad nových Smart Home výrobkov

Niceboy prináša nové inteligentné spotrebiče Niceboy ION a vstupuje do neho úplne nového segmentu Smart Home. Počas budúceho roka chce rad ION ďalej rozširovať a priniesť užívateľom kompletnú múdru domácnosť, ktorú je možné ovládať pomocou jednej jedinej aplikácie.

16. novembra 2021

ADRENALÍN V KYBERNETICKEJ BEZPEČNOSTI JE ZVYČAJNÝ JAV

Víťazom piateho ročníka kyberbezpečnostnej hry sa stal tím Esetu. Profesionálny turnaj Guardians pripravili slovenskí bezpečnostní odborníci a upozorňujú tak na podceňovanie kybernetickej bezpečnosti v spoločnosti na všetkých úrovniach.

5. novembra 2021

Novinka z dielne Huawei

Ultra Vision smartfónu Huawei nova 9 

Novinka z dielne Huawei, smartfón nova 9, splní všetky vaše sny o dokonalej fotografii. Smartfón sa pýši fotosystémom so štyrmi objektívmi a umelou inteligenciou, pričom využíva špičkovú technológiu fotoaparátu vlajkovej lode.

5. novembra 2021

Novinky od Huawei

Nové smart hodinky a jedinečné slúchadlá v tvare rúžu

Predstavenie dvoch zariadení z kategórie wearables – konkrétne nových hodiniek Watch GT 3 v dvoch verziách  a špeciálnej edície slúchadiel FreeBuds v elegantnom ženskom prevedení.

5. novembra 2021

Odporúčané

Dôležitá rola riadiaceho softvéru

Energetická istota pre dátové centrá od CyberPower

Benefitom riešenia od CyberPower je predovšetkým záruka, že pokiaľ dôjde k výpadku alebo poruche jednej UPS, druhá sa o zvyšnú záťaž postará.

29. novembra 2021

Kto meshuje ten ide

Stabilná wi-fi pre celú rodinu

Homeschooling a homeoffice sú pojmy, s ktorými sa väčšina z nás v minulosti mohla stretnúť len zriedka. Dnes ide naopak o každodennú realitu veľkej časti rodín, ktoré mnohokrát s prekvapením zistili, že internetové pripojenie v domácnosti nemajú len pre zábavu.

19. novembra 2021

Automatický záznam fotografií a videa

Malý, šikovný, používateľsky prívetivý fotoaparát

Canon predstavuje prvý smart fotoaparát, ktorý prinesie revolúciu do domáceho fotografovania. Prežite každý okamih naplno a nechajte PowerShot PX vytvárať vaše spomienky

28. októbra 2021

Mamibot EXVAC880 Wisor

Prestaňte strácať čas upratovaním a kúpte si kvalitný robotický vysávač

Upratovanie pre väčšinu ľudí nepatrí k obľúbeným činnostiam.

22. októbra 2021

Široké pokrytie

Mercusys: Moderné technológie za rozumnú cenu

Máte doma internet, ktorého kvalita je skôr k hnevu než k úžitku? Notebook alebo stolový PC vyčkáva pri odosielaní pošty a videa z YouTube sa zasekávajú alebo prehrávajú len na nízku kvalitu? Hľadáte informácie na Google a na každé vyhľadávanie čakáte desiatky sekúnd? A pri hovoroch s rodinou či priateľmi cez rôzne chatovacie platformy chytáte vždy iba pár slov?

14. októbra 2021

Dokonalé pokrytie domácnosti, firmy alebo záhrady

Užívajte internet bez obmedzenia prakticky všade

Prvý Wi-Fi mesh systém s VDSL a 4G pripojením má TP-Link

30. septembra 2021

Huawei prináša na Slovensko nový MateBook 14

Dotykový displej a skvelý výkon za menej ako tisícku

Spoločnosť Huawei uvádza na slovenský trh nového člena z rodiny notebookov, Huawei MateBook 14.

9. septembra 2021

Dotykové pero M-pen druhej generácie

Toto všetko prináša novinka Huawei MatePad 11

Prvý tablet s Harmony OS 2 prichádza na Slovensko

9. septembra 2021

5x gadgety (nielen) pre študentov

Návrat do všedných dní

Letné prázdniny sa definitívne skončili a preto je na čase oprášiť svoju „školskú výbavu“. Predstavíme vám zopár zaujímavých zariadení, ktoré vám pomôžu pri štúdiu, alebo aspoň trochu spríjemnia nadchádzajúce náročné školské obdobie.

2. septembra 2021

Váš osobný prekladateľ textov?

Stavte na „magický“ prekladač CARNEO VT3!

Zabudnite na nedorozumenia, dnes je jednoduché komunikovať aj v jazyku, ktorý ste nikdy nehovorili!

5. augusta 2021