Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

Na slovenský trh mieri novinka od Huawei – najnovšie smart hodinky, ktoré nesú názov Watch GT 3 Pro. Nová vlajková loď medzi smart hodinkami Huawei prichádza s novým dizajnom z prémiových materiálov, ako sú keramika či titán, veľkým displejom, 14-dňovou výdržou batérie s rýchlym bezdrôtovým nabíjaním a so širokou škálou ciferníkov.

Nové Huawei Watch GT 3 Pro po prvýkrát v histórii značky predstavujú funkciu EKG, ktorá vďaka technológii monitorovania údajov TruSeen 5.0+ uľahčuje podporu presného merania zdravia srdca, ako aj monitorovanie hladiny kyslíka v krvi.

Vďaka úplne novým profesionálnym režimom potápania a s ďalšími 100+ tréningovými režimami, posúvajú nové Watch GT 3 Pro možnosti monitorovania fyzickej aktivity na novú úroveň. Hodinky na mieru zostavia smart bežecký plán a s pomocou dvojpásmového päť systémového GNSS na určovanie polohy, získajú presnejšie údaje o vašej geografickej polohe, vďaka čomu sa vaša bežecká trasa automaticky zobrazí na displeji hodiniek. S novými hodinkami máte istotu, že sa vždy vrátite bezpečne domov a to bez ohľadu od toho, kam sa vyberiete.

Huawei Watch GT 3 Pro Titanium Edition: Umenie v každom centimetri

Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro Titanium Edition prichádzajú v prémiovom šate predchádzajúcich generácií, ktoré boli doplnené moderným dizajnom.

Telo hodiniek je vybavené 1,43-palcovým farebným AMOLED displejom s vysokým rozlíšením. Väčšia plocha s vysokým rozlíšením 466 x 466, ponúka ešte vyšší jas v porovnaní s predchádzajúcimi verziami, takže všetky údaje je možné prečítať ľahko a okamžite.

Už na prvý pohľad je zrejmé, že hodinky sú vyrobené z materiálov vysokej kvality. Pevné, no ľahké titánové puzdro bolo vyleštené pre trojrozmerný povrch a navrhnuté tak, aby odolalo skúške času. Displej je vyrobený zo zafírového skla – materiálu tvrdého ako diamant a high-tech keramiky na zadnej strane, ktorá prešla 60-krokovým procesom, kým sa zo zirkónového keramického prášku stal hotový produkt. Navyše, zvolené materiály dokážu vnímať aj tie najmenšie zmeny telesnej teploty.

Verzia Titanium Edition má dotykovú 3D otočnú korunku v štýle tradičných hodiniek, čím užívateľovi umožňuje približovať a odďaľovať zobrazenie displeja a posúvať sa cez rôzne rozhrania alebo upravovať nastavenia.

Okrem toho, že sa hodinky skvele nosia, tiež uľahčujú starostlivosť o zdravie, a to pomocou tlačidla EKG[1] – ktoré užívateľovi poskytuje jednoduchý a pohodlný spôsob kontroly EKG jedným stlačením tlačidla. Tlačidlo EKG využíva systém titánového matného povlaku a materiálov signálnych elektród s vysokou presnosťou, ktoré dokážu presne zaznamenať údaje EKG, čo umožňuje zbierať údaje EKG kedykoľvek a kdekoľvek.

Huawei Watch GT 3 Pro Ceramic Edition: Estetika v technológii

Huawei Watch GT 3 Pro Ceramic Edition majú skutočne elegantný dizajn, pričom jednoduchosť keramiky dopĺňa čaro kovu. Ďalšou inšpiráciou bolo Botticelliho majstrovské dielo Zrodenie Venuše, ktorým bol inšpirovaný  rám so zlatým a strieborným vzorom mušlí a 24 nádherných vĺn, ktoré robia z dizajnu hodiniek skutočné umenie.

Všetky Huawei Watch GT 3 Pro Ceramic Edition prešli pred opustením továrne 10-dňovým procesom a 13 brúseniami, pričom boli vyleštené diamantovými brusivami. Vďaka najmodernejšiemu remeselnému spracovaniu žiaria každé hodinky prirodzeným leskom v oslnivej bielej a sú tak rafinované ako prírodné umelecké dielo.

Kvetinový ciferník hodiniek mení svoj tvar v priebehu hodín – rozkvitá a zatvára sa, čím  vytvára zaujímavý detail, ktorý symbolizuje plynutie času. High-tech keramika je nielen krásna, ale aj vysoko odolná voči korózii a teplu.

