Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

Na slovenský trh mieri novinka od Huawei – najnovšie smart hodinky, ktoré nesú názov Watch GT 3 Pro. Nová vlajková loď medzi smart hodinkami Huawei prichádza s novým dizajnom z prémiových materiálov, ako sú keramika či titán, veľkým displejom, 14-dňovou výdržou batérie s rýchlym bezdrôtovým nabíjaním a so širokou škálou ciferníkov.

Nové Huawei Watch GT 3 Pro po prvýkrát v histórii značky predstavujú funkciu EKG, ktorá vďaka technológii monitorovania údajov TruSeen 5.0+ uľahčuje podporu presného merania zdravia srdca, ako aj monitorovanie hladiny kyslíka v krvi.

Vďaka úplne novým profesionálnym režimom potápania a s ďalšími 100+ tréningovými režimami, posúvajú nové Watch GT 3 Pro možnosti monitorovania fyzickej aktivity na novú úroveň. Hodinky na mieru zostavia smart bežecký plán a s pomocou dvojpásmového päť systémového GNSS na určovanie polohy, získajú presnejšie údaje o vašej geografickej polohe, vďaka čomu sa vaša bežecká trasa automaticky zobrazí na displeji hodiniek. S novými hodinkami máte istotu, že sa vždy vrátite bezpečne domov a to bez ohľadu od toho, kam sa vyberiete.

Huawei Watch GT 3 Pro Titanium Edition: Umenie v každom centimetri

Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro Titanium Edition prichádzajú v prémiovom šate predchádzajúcich generácií, ktoré boli doplnené moderným dizajnom.

Telo hodiniek je vybavené 1,43-palcovým farebným AMOLED displejom s vysokým rozlíšením. Väčšia plocha s vysokým rozlíšením 466 x 466, ponúka ešte vyšší jas v porovnaní s predchádzajúcimi verziami, takže všetky údaje je možné prečítať ľahko a okamžite.

Už na prvý pohľad je zrejmé, že hodinky sú vyrobené z materiálov vysokej kvality. Pevné, no ľahké titánové puzdro bolo vyleštené pre trojrozmerný povrch a navrhnuté tak, aby odolalo skúške času. Displej je vyrobený zo zafírového skla – materiálu tvrdého ako diamant a high-tech keramiky na zadnej strane, ktorá prešla 60-krokovým procesom, kým sa zo zirkónového keramického prášku stal hotový produkt. Navyše, zvolené materiály dokážu vnímať aj tie najmenšie zmeny telesnej teploty.

Verzia Titanium Edition má dotykovú 3D otočnú korunku v štýle tradičných hodiniek, čím užívateľovi umožňuje približovať a odďaľovať zobrazenie displeja a posúvať sa cez rôzne rozhrania alebo upravovať nastavenia.

Okrem toho, že sa hodinky skvele nosia, tiež uľahčujú starostlivosť o zdravie, a to pomocou tlačidla EKG[1] – ktoré užívateľovi poskytuje jednoduchý a pohodlný spôsob kontroly EKG jedným stlačením tlačidla. Tlačidlo EKG využíva systém titánového matného povlaku a materiálov signálnych elektród s vysokou presnosťou, ktoré dokážu presne zaznamenať údaje EKG, čo umožňuje zbierať údaje EKG kedykoľvek a kdekoľvek.

Huawei Watch GT 3 Pro Ceramic Edition: Estetika v technológii

Huawei Watch GT 3 Pro Ceramic Edition majú skutočne elegantný dizajn, pričom jednoduchosť keramiky dopĺňa čaro kovu. Ďalšou inšpiráciou bolo Botticelliho majstrovské dielo Zrodenie Venuše, ktorým bol inšpirovaný  rám so zlatým a strieborným vzorom mušlí a 24 nádherných vĺn, ktoré robia z dizajnu hodiniek skutočné umenie.

Všetky Huawei Watch GT 3 Pro Ceramic Edition prešli pred opustením továrne 10-dňovým procesom a 13 brúseniami, pričom boli vyleštené diamantovými brusivami. Vďaka najmodernejšiemu remeselnému spracovaniu žiaria každé hodinky prirodzeným leskom v oslnivej bielej a sú tak rafinované ako prírodné umelecké dielo.

Kvetinový ciferník hodiniek mení svoj tvar v priebehu hodín – rozkvitá a zatvára sa, čím  vytvára zaujímavý detail, ktorý symbolizuje plynutie času. High-tech keramika je nielen krásna, ale aj vysoko odolná voči korózii a teplu.

