Wi-Fi6 s umelou inteligenciou

D-Link predstavuje nový rad 4G AI smart routerov

Spoločnosť D-Link predstavila najnovšie prírastky do svojej rodiny pokročilých Wi-Fi routerov EAGLE PRO AI s umelou inteligenciou (AI) – smart router AX1500 4G+ (G416), smart router AX1500 4G (G415) a smart router N300 4G (G403). Tento rad nových 4G smart routerov D-Link bol špeciálne navrhnutý tak, aby spĺňal stále vyššie nároky moderných smart domácností a kancelárií. […]

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 26. októbra 2022
Obsahuje nasledovné témy

Spoločnosť D-Link predstavila najnovšie prírastky do svojej rodiny pokročilých Wi-Fi routerov EAGLE PRO AI s umelou inteligenciou (AI) – smart router AX1500 4G+ (G416), smart router AX1500 4G (G415) a smart router N300 4G (G403).

Tento rad nových 4G smart routerov D-Link bol špeciálne navrhnutý tak, aby spĺňal stále vyššie nároky moderných smart domácností a kancelárií. Ponúka bezkonkurenčné pripojenie, ktoré je inteligentnejšie, bezpečnejšie, rýchlejšie a spoľahlivejšie než kedykoľvek predtým.

Novinky spoločnosti D-Link dokážu eliminovať zlú konektivitu v širokej škále prostredí – od domácností, ktoré sa snažia udržať v spoľahlivej sieťovej prevádzke neustále rastúci počet prepojených zariadení, až po tých čo chcú vylepšiť svoje podmienky pre prácu. Súbežná podpora 4G LTE/3G mobilného pripojenia a širokopásmového pripojenia k internetu cez optický kábel umožňuje byť nepretržite online aj v prípade, že niektoré z týchto pripojení zlyhá.

Smart router AX1500 4G+ (G416) a smart router AX1500 4G (G415) sú ideálne pre tých, čo majú problémy so zlým alebo často vypadávajúcim pevným pripojením k internetu a chcú využívať spoľahlivejší rýchly mobilný 4G LTE internet.

Tieto dva 4G smart routery sa ľahko inštalujú a nastavujú, v rámci radu EAGLE PRO AI podporujú funkcie mesh siete a predstavujú kombináciu najmodernejšej bezdrôtovej technológie Wi-Fi6 so šikovnými funkciami umelej inteligencie. Vstavaný AI optimalizátor Wi-Fi siete neustále vyhľadáva najmenej rušený Wi-Fi kanál, aby ponúkol vždy to najlepšie pripojenie. Zároveň uprednostňuje najkritickejšiu prevádzku, aby zabezpečil maximálnu stabilitu prenosu dát a spokojnosť používateľov online služieb. G416 zvláda mobilné pripojenie 4G+ LTE Cat 6 s rýchlosťou až 300 Mb/s, zatiaľ čo G415 s podporou 4G LTE Cat 4 ponúka rýchlosť prenosu 150 Mb/s. Obe zariadenia umožňujú vytvoriť dvojpásmovú Wi-Fi6 sieť s celkovou rýchlosťou až 1500 Mb/s.

Cenovo výhodnou alternatívou k týmto dvom modelom je smart router N300 4G (G403), ktorý prináša 4G LTE mobilné pripojenie k internetu s rýchlosťou až 150 Mb/s a je vybavený mnohými bezpečnostnými funkciami, napríklad duálnymi aktívnymi firewallmi (SPI a NAT), ktoré zabraňujú potenciálnym útokom cez internet, alebo najnovším WPA3 šifrovaním pre lepšiu ochranu pred prienikom do Wi-Fi siete.

Všetky tri nové 4G routery D-Link fungujú so SIM kartami akéhokoľvek mobilného operátora. Routery neustále kontrolujú sieť a monitorujú využitie dát pomocou integrovaného AI asistenta, ktorý posiela odporúčania a týždenné prehľady do mobilnej aplikácie EAGLE PRO AI. Aplikácia je plne kompatibilná s hlasovými službami Google Assistant a Amazon Alexa, takže používatelia môžu pohodlne ovládať svoje Wi-Fi pripojenie aj bez toho, aby museli pohnúť prstom.