Rovnako ako Titanium Edition aj Ceramic Edition prináša fenomenálne tvrdý povrch zo zafírového skla, vďaka čomu je displej hodiniek vysoko odolný voči poškriabaniu a rozbitiu. Zafírové sklíčko je použité aj v senzore keramického zadného plášťa pre lepší prienik svetla a presné sledovanie srdcového tepu. Materiály šetrné k pokožke umožňujú automatickú detekciu akejkoľvek zmeny teploty. Rovnako ako Titanium Edition, obsahujú hodinky EKG tlačidlo[2] a 3D otočnú korunku, ktoré sú dokonale prispôsobené elegantnému, ženskému štýlu.

Čistá a elegantná silueta hodiniek Huawei Watch GT 3 Pro Ceramic Edition prichádza s 1,32-palcovým farebným displejom AMOLED HD s rozlíšením 466*466 HD, ktorý poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu. Novinka je k dispozícii s celým radom ciferníkov, ktoré sa hodia ku každému štýlu.

Spoľahlivý pomocník s dlhou výdržou batérie

 Séria Huawei Watch GT 3 Pro zdedila ultra dlhú výdrž batérie, ktorou sú zariadenia Huawei dlhodobo známe. V prípade Titanium Edition je to až 14 dní (alebo 8 dní v režime intenzívneho používania), zatiaľ čo verzia Ceramic Edition sa môže pochváliť výdržou batérie až 7 dní (alebo 4 dni pri intenzívnom používaní). Bezdrôtové nabíjanie a o 30 % rýchlejšie nabíjanie v porovnaní s Watch GT 2 Pro umožňujú rýchle a jednoduché nabíjanie, aj keď ste na cestách.

Sledovanie zdravia jednoduchšie ako kedykoľvek predtým

Jednou z hlavných funkcií smart hodiniek je sledovanie zdravotného stavu. Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú s novými a presnejšími zdravotnými funkciami. Jednou z nich je aj funkcia elektrokardiogramu (EKG). Aplikácia EKG od spoločnosti Huawei, certifikovaná ako zdravotnícke zariadenie II. triedy od čínskeho Národného úradu pre medicínske produkty, obsahuje vysoko výkonný modul snímača EKG a poskytuje meranie EKG v reálnom čase. Poskytuje informácie o sínusovom rytme, fibrilácii predsiení a ešte oveľa viac. Okrem toho budú Huawei Watch GT 3 Pro podporovať aj detekciu arteriálnej stuhnutosti, ktorá dokáže detekovať riziko kardiovaskulárnych ochorení a Huawei TruSeenTM 5.0+ vám umožní kedykoľvek zmerať hladinu kyslíka v krvi. Funkcia je už dostupná na vybraných trhoch a v najbližších mesiacoch sa rozšíri aj na európske trhy.

Huawei Watch GT 3 Pro ponúka rad ďalších zdravotných funkcií, ktoré vám pomôžu sledovať váš celkový zdravotný stav. S vylepšenou verziou technológie TruSeenTM 5.0+ sú hodinky schopné monitorovať srdcovú frekvenciu používateľa 24 hodín denne, a to s ešte väčšou presnosťou. Vďaka Huawei TruSleep™ 2.0 Watch GT 3 Series môžu užívatelia monitorovať štádiá spánku či frekvenciu srdcového tepu v reálnom čase, podrobne sledovať dýchanie počas spánku a získať hodnotenie kvality spánku každé ráno po prebudení, spolu s účinnými tipmi pre zlepšenie spánkového režimu.

Huawei Watch GT 3 Pro sú vybavené aj funkciou monitorovania menštruačného cyklu, ktorá sleduje ženský cyklus a pripomína vám ho vopred. Zariadenie prináša aj zdravotného asistenta – Healthy Living Shamrock. Prostredníctvom prispôsobených nastavení môžu používatelia dostávať pravidelné pripomienky týkajúce sa zdravotných problémov, denného príjmu vody, liekov, skorého spánku alebo objemu cvičenia. Vďaka funkcii Healthy Living Shamrock budú Huawei Watch GT 3 Pro tiež odosielať pripomienky pre zdravé životné návyky.

Nová definícia profesionálneho tréningu

Nové hodinky zdedili športovú DNA série GT, no s vylepšenými hardvérovými a softvérovými možnosťami a ešte komplexnejšími športovými režimami. Hodinky majú vstavaný dvojpásmový päťsystémový GNSS a obsahujú päť hlavných satelitných systémov: GPS, Beidou, GLONASS, Galileo, QZSS, pokrývajúce celú zemeguľu, ktoré majú vynikajúci výkon, čím sa minimalizuje pravdepodobnosť akejkoľvek chyby.

