Watch GTR s AMOLED displejom a nová generácia WATCH Lite 3

Dvoje nové inteligentné hodinky Niceboy

Značka Niceboy uvádza na trh hneď dvoje nové inteligentné hodinky. Prémiové hodinky WATCH GTR vynikajú svojou kombináciou zaujímavého dizajnu a odolného vyhotovenia vrátane AMOLED displeja aj funkcie telefonovania.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 10. novembra 2022
Obsahuje nasledovné témy

K dispozícii sú v striebornom a čiernom vyhotovení. Univerzálne WATCH Lite 3 zaujmú svojím športovým vzhľadom, ktorý sluší každému. Používateľovi ponúknu odolné telo plné inteligentných funkcií a dodajú prehľad o zdraví aj dianí v okolitom svete.

 Niceboy WATCH GTR: inteligentné hodinky s AMOLED displejom

Niceboy WATCH GTR sú hodinky stvorené pre aktívny životný štýl, ktoré v sebe kombinujú elegantný dizajn, odolné vyhotovenie s kopou inteligentných funkcií. WATCH GTR disponujú AMOLED dotykovým displejom s veľkosťou 1,35” s vysokým rozlíšením 390 × 390 pixelov. Mobilná aplikácia potom ponúkne výber z viac než 200 unikátnych ciferníkov, takže si používateľ ľahko prispôsobí vzhľad hodiniek. Elegantné kovové telo s praktickou navigačnou korunkou má stupeň krytia IP67, hodinky sú teda vodotesné a odolné voči vniknutiu prachu. Na jedno nabitie vydržia v priemere až 5 dní.

Funkcia telefonovania a správy z mobilu na dosah ruky

Hodinky sú vybavené vlastným reproduktorom a mikrofónom a po spárovaní s mobilným telefónom s nimi môže používateľ vybavovať telefónne hovory priamo zo zápästia. Samozrejmosťou je aj upozornenie na prichádzajúce e-maily, správy a ďalšie oznámenia z obľúbených aplikácií.

Perfektne zmerajú športový výkon a postrážia zdravie

Hodinky uspokoja aj športovo založených používateľov. Nielenže sledujú prirodzený pohyb počas dňa (sčítajú počet krokov, prejdenú vzdialenosť aj spálené kalórie), ale ponúknu aj 12 špeciálnych režimov pre beh, cyklistiku, turistiku a ďalšie najbežnejšie druhy športov. A určete vám pripomenú, kedy si opäť nasadiť doplnky výživy pre hráčov, ked drvíte hru na počitači. Odolné a vodotesné vyhotovenie hodiniek potom dáva slobodu vyraziť za športom aj do naozaj nehostinných miest. Okrem toho zaznamenávajú aj viacero ďalších hodnôt dôležitých pre zdravý životný štýl – tepovú frekvenciu, hodnotu okysličenia krvi alebo krvný tlak.

Mobilná aplikácia pre ešte viac funkcií

Detailné prehľady aktivít a ďalšie možnosti nastavenia hodiniek si potom používateľ môže prezrieť v mobilnej aplikácii, ktorá má, ako aj hodinky, v ponuke viac jazykov vrátane češtiny a slovenčiny.

Kľúčové vlastnosti:

 

Hodinky Niceboy WATCH GTR kúpite za 96 €.

 

Niceboy WATCH Lite 3: elegantný osobný asistent

Niceboy WATCH Lite 3 sú odolné inteligentné hodinky, ktoré dodajú nielen prehľad o správach a notifikáciách, ale poskytnú aj cenné dáta o zdravotnom stave a športových výkonoch. Podrobnejšie štatistiky aj detailnejšie nastavenie ponúkne vlastná mobilná aplikácia pre systémy Android aj iOS. Na jedno nabitie hodinky vydržia až 7 dní.

Elegantný unisex dizajn

Hodinky ocenia najmä aktívni jedinci – vďaka kovovému telu sú pevné a ich plná vodotesnosť IP68 zaručí, že ich nerozhádže ponorenie do vody ani prašná cesta na bicykli. Veľký 1,69” dotykový displej (240*280) ponúkne pohodlné ovládanie aj kvalitné podanie farieb a jasnú čitateľnosť. Na výber je aj niekoľko desiatok štýlov ciferníkov vrátane možnosti vytvoriť si ciferník vlastný.

Prehľad o aktivitách na vašom zápästí

Inteligentné hodinky Niceboy WATCH Lite 3 upozornia na prichádzajúce telefónne hovory, SMS správy, e-maily a ukážu, čo je nové na sociálnych sieťach. Nielen pri športe poteší možnosť na hodinkách ovládať prehrávanú hudbu. S hodinkami môžete nielen púšťať a preskakovať skladby, ale aj sledovať počasie alebo využiť stopky.

Zdravotné funkcie aj športový výkon pod dohľadom

Niceboy WATCH Lite 3 disponuje senzormi na meranie cenných zdravotných hodnôt – srdcového tepu, okysličenia krvi aj krvného tlaku. Hodinky spočítajú kalórie, postrážia zdravý spánok. Integrovaný krokomer stanoví prejdenú vzdialenosť aj s dĺžkou pohybu. Medzi jeho ďalšie funkcie patrí aj dvadsať športových režimov pre všetky populárne športy vrátane behu, cyklistiky aj plávania. Mobilná aplikácia ponúkne podrobné štatistiky aj ďalšie užitočné funkcie, ako je sledovanie pitného režimu či pravidelného pohybu.