Parametre smart routeru EAGLE PRO AI AX1500 4G+ (G416)

Parametre smart routeru EAGLE PRO AI AX1500 4G (G415)

 Parametry 4G smart routeru EAGLE PRO AI N300 (G403)


Cena a dostupnosť

Nové 4G smart routery EAGLE PRO AI budú na Slovensku a v Českej republike dostupné prostredníctvom siete predajcov IT a systémových integrátorov za odporúčané maloobchodné ceny 99,90 €/2 499 Kč (G403), 142,90 €/3 599 Kč (G415) a 170,90 €/4 299 Kč (G416), vrátane DPH. Ďalšie informácie nájdete na adrese https://eu.dlink.com/cz/cs.

Najnovšie

Profesionálne riešenie pre videokonferencie od Bose

Videobar VB-S vie nájsť hlasy a ostatné zvuky v miestnosti eliminovať

Elegantný Bose Videobar VB-S rieši najčastejšie problémy pri videokonferenciách a vďaka unikátnym technológiám zaisťuje čistý obraz aj zvuk, a to dokonca bez rušenia nežiaducimi zvukmi z miestnosti.

8. decembra 2022

Navrhnutý na dlhodobé používanie

Zenbook 17 Fold OLED

ASUS ohlásil predaj skladateľného notebooku Zenbook 17 Fold OLED na Slovensku

8. decembra 2022

Môžu pochváliť lepšou výdržou batérie

Najlepšie smart hodinky pre rok 2022

Ocenenie EISA za najlepšie smart hodinky pre rok 2022 – 2023 získavajú Huawei Watch GT 3 Pro

8. decembra 2022

Užite si každý tón bez rušenia vďaka Huawei FreeBuds Pro 2

Huawei FreeBuds Pro 2

Dokonalá kvalita hudby, hovory bez hluku z okolia a batéria, ktorá vás rozhodne nenechá v štichu. To všetko svojim užívateľom ponúka novinka na trhu, bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds Pro 2.

8. decembra 2022

Spoľahlivá batéria pre neprerušované hranie

4 dôvody, pre ktoré je Huawei nova Y70 skvelou voľbou pre mobilných hráčov

Účel smartfónu v dnešnej siaha omnoho ďalej, než je obyčajné volanie či esemeskovanie. Smart asistenti vo vreckách nám denne pomáhajú komunikovať, sledovať obľúbené relácie a filmy, zachytávať spomienky, počúvať hudbu a poskytujú možnosť zostať v spojení so svetom.

8. decembra 2022

Sprievodca najlepšími darčekmi pre hráčov od AGON by AOC

Čas dať trochu RGB na vianočný stromček

Hranie – lepšie vo vysokom rozlíšení, lepšie na veľkom plátne

8. decembra 2022

Dynabook rozširuje rad notebookov Satellite Pro C o dve nové zariadenia

Satellite Pro C40-K a notebook Satellite Pro C50-K s displejom s uhlopriečkou 15,6“.

Dynabook Europe GmbH predstavuje dva nové notebooky radu Satellite Pro C: 14“ prístroj Satellite Pro C40-K a notebook Satellite Pro C50-K s displejom s uhlopriečkou 15,6“.

8. decembra 2022

Tipy na darčeky – Vianoce 2022

Najzaujímavejšie slúchadlá – najlepšie potlačenie okolia či vyrovnanie následkov degradácie sluchu Bose QuietComfort Earbuds II – Slúchadlá s najlepším aktívnym potlačením okolia (ANC) Horúca novinka – nová generácia výnimočných slúchadiel legendárneho radu Bose QuietComfort. Slúchadlá si vždy pri nasadení zmerajú vlastnosti anatómie konkrétneho ucha a prispôsobia im reprodukciu. Okrem toho sú oceňované pre najlepšie potlačenie […]

8. decembra 2022

PPDS predstavila interaktívny displej Philips T-Line BDL3652T

Interaktívny displej Philips BDL3652T

Philips Professional Display Solutions (PPDS) rozširuje svoju ponuku o inovatívny interaktívny displej Philips BDL3652T patriaci do produktovej rady T-Line.

2. decembra 2022

Bose predstavuje Bose Music Amplifier

Bose Amplifier

centrum domáceho ozvučenia, ktoré prepojí svet digitálnej hudby aj zbierky tradičných hudobných nosičov

30. novembra 2022

Odporúčané

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022
TEST

POROVNÁVACÍ TEST

Nextbase Dash Cam 622GW a 322GW: Ktorú autokameru si vybrať do auta?

Medzi 4K a Full HD rozlíšením je podstatný rozdiel, ale rozhodne dnes neplatí, že za polovičnú cenu dostanete len polovičnú kvalitu.

17. októbra 2022
TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

12. októbra 2022

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022