Šport je spoločenská aktivita a Huawei Watch GT 3 Pro umožňuje používateľom zdieľať tréningy s priateľmi. Nech vás cvičenie zavedie kamkoľvek, hodinky dokážu držať krok s režimom offline a navigáciou Route Back, ktorá vám vždy pomôže vrátiť sa bezpečne domov.

Ponorte sa do budúcnosti bez obáv
Jednou z najzaujímavejších nových funkcií Huawei Watch GT 3 Pro je zvýšená odolnosť voči vode. Po 200 kolách testovania tlakom vody vyhovujú hodinky inžinierskej norme EN 13319 a dosahujú prelomový vodotesný výkon – zvládnu voľné potápanie až do hĺbky 30 metrov.

K dispozícii je aj nový režim voľného potápania, ktorý poskytuje informácie o potápaní v reálnom čase. Navyše, tréning apnoe s prispôsobiteľnými tabuľkami pomáha ako spoľahlivý tréningový asistent na zlepšenie schopností zadržiavania dychu.

Váš tréningový partner

Hodinky sa tiež pýšia funkciou inteligentného plánovania behu. To znamená, že pomáhajú vytvoriť si osobný bežecký plán založený na fyzickej a bežeckej histórii v kombinácii s vašimi bežeckými a výkonnostnými cieľmi. Hodinky vyhodnotia dôležité údaje, ako je tempo, srdcová frekvencia, vzdialenosť a ďalšie a ponúknu profesionálne rady, ktoré sa s bežcom vyvíjajú. Tieto údaje synchronizujú s inými kompatibilnými zariadeniami vrátane viac ako 60 aplikácií na cvičenie z celého sveta, medzi nimi aj Runtastic a Komoot. Vďaka tomu sú nové Watch GT 3 Pro ideálnym spoločníkom pre váš tréning.

Ďalšie cvičebné režimy pokrývajú športové disciplíny od golfu, cez beh na lyžiach, až po voľný tréning, takže nech už vás zaujíma čokoľvek, Huawei Watch GT 3 Pro s vami vždy dokážu držať krok. K dispozícii je dostatok úložného priestoru, ako aj prehrávanie hudby cez Bluetooth, takže svoj zoznam skladieb na cvičenie môžete počúvať kedykoľvek a kdekoľvek.

Osobný asistent na vašom zápästí

 So smart hodinkami nosíte na zápästí množstvo aplikácií, ktoré môžete využiť na tréning, hranie, zábavu a ďalšie aktivity. Huawei Watch GT 3 Pro podporujú Bluetooth hovory, inteligentného hlasového asistenta a ešte oveľa viac. Poskytnú prístup k množstvu aplikácií – od integrálnych, ktoré vám pomôžu spravovať váš deň, až po tie zábavné a sociálne, ktoré vám umožnia zostať v kontakte s vašimi priateľmi a blízkymi. To všetko zaisťuje batéria s dlhou výdržou a bezdrôtovým nabíjaním o 30 % rýchlejším ako u predchodcu.

 Kompatibilné s každým smartfónom

 Huawei Watch GT 3 Pro sú schopné pracovať samostatne, no pre ešte lepší užívateľský zážitok sa odporúča spárovať ich so smartfónom. Hodinky sa dajú ľahko synchronizovať s každým smartfónom, bez ohľadu na to, či zariadenie beží na systéme Android alebo iOS.

Cena a dostupnosť

Cena hodiniek Huawei Watch GT 3 Pro na Slovensku začína od 379 eur. Predaj štartuje dnešným dňom (od 18.5.) a do 19. júna je možné získať hodinky v špeciálnej ponuke. Pánsky variant Huawei Watch GT 3 Pro (46 mm) je dodávaný s bonusom v podobe Huawei Watch GT 2 (46 mm), dámsky variant Huawei Watch GT 3 Pro (43 mm) je dodávaný s bonusom v podobe slúchadiel Huawei Freebuds Lipstick.

Huawei Watch GT 3 Pro Light Titanium Case + Black Fluoroelastomer = 379 eur
Huawei Watch GT 3 Pro Light Titanium Case + Grey Leather strap = 379 eur
Huawei Watch GT 3 Pro Light Titanium Case + Light Titanium strap = 479 eur

Huawei Watch GT 3 Pro White Ceramic Case + White Leather Strap = 439 eur
Huawei Watch GT 3 Pro White Ceramic Case + White Ceramic Strap = 559 eur

 

[1] Funkcia EKG je podporovaná len vo vybraných krajinách. Funkcia EKG príde do krajín EÚ v druhej polovici roka 2022. O dostupnosti vás budeme informovať.