Kľúčové vlastnosti:

 

Hodinky Niceboy WATCH Lite 3 kúpite za 46 €.

 

Viac informácií na www.niceboy.eu

 

 

 

 

 

 

 

Najnovšie

Predvianočné nákupy

Ako bezpečne vyriešiť vianočné darčeky bez následkov? 

Ľudia sa s príchodom predvianočných nákupov presúvajú do online priestoru čoraz intenzívnejšie. Nákup cez internet alebo využívanie mobilných aplikácií na komunikáciu je pohodlnejší a rýchlejší, má však svoje bezpečnostné riziká.

6. decembra 2023

Jednoduché dotykové nastavenie hlasitosti siete

Nový ovládač hlasitosti od Axis

Axis predstavuje nový ovládač pre jednoduchšie nastavenie hlasitosti a zdroja zvuku v zónach

30. novembra 2023

Ročne ušetrí tisícky eur aj 400 ton emisií CO2

Bratislavská budova Tower 115 prešla zásadnou energetickou modernizáciou

Batériové úložisko využíva nehorľavé batérie so systémom správy batérií BMS. Už za 1,5 mesiaca činnosti „vymazalo“ svoju uhlíkovú úsporu z výroby a produkuje čistú úsporu CO2, ktorú si majiteľ môže vykázať vo forme carbon offsetu vo svojom ESG reporte.

27. novembra 2023

Honda prináša na trh 2. generáciu „Miimo“ - Inteligentné robotické kosačky

Inteligentné robotické kosačky

„Miimo je viac než len robotická kosačka; je to záväzok spoločnosti Honda predefinovať starostlivosť o trávnik. Náš nový rad Miimo stelesňuje precízne inžinierstvo a inovácie. S Miimo nekosíme len trávniky, ale formujeme budúcnosť vášho trávnika.“

27. novembra 2023

Ideálne pre firmy, ktoré chcú zvýšiť efektivitu a zlepšiť udržateľnosť

Nové vysokorýchlostné čiernobiele firemné tlačiarne od Epson

Spoločnosť Epson uvádza na trh nové kompaktné čiernobiele tlačiarne pre pracovné skupiny

23. novembra 2023

AXIS P3738-PLE, P3737-PLE a P3735-PLE

Axis má nové multisenzorové kamery s umelou inteligenciou. Dokážu pokryť aj široké plochy v rozlíšení až 4×4K

Pre priaznivcov efektívnych riešení uvádza spoločnosť Axis Communications tri nové panoramatické kamery radu AXIS P37, ktoré ponúkajú štyri streamy v rozlíšení až do 4K na kanál a poskytujú tak vynikajúci prehľad aj detailné pokrytie. Sú určené na dohľad nad rozsiahlymi oblasťami, pretože disponujú ostrým obrazom so všetkými detailmi i pri nízkom osvetlení alebo vďaka 360° […]

16. novembra 2023

Prehľadnejšie a intuitívnejšie používateľské rozhranie

ColorOS 14

OPPO začalo s oficiálnou distribúciou globálnej verzie systému ColorOS 14 s dlhou sériou vylepšení

16. novembra 2023

Prieskum

Slováci stále milujú SMS-ky

U mladých je populárny Messenger aj Instagram, starší stále obľubujú Skype

16. novembra 2023

Kingston viedol rebríček aj v 2022

Poznáme najpredávanejšie SSD a najväčšieho výrobcu

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila, že ju spoločnosť TrendForce označila na prvej pozícii na trhu ako najväčšieho dodávateľa SSD diskov pre tretie strany za celý rok 2022. Podľa TrendForce pripadá na spoločnosť […]

15. novembra 2023

Súčasť širokej rodiny Galaxy

Filmovým fanúšikom pre radosť

Samsung Galaxy Tab A9 a Galaxy Tab A9+: výborné tablety na prácu i zábavu pre každého

9. novembra 2023

Odporúčané

Nové kamery Tapo toho ale vedia oveľa viac

Strážte si každý kút vašej domácnosti aj za tmy

Nové domáce Wi-Fi kamery Tapo C212, ktoré disponuje ethernetovým portom a Tapo C211, prvá Tapo kamera v čiernej farbe, v sebe ukrývajú osvedčené funkcie zabezpečenia, ale ponúkajú aj ďalšie vychytávky, ktoré oceníte v každodenných situáciách.

23. novembra 2023

Výnimočnou osobnosťou vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík

Piaty ročník ESET Science Award pozná laureátky a laureátov ocenenia.

Medzinárodná komisia na čele s nobelistom Michelom Mayorom vybrala na základe komplexného hodnotiaceho procesu tohtoročné laureátky a laureátov ocenenia ESET Science Award. Laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík, laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy do 35 rokov je Matej Baláž a laureátkou v kategórii Výnimočná osobnosť vysokoškolského vzdelávania sa stala Daniela Ostatníková. Vo […]

13. októbra 2023

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Ako vyberať komponenty

Ako na nový počítač?

Každý hráč vie, že novšie hry majú vysoké nároky na hardvér na ktorom bežia, zvlášť keď si ich chcete vychutnať naozaj naplno. Z toho vyplýva, že herný počítač je potrebné raz za niekoľko rokov vymeniť za novší a výkonnejší. Niekedy stačí upgradovať vybrané komponenty (zväčšiť pamäť RAM, disk alebo vymeniť grafickú kartu), inokedy je potrebný […]

15. februára 2023

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022