Nová aktualizácia prináša zásadné vylepšenia aj pre existujúcich majiteľov

Ekvalizér pre slúchadlá Bose QuietComfort 45

Slúchadlá s aktívnym potlačením okolitých ruchov Bose QC 45 dostávajú novo trojpásmový ekvalizér, ktorý je možné nájsť a ovládať pomocou aplikácie Bose Music. Túto funkciu pridal výrobca s novou aktualizáciou softvéru. Užívateľom, ktorí majú svoje slúchadlá prepojené s uvedenou aplikáciou, prebehne aktualizácia automaticky.

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 10. marca 2022
Obsahuje nasledovné témy

Slúchadlá Bose QuietComfort 45 získavajú s novou aktualizáciou softvéru ekvalizér, k dispozícii je aj existujúcim majiteľom Bose dopĺňa slúchadlá QuietComfort 45 o trojpásmový ekvalizér.
Používatelia môžu teraz ovládať samostatne úroveň reprodukcie basov, stredov a výšok, alebo pomocou jednoduchých predvolieb posilniť alebo obmedziť jedným kliknutím hlboké tóny alebo výšky.

Týmto krokom posúva Bose tieto slúchadlá na novú úroveň a umožňuje poslucháčom upraviť charakter hudby podľa vlastných preferencií. Na využitie ekvalizéra je potrebné prepojiť slúchadlá s bezplatnou aplikáciou Bose Music, ktorá zaistí automatickú aktualizáciu softvéru. Ovládať úroveň basov, stredov a výšok je následne možné aj prostredníctvom aplikácie. Týmto sa pôžitok počúvania neporovnateľne zvyšuje  – či už je to počúvanie klasickej hudby, rocku, blues, ezoterika a jej uskladňujúce tóny.

Štandardne využívajú slúchadlá QuietComfort 45 vlastný, automaticky riadený dynamický ekvalizér, ktorý upravuje reprodukciu automaticky a prispôsobuje ekvalizáciu okrem iného aj hlasitosti reprodukcie.
Slúchadlá Bose QuietComfort 45 s dynamickým systémom aktívneho potlačenia ruchov (ANC) boli na náš trh uvedené v novembri minulého roka.
Jedná sa o priameho nástupcu modelu QuietComfort 35, ktorým Bose v roku 2016 nastavil na dlhú dobu latku pre túto kategóriu ako v oblasti potlačenia ruchov, tak aj v samotnom zvuku. Po svojom predchodcovi zdedila typický, atraktívny zvuk Bose, oceňované pohodlné prevedenie umožňujúce celodenné využitie a jednoduché a intuitívne ovládanie.

Novinka priniesla okrem iného lepšiu kvalitu handsfree hovorov aj v hlučnom prostredí, vylepšený systém potlačenia okolitého hluku použiteľný v dvoch režimoch (plná eliminácia a prepúšťanie zvukov uľahčujúce živú komunikáciu s ľuďmi) ​​a výdrž na batérie až 24 hodín.
Pre čisté a dobre zrozumiteľné handsfree hovory aj v hlučnom prostredí sú Bose QuietComfort 45 osadené celkom 6 smerovými mikrofónmi, ktoré dokážu rozlíšiť zvuk vychádzajúci z úst používateľa od nežiaducich okolitých ruchov v domácnosti

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022