 

[2]  Funkcia EKG je podporovaná len vo vybraných krajinách. Funkcia EKG príde do krajín EÚ v druhej polovici roka 2022. O dostupnosti vás budeme informovať.

Foto na titulke: HUAWEI GT3

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Najnovšie

Spoľahlivá detekcia bez ohľadu na viditeľnosť

Nový sieťový radar AXIS D2210-VE

Nový 60GHz radar Axis zvládne monitoring dopravy a pohybu v oblasti

4. októbra 2023

Prvá jesenná novinka Bose na slovenskom trhu

Bose QuietComfort Headphones

Kalendárny príchod jesene sa tento rok takmer presne zišiel s oznámením noviniek spoločnosti Bose. Prvá z nich, ktorá bude v ČR a na Slovensku dostupná už 10. októbra, sú slúchadlá Bose QuietComfort Headphones, na trhu postupne nahradia populárny model QC 45. Novinka si zachováva nezameniteľný ikonický dizajn, ktorý tvoril históriu slúchadiel s aktívnym potlačením okolitých […]

27. septembra 2023

Kvalitný zvuk, výdrž až 9 hodín a cena pod 50 eur

Bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds SE 2

Spoločnosť Huawei nedávno uviedla na náš trh nové slúchadlá FreeBuds SE 2, najnovší prírastok do rodiny bezdrôtových slúchadiel kategórie TWS (True Wireless Stereo – skutočne bezdrôtové slúchadlá).

27. septembra 2023

Ľahký kompaktný notebook

Najnovší Pavilion Plus 14 a Pavilion Plus 16[

Spoločnosť HP predstavuje najnovší 14-palcový notebook HP Pavilion Plus a úplne nový 16-palcový notebook HP Pavilion Plus.

27. septembra 2023

ASUS predstavuje ExpertBook B9 OLED

Najľahší 14″ biznisový OLED notebook na svete, bez uhlíkovej stopy, a pritom s vojenskou odolnosťou a zabezpečením a prvkami umelej inteligencie

27. septembra 2023

Predstavujeme prvý prenosný herný monitor AOC GAMING 16G3.

Hrajte na cestách s novým monitorom AOC GAMING 16G3: kraľujte každej hre s výrazným IPS panelom s obnovovacou frekvenciou 144 Hz

27. septembra 2023

Mercusys MR60X

Nový router s podporou Wi-Fi 6 pre širšiu, silnejšiu a priepustnejšiu sieť

Výrobca sieťových zariadení Mercusys prichádza na slovenský trh s úplne novým routerom s podporou štandardu Wi-Fi 6. Jednotka MR60X umožňuje efektívne pripojiť viac zariadení súčasne a zároveň rozšíriť dosah siete so zachovaním rýchlych a kvalitných dátových prenosov.

27. septembra 2023

TP-Link Tapo C520WS

Bezpečnostná Wi-Fi kamera s precíznym nočným snímaním

Šikovný AI režim dokáže rozpoznávať osoby, domácich miláčikov či vozidlá.

27. septembra 2023

Hodinky, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu

Huawei Watch GT 4

Huawei Watch GT 4: Hodinky, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu Počas celého života si budujeme rutiny. Chodíme do školy a do práce, trénujeme vo fitness centrách, a neustále hľadáme nové, zdravšie spôsoby, ako sa stravovať. Nájsť zdravú rovnováhu medzi týmito aktivitami však nie je ľahká úloha. Aby sme si vybudovali vyvážený zdravý životný štýl, […]

26. septembra 2023

Kingston IronKey D500S

Kingston rozširuje ochranu mobilných dát o zabezpečenie na armádnej úrovni

Kingston Digital Europe Co LLP uvádza na trh Best-in-Class šifrované USB flash disky Kingston IronKey D500S, s hardvérovým šifrovaním na armádnej úrovni pre zabezpečenie tranzitu utajovaných dát. D500S má certifikát FIPS 140-3 Level 3 (v procese schvaľovania) s novými vylepšeniami od inštitútu NIST, ktoré pre vládne a vojenské použitie vyžadujú zabezpečený upgrade mikroprocesorov pre ešte silnejšiu […]

14. septembra 2023

Odporúčané

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Ako vyberať komponenty

Ako na nový počítač?

Každý hráč vie, že novšie hry majú vysoké nároky na hardvér na ktorom bežia, zvlášť keď si ich chcete vychutnať naozaj naplno. Z toho vyplýva, že herný počítač je potrebné raz za niekoľko rokov vymeniť za novší a výkonnejší. Niekedy stačí upgradovať vybrané komponenty (zväčšiť pamäť RAM, disk alebo vymeniť grafickú kartu), inokedy je potrebný […]

15. februára 2023

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022