Rovnako ako Titanium Edition aj Ceramic Edition prináša fenomenálne tvrdý povrch zo zafírového skla, vďaka čomu je displej hodiniek vysoko odolný voči poškriabaniu a rozbitiu. Zafírové sklíčko je použité aj v senzore keramického zadného plášťa pre lepší prienik svetla a presné sledovanie srdcového tepu. Materiály šetrné k pokožke umožňujú automatickú detekciu akejkoľvek zmeny teploty. Rovnako ako Titanium Edition, obsahujú hodinky EKG tlačidlo[2] a 3D otočnú korunku, ktoré sú dokonale prispôsobené elegantnému, ženskému štýlu.

Čistá a elegantná silueta hodiniek Huawei Watch GT 3 Pro Ceramic Edition prichádza s 1,32-palcovým farebným displejom AMOLED HD s rozlíšením 466*466 HD, ktorý poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu. Novinka je k dispozícii s celým radom ciferníkov, ktoré sa hodia ku každému štýlu.

Spoľahlivý pomocník s dlhou výdržou batérie

 Séria Huawei Watch GT 3 Pro zdedila ultra dlhú výdrž batérie, ktorou sú zariadenia Huawei dlhodobo známe. V prípade Titanium Edition je to až 14 dní (alebo 8 dní v režime intenzívneho používania), zatiaľ čo verzia Ceramic Edition sa môže pochváliť výdržou batérie až 7 dní (alebo 4 dni pri intenzívnom používaní). Bezdrôtové nabíjanie a o 30 % rýchlejšie nabíjanie v porovnaní s Watch GT 2 Pro umožňujú rýchle a jednoduché nabíjanie, aj keď ste na cestách.

Sledovanie zdravia jednoduchšie ako kedykoľvek predtým

Jednou z hlavných funkcií smart hodiniek je sledovanie zdravotného stavu. Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú s novými a presnejšími zdravotnými funkciami. Jednou z nich je aj funkcia elektrokardiogramu (EKG). Aplikácia EKG od spoločnosti Huawei, certifikovaná ako zdravotnícke zariadenie II. triedy od čínskeho Národného úradu pre medicínske produkty, obsahuje vysoko výkonný modul snímača EKG a poskytuje meranie EKG v reálnom čase. Poskytuje informácie o sínusovom rytme, fibrilácii predsiení a ešte oveľa viac. Okrem toho budú Huawei Watch GT 3 Pro podporovať aj detekciu arteriálnej stuhnutosti, ktorá dokáže detekovať riziko kardiovaskulárnych ochorení a Huawei TruSeenTM 5.0+ vám umožní kedykoľvek zmerať hladinu kyslíka v krvi. Funkcia je už dostupná na vybraných trhoch a v najbližších mesiacoch sa rozšíri aj na európske trhy.

Huawei Watch GT 3 Pro ponúka rad ďalších zdravotných funkcií, ktoré vám pomôžu sledovať váš celkový zdravotný stav. S vylepšenou verziou technológie TruSeenTM 5.0+ sú hodinky schopné monitorovať srdcovú frekvenciu používateľa 24 hodín denne, a to s ešte väčšou presnosťou. Vďaka Huawei TruSleep™ 2.0 Watch GT 3 Series môžu užívatelia monitorovať štádiá spánku či frekvenciu srdcového tepu v reálnom čase, podrobne sledovať dýchanie počas spánku a získať hodnotenie kvality spánku každé ráno po prebudení, spolu s účinnými tipmi pre zlepšenie spánkového režimu.

Huawei Watch GT 3 Pro sú vybavené aj funkciou monitorovania menštruačného cyklu, ktorá sleduje ženský cyklus a pripomína vám ho vopred. Zariadenie prináša aj zdravotného asistenta – Healthy Living Shamrock. Prostredníctvom prispôsobených nastavení môžu používatelia dostávať pravidelné pripomienky týkajúce sa zdravotných problémov, denného príjmu vody, liekov, skorého spánku alebo objemu cvičenia. Vďaka funkcii Healthy Living Shamrock budú Huawei Watch GT 3 Pro tiež odosielať pripomienky pre zdravé životné návyky.

