D-Link mini kamera DCS-6100LH

Sledujte všetko, na čom vám záleží, vo dne v noci, z domova alebo na cestách. Nočný režim kamery na vzdialenosť 5 metrov vám poskytne dokonalý prehľad aj v úplnej tme. V prípade incidentu budete upozornení správou do mobilu a kamera súčasne spustí záznam do zabezpečeného cloudového účtu. Elegantná, diskrétna a kompaktná kamera D-LINK DCS-6100LH kombinuje funkcie […]

RECENZIA
Autor
Dátum zverejnenia 18. februára 2021
Obsahuje nasledovné témy

Sledujte všetko, na čom vám záleží, vo dne v noci, z domova alebo na cestách. Nočný režim kamery na vzdialenosť 5 metrov vám poskytne dokonalý prehľad aj v úplnej tme. V prípade incidentu budete upozornení správou do mobilu a kamera súčasne spustí záznam do zabezpečeného cloudového účtu.

D-Link DCS-6100LH

Plusy

  • Kompaktný dizajn
  • Priaznivá cena
  • Zvukový a pohybový senzor
  • Dobrá kvalita obrazu

Mínusy

  • Nemá lokálne úložisko
  • Nočné videnie na krátku vzdialenosť
  • Bezplatný cloud len na 24 hodín

Miniatúrna (s telom s veľkosťou približne škatuľky zápaliek) bezpečnostná kamera D-Link DCS-6100LH za veľmi nízku cenu nešetrí na výbave - ponúka jasný obraz vo Full HD rozlíšení, 110° uhol záberu, detekciu pohybu aj zvuku, IR prísvit na vzdialenosť okolo 5 metrov a spoluprácu s hlasovými asistentmi Googlu a Amazonu.

Elegantná, diskrétna a kompaktná kamera D-LINK DCS-6100LH kombinuje funkcie inteligentného domáceho monitoringu so štýlovým dizajnom. Infračervené nočné videnie spolu s detekciou zvuku a pohybu vás okamžite upozornia, keď sa stane niečo neočakávané. Táto kamera vám tak poskytne pokoj počas neprítomnosti a vďaka aplikácii mydlink je starostlivosť o váš domov veľmi príjemná. Z bezpečnostného hľadiska je tiež zaujímavé spomenúť podporu šifrovania WPA3.

Model DCS-6100LH je kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant a ďalšími inteligentnými domácimi zariadeniami D-Link. Inštalácia kamery je úplne bezproblémová, prebieha priamo s pomocou aplikácie mydlink, v ktorej sa nastavuje a manažuje celá kamera ako aj ďalšie D-Link smarthome zariadenia. Všetko teda zvládnete len s mobilom. Kamera komunikuje bezdrôtovo cez  Wi-Fi a napájaná je cez micro-USB. V balení je adaptér s asi 1,5m káblom.

Poskytuje obraz v rozlíšení Full HD, ktorý je dostatočne ostrý. Kamera má aj režim nočného videnia, ktorý má len základné možnosti využitia. IR prísvit je totiž veľmi slabý a neposkytuje moc kvalitné snímky. Zabudovaný objektív má pozorovací uhol 110°, čo je pre domáce použitie absolútne postačujúce. Ak však hľadáte kameru pre otvorené kancelárie alebo skladovacie priestory, mali by ste hľadať trochu vyšší model s priamou montážou na stenu so širším uhlom.

Keďže nemá slot na pamäťovú kartu ste závislí od cloudového úložiska spoločnosti D-Link. V zásade je možné ich použiť bezplatne na časovo obmedzený 24 hodinový záznam, čo môže postačovať pre veľa ľudí. Ak chcete ale záznam archivovaný niekoľko dní, alebo mesiac, je potrebné prikúpiť si za mesačný paušál platený cloudový program. Cena nie je vysoká, ale privítali by sme záznam aspoň na 2 dni. Na druhej strane konkurencia bežne neposkytuje zdarma ani tých 24 hodín, takže by sme mali byť radi aj za to.

Celkovo je D-Link DCS-6100LH výborné riešenie pre nenápadnú kontrolu domácnosti. A pohľad na cenovku – aktuálne ju kúpite za asi 30€, čo je teda rozhodne viac ako skvelá cena! Od nás si preto zaslúži modrý redakčný tip za výborný pomer ceny a výkonu.

Najnovšie

PPDS predstavila interaktívny displej Philips T-Line BDL3652T

Interaktívny displej Philips BDL3652T

Philips Professional Display Solutions (PPDS) rozširuje svoju ponuku o inovatívny interaktívny displej Philips BDL3652T patriaci do produktovej rady T-Line.

2. decembra 2022

Bose predstavuje Bose Music Amplifier

Bose Amplifier

centrum domáceho ozvučenia, ktoré prepojí svet digitálnej hudby aj zbierky tradičných hudobných nosičov

30. novembra 2022

Nové smart hodinky Huawei Watch GT 3 SE

Každodenný asistent s dvojtýždňovou výdržou za skvelú cenu

Spoločnosť Huawei predstavuje najnovšie smart hodinky zo série Watch GT. Model s plným názvom Watch GT 3 SE sú ľahké inteligentné hodinky, ktoré stelesňujú potreby športových a fitness nadšencov.

29. novembra 2022

TIP PRE VÁS

Vyčistite si počítač bezpečne použitím kompresora

Ako si môžete vyčistiť nielen počítač, notebook, ale aj inú domácu elektroniku tak, aby sa nepoškodila? Zvládnete to kompresorom.

28. novembra 2022

Vhodný pre PlayStation 5, hráčske aplikácie a intenzívnu prevádzku

SSD disk Kingston FURY Renegade

Oceňovaný SSD disk Kingston FURY bude novo k dispozícii aj s väčším chladičom

15. novembra 2022

Silný zvuk s výkonom 15 W

Bezdrôtový reproduktor so svetelnými efektmi

Niceboy predstavuje bezdrôtový reproduktor so svetelnými efektmi RAZE Neon

10. novembra 2022

Cvičte doma podľa známych certifikovaných trénerov

Dve nové aplikácie pre inteligentné televízory

Dve nové aplikácie pre inteligentné televízory Samsung na Slovensku: iPrima a Fitshaker

10. novembra 2022

Watch GTR s AMOLED displejom a nová generácia WATCH Lite 3

Dvoje nové inteligentné hodinky Niceboy

Značka Niceboy uvádza na trh hneď dvoje nové inteligentné hodinky. Prémiové hodinky WATCH GTR vynikajú svojou kombináciou zaujímavého dizajnu a odolného vyhotovenia vrátane AMOLED displeja aj funkcie telefonovania.

10. novembra 2022

Samsung prichádza so špeciálnym vysávačom Bespoke Jet Pet

Zatočte so psími chlpmi v domácnosti

Samsung prichádza so špeciálnym vysávačom Bespoke Jet Pet

10. novembra 2022

1.miesto v rebríčku DXOMARK opäť patrí Huawei

Smartfón Huawei – Mate 50 Pro

Huawei Mate 50 Pro je novým kráľom rebríčka DXOMARK, dosiahol najvyššie skóre v histórii

10. novembra 2022

Odporúčané

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022
TEST

POROVNÁVACÍ TEST

Nextbase Dash Cam 622GW a 322GW: Ktorú autokameru si vybrať do auta?

Medzi 4K a Full HD rozlíšením je podstatný rozdiel, ale rozhodne dnes neplatí, že za polovičnú cenu dostanete len polovičnú kvalitu.

17. októbra 2022
TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

12. októbra 2022

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022