Monitor Philips 498P9Z:

Alebo keď sa super-wide stretne so špičkovým výkonom

Aby sme udržali krok s dnešným rýchlo sa meniacom pracovným prostredím, neustále hľadáme spôsoby, ako čo najefektívnejšie zvládnuť každodenné úlohy. Plne funkčný monitor v tomto smere zohráva mimoriadne dôležitú úlohu. Aby vyhovel potrebám profesionálov, ako sú grafickí dizajnéri, architekti, programátori, finanční špecialisti alebo všetci užívatelia, ktorí cítia potrebu mať dokonalý prehľad o všetkých bežiacich aplikáciách […]

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 7. júla 2021
Obsahuje nasledovné témy

Aby sme udržali krok s dnešným rýchlo sa meniacom pracovným prostredím, neustále hľadáme spôsoby, ako čo najefektívnejšie zvládnuť každodenné úlohy. Plne funkčný monitor v tomto smere zohráva mimoriadne dôležitú úlohu.

Aby vyhovel potrebám profesionálov, ako sú grafickí dizajnéri, architekti, programátori, finanční špecialisti alebo všetci užívatelia, ktorí cítia potrebu mať dokonalý prehľad o všetkých bežiacich aplikáciách na obrazovke – uvádza Philips na trh nový extra širokouhlý model Philips 498P9Z s uhlopriečkou 49 „(124 cm) a pomerom strán 32: 9.

Tento cenami ovenčený monitor sa vyznačuje spoľahlivým a vysoko kvalitným zakriveným VA panelom, obnovovacou frekvenciou 165 Hz a adaptívne synchronizáciou pre pohodlné sledovanie po celý deň – či už pri práci alebo zábave.

Rozšírte svoje obzory

Super-Wide monitor s pomerom strán 32: 9 a rozlíšením 5120 x 1440 je navrhnutý tak, aby dokázal nahradiť bežne používané nastavenia pre viac obrazoviek. Skutočne široký obraz zaisťuje len jedna obrazovka, ktorá je rovnaká, akoby využili dva 27 „displeje QuadHD s pomerom strán 16: 9.

Profesionálov poteší špičková úroveň monitora – ak sa rozhodnú prejsť na 49 „monitor, získajú dokonalý a ničím neprerušovaný obraz. Finanční špecialisti budú mať ešte lepší prehľad o tabuľkách, tvorcovia videí môžu na jedinom mieste súčasne sledovať náhľady aj časovej osi.

Krivka obrazovky 1800r zaisťuje pohlcujúci a mimoriadne komfortné zážitok, zrkadlí prirodzené zorné pole a znižuje oslnenie alebo skresľovania. Architekti, grafici, tvorcovia videí, programátori – tí všetci potrebujú priestor, ktorý im umožňuje pracovať s viacerými rôznymi aplikáciami súčasne, a zároveň zvyšovať kreativitu i produktivitu. Ale parametre monitora dokážu zapôsobiť naozaj na každého.

Obraz, na ktorý je radosť pozerať

Certifikácia VESA Display HDR 400 prináša výrazný pokrok oproti bežným displejom SDR a vytvára úžasný jas, kontrast a farby. Ponúka plnú paletu bohatú na nové farby, ktoré je radosť pozorovať a s ktorými je radosť pracovať. Obnovovacia frekvencia 165 Hz a technológie Adapitve-Sync potom garantuje bezproblémovú plynulosť všetkých akcií. Akékoľvek média zobrazené na obrazovke sú vylepšené a dodávané v najlepšom možnom stave. Vďaka tomu monitor tiež oceníte pri príležitostnom hraní hier.

Vizualizácia vytvorená pre profesionálov a vysokofrekvenčné používateľa je ľahko viditeľná. Vďaka antireflexnéj úprave a nízkemu odrazu monitora sú obrázky krištáľovo čisté, s čistými farbami a s vynikajúcou čistotou. Technológia starostlivosť o oči (ako je FlickerFree, režim EasyRead a režim LowBlue) spoločne zaisťujú pohodlnejší zážitok zo sledovania, filtrujú škodlivé emisie modrého svetla a znižujú šum blikanie.

Pripravené na multi-tasking

Tak široký priestor je ideálny pre multitasking. Pomer a veľkosť displeja umožňujú užívateľom otvárať viac aplikácií a dokumentov naraz, bez toho aby museli manipulovať s otvorenými súbormi: na týchto 49 „monitoroch si miesto našli chaty, e-maily, videá a dátové listy. Ale pre najextrémnejšie nastavenie a multitasking je k dispozícii aj technológia MultiView a integrovaný prepínač KVM. MultiView umožňuje aktívne duálny pripojenie a prezeranie, takže užívatelia môžu pracovať s viacerými zariadeniami, ako je počítač alebo notebook súčasne, zatiaľ čo s prepínačom KVM MultiClient Integrated budú užívatelia môcť ovládať dva samostatné počítače pomocou jedného monitora, klávesnice a myši, ľahko prepínať medzi zdrojmi.

Pre pohodlné a jednoduché použitie ponúka tento model široké a kompletné možnosti pripojenia s inteligentným vedením káblov, ktoré udržujú pracovnej oblasti čisté a organizované. Firmy môžu ťažiť z použitia takej veľkej obrazovky s podobnými funkciami na pracovných staniciach plánovaných pre spoluprácu a vybaviť pracovníkov raz, ale s dostatočne veľkou obrazovkou.

Nový monitor Philips 498P9Z bude k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 1150 euro.

 

 

 

Viac informácií o monitoroch Philips: https://www.philips.cz/c-m-so/monitory

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022