Nová definícia profesionálneho tréningu

Nové hodinky zdedili športovú DNA série GT, no s vylepšenými hardvérovými a softvérovými možnosťami a ešte komplexnejšími športovými režimami. Hodinky majú vstavaný dvojpásmový päťsystémový GNSS a obsahujú päť hlavných satelitných systémov: GPS, Beidou, GLONASS, Galileo, QZSS, pokrývajúce celú zemeguľu, ktoré majú vynikajúci výkon, čím sa minimalizuje pravdepodobnosť akejkoľvek chyby.

Šport je spoločenská aktivita a Huawei Watch GT 3 Pro umožňuje používateľom zdieľať tréningy s priateľmi. Nech vás cvičenie zavedie kamkoľvek, hodinky dokážu držať krok s režimom offline a navigáciou Route Back, ktorá vám vždy pomôže vrátiť sa bezpečne domov.

Ponorte sa do budúcnosti bez obáv
Jednou z najzaujímavejších nových funkcií Huawei Watch GT 3 Pro je zvýšená odolnosť voči vode. Po 200 kolách testovania tlakom vody vyhovujú hodinky inžinierskej norme EN 13319 a dosahujú prelomový vodotesný výkon – zvládnu voľné potápanie až do hĺbky 30 metrov.

K dispozícii je aj nový režim voľného potápania, ktorý poskytuje informácie o potápaní v reálnom čase. Navyše, tréning apnoe s prispôsobiteľnými tabuľkami pomáha ako spoľahlivý tréningový asistent na zlepšenie schopností zadržiavania dychu.

Váš tréningový partner

Hodinky sa tiež pýšia funkciou inteligentného plánovania behu. To znamená, že pomáhajú vytvoriť si osobný bežecký plán založený na fyzickej a bežeckej histórii v kombinácii s vašimi bežeckými a výkonnostnými cieľmi. Hodinky vyhodnotia dôležité údaje, ako je tempo, srdcová frekvencia, vzdialenosť a ďalšie a ponúknu profesionálne rady, ktoré sa s bežcom vyvíjajú. Tieto údaje synchronizujú s inými kompatibilnými zariadeniami vrátane viac ako 60 aplikácií na cvičenie z celého sveta, medzi nimi aj Runtastic a Komoot. Vďaka tomu sú nové Watch GT 3 Pro ideálnym spoločníkom pre váš tréning.

Ďalšie cvičebné režimy pokrývajú športové disciplíny od golfu, cez beh na lyžiach, až po voľný tréning, takže nech už vás zaujíma čokoľvek, Huawei Watch GT 3 Pro s vami vždy dokážu držať krok. K dispozícii je dostatok úložného priestoru, ako aj prehrávanie hudby cez Bluetooth, takže svoj zoznam skladieb na cvičenie môžete počúvať kedykoľvek a kdekoľvek.

Osobný asistent na vašom zápästí

 So smart hodinkami nosíte na zápästí množstvo aplikácií, ktoré môžete využiť na tréning, hranie, zábavu a ďalšie aktivity. Huawei Watch GT 3 Pro podporujú Bluetooth hovory, inteligentného hlasového asistenta a ešte oveľa viac. Poskytnú prístup k množstvu aplikácií – od integrálnych, ktoré vám pomôžu spravovať váš deň, až po tie zábavné a sociálne, ktoré vám umožnia zostať v kontakte s vašimi priateľmi a blízkymi. To všetko zaisťuje batéria s dlhou výdržou a bezdrôtovým nabíjaním o 30 % rýchlejším ako u predchodcu.

 Kompatibilné s každým smartfónom

 Huawei Watch GT 3 Pro sú schopné pracovať samostatne, no pre ešte lepší užívateľský zážitok sa odporúča spárovať ich so smartfónom. Hodinky sa dajú ľahko synchronizovať s každým smartfónom, bez ohľadu na to, či zariadenie beží na systéme Android alebo iOS.

Cena a dostupnosť

Cena hodiniek Huawei Watch GT 3 Pro na Slovensku začína od 379 eur. Predaj štartuje dnešným dňom (od 18.5.) a do 19. júna je možné získať hodinky v špeciálnej ponuke. Pánsky variant Huawei Watch GT 3 Pro (46 mm) je dodávaný s bonusom v podobe Huawei Watch GT 2 (46 mm), dámsky variant Huawei Watch GT 3 Pro (43 mm) je dodávaný s bonusom v podobe slúchadiel Huawei Freebuds Lipstick.

Huawei Watch GT 3 Pro Light Titanium Case + Black Fluoroelastomer = 379 eur
Huawei Watch GT 3 Pro Light Titanium Case + Grey Leather strap = 379 eur
Huawei Watch GT 3 Pro Light Titanium Case + Light Titanium strap = 479 eur

Huawei Watch GT 3 Pro White Ceramic Case + White Leather Strap = 439 eur
Huawei Watch GT 3 Pro White Ceramic Case + White Ceramic Strap = 559 eur

 

[1] Funkcia EKG je podporovaná len vo vybraných krajinách. Funkcia EKG príde do krajín EÚ v druhej polovici roka 2022. O dostupnosti vás budeme informovať.

 

[2]  Funkcia EKG je podporovaná len vo vybraných krajinách. Funkcia EKG príde do krajín EÚ v druhej polovici roka 2022. O dostupnosti vás budeme informovať.

Foto na titulke: HUAWEI GT3

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Najnovšie

Bose predstavuje Bose Music Amplifier

Bose Amplifier

centrum domáceho ozvučenia, ktoré prepojí svet digitálnej hudby aj zbierky tradičných hudobných nosičov

30. novembra 2022

Nové smart hodinky Huawei Watch GT 3 SE

Každodenný asistent s dvojtýždňovou výdržou za skvelú cenu

Spoločnosť Huawei predstavuje najnovšie smart hodinky zo série Watch GT. Model s plným názvom Watch GT 3 SE sú ľahké inteligentné hodinky, ktoré stelesňujú potreby športových a fitness nadšencov.

29. novembra 2022

Vhodný pre PlayStation 5, hráčske aplikácie a intenzívnu prevádzku

SSD disk Kingston FURY Renegade

Oceňovaný SSD disk Kingston FURY bude novo k dispozícii aj s väčším chladičom

15. novembra 2022

Silný zvuk s výkonom 15 W

Bezdrôtový reproduktor so svetelnými efektmi

Niceboy predstavuje bezdrôtový reproduktor so svetelnými efektmi RAZE Neon

10. novembra 2022

Cvičte doma podľa známych certifikovaných trénerov

Dve nové aplikácie pre inteligentné televízory

Dve nové aplikácie pre inteligentné televízory Samsung na Slovensku: iPrima a Fitshaker

10. novembra 2022

Watch GTR s AMOLED displejom a nová generácia WATCH Lite 3

Dvoje nové inteligentné hodinky Niceboy

Značka Niceboy uvádza na trh hneď dvoje nové inteligentné hodinky. Prémiové hodinky WATCH GTR vynikajú svojou kombináciou zaujímavého dizajnu a odolného vyhotovenia vrátane AMOLED displeja aj funkcie telefonovania.

10. novembra 2022

Samsung prichádza so špeciálnym vysávačom Bespoke Jet Pet

Zatočte so psími chlpmi v domácnosti

Samsung prichádza so špeciálnym vysávačom Bespoke Jet Pet

10. novembra 2022

1.miesto v rebríčku DXOMARK opäť patrí Huawei

Smartfón Huawei – Mate 50 Pro

Huawei Mate 50 Pro je novým kráľom rebríčka DXOMARK, dosiahol najvyššie skóre v histórii

10. novembra 2022

Bezpečnosť ako priorita

Spoločnosť vivo oficiálne uviedla na trh novú používateľskú nadstavbu Funtouch OS 13

vivo predstavuje novú verziu používateľskej nadstavby Funtouch OS 13, založenú na OS Android 13

10. novembra 2022

do dopravných prostriedkov

Panoramatická kopula s jedným snímacím senzorom. Axis uvádza novú kameru

Spoločnosť Axis Communications predstavuje novú 6 MPx panoramatickú mini kopulovitú kameru s jediným snímacím senzorom, ktorá je navrhnutá  špeciálne pre tzv. palubný dohľad. Táto kompaktná, ľahko inštalovateľná a vysoko odolná kamera poskytuje kompletný 180° alebo 360° prehľad bez ohľadu na svetelné podmienky.

10. novembra 2022

Odporúčané

TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022
TEST

POROVNÁVACÍ TEST

Nextbase Dash Cam 622GW a 322GW: Ktorú autokameru si vybrať do auta?

Medzi 4K a Full HD rozlíšením je podstatný rozdiel, ale rozhodne dnes neplatí, že za polovičnú cenu dostanete len polovičnú kvalitu.

17. októbra 2022
TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

12. októbra 2022

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022