Riešenie, ktoré nikoho nezruinuje

Ideálny spoločník, keď potrebujete WiFi vonku

Ku stanu a liehovému variču pribaľte tiež prístupový bod štandardu WiFi 6

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 10. júna 2022
Obsahuje nasledovné témy

Tiež patríte k tým, ktorí pri plánovaní dovoleniek a voľného času nezabudnú overiť, či budú pripojení k internetu? Odborníci na duševnú hygienu s tým asi veľmi nesúhlasia, ale mnohí z nás aj v čase voľna kontrolujú aspoň občas pracovnú poštu, niekedy aj riešia potrebné úlohy. Ale nejde len o prácu, chceme zostať v kontakte s priateľmi, baviť sa na sociálnych sieťach alebo napríklad zisťujeme, kde sa čo deje zaujímavé a kam vyraziť za zábavou. Pripojenie k internetu skrátka potrebujeme kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Ideálny spoločník, keď potrebujete WiFi vonku

Nový prístupový bod NWA55AXE od spoločnosti Zyxel je navrhnutý s ohľadom na často špecifické nároky na bezdrôtové pripojenie vo vonkajších priestoroch. Využijete ho pri kempovaní, stanovaní, na chatách alebo napríklad na záhradkách, všade tam, kde chcete WiFi pripojenie poskytovať vonku a potrebujete prístupový bod, ktorému nevadia žiadne poveternostné podmienky vrátane nízkych teplôt, lejakov a letných tropov.

Spojenie jednoduchosti a schopnosti splniť špecifické nároky užívateľov

Nový prírastok do stále početnejšej rodiny prístupových bodov štandardu WiFi 6 poskytuje robustné pokrytie a je ideálnym riešením v situáciách, kedy sa k bezdrôtovej vonkajšej sieti potrebuje, napr. pri nejakej spoločenskej akcii, pripojiť veľký počet užívateľov.

Vyhovie aj vtedy, keď potrebujete vytvoriť point-to-point WiFi spojenie medzi dvomi sieťami, ktoré nie je možné prepojiť ethernetovým káblom, napr. kvôli tomu, že ich oddeľuje rušná cesta, keď potrebujete medzi dvomi lokalitami zriadiť bezdrôtový „most“. Boli by ste prekvapení, koľko projektov taký most vyžaduje ako dočasné alebo dokonca trvalé riešenie.

Vedľa štandardu WiFi 6 model NWA55AXE podporuje tiež platformu NebulaFlex, vďaka čomu je možné spravovať nielen lokálne, ale tiež v cloude. Prístupový bod má naviac krytie IP55, ktoré je zárukou jeho vysokej odolnosti voči vniknutiu vody a prachu, a teda vhodnosti do väčšiny vonkajších prostredí. K ochrane zariadení prispieva tiež smerom dolu orientovaná anténa zaisťujúca najlepší možný výkon pri inštalácii prístupového bodu na stožiari či inej vertikální konštrukcii, na ktorej vonkajšie prístupové body obvykle bývajú umiestnené.

Riešenie, ktoré nikoho nezruinuje

A v neposlednom rade je NWA55AXE tiež cenovo najdostupnejším vonkajším prístupovým bodom, ktorý sme kedy vyrobili, takže je ideálnym spoločníkom pre všetkých, kto od takého zariadenia požaduje len bežnú službu alebo ho bude používať len krátkodobo. NWA5AXE aj cez svoju nízku cenu poskytuje všetky kľúčové funkcie, ktoré pravdepodobne budete potrebovať.

Tieto základné funkcie spoločne s kompatibilitou so štandardom WiFi 6 a podporou platformy Nebula pre flexibilnú správu v cloude z modelu NWA55AXE vytvárajú jednoduché a cenovo dostupné riešenie, ktoré dokáže splniť špecifické nároky na bezdrôtovú konektivitu vo vonkajšom prostredí.

Pokiaľ sa o našej novinke chcete dozvedieť viac, kontaktujte prosím lokálne zastúpenie alebo partnera spoločnosti Zyxel.

 

Najnovšie

50W superrýchle nabíjanie FlashCharge

Nová bezdrôtová nabíjačka od vivo

Prekonajte limity so superrýchlou bezdrôtovou nabíjačkou vivo 50W Vertical Wireless FlashCharge

6. júla 2022

Kompaktné a farebné USB disky

Spoločnosť Verbatim uviedla na trh DataBar

Priveďte si do života farby s novými USB diskami s pohodlným posuvným mechanizmom Push&Click Spoločnosť Verbatim uviedla na trh DataBar, kompaktné a farebné USB disky, s pohodlným posuvným mechanizmom „push&click“, ktorý poskytuje ideálne každodenné riešenie pre ukladanie a prenos dátových súborov. Verbatim DataBar sa dodáva v štyroch kapacitách a štyroch výrazných farbách – červená (16 […]

4. júla 2022

Výkonný a aktuálny pracovný nástroj

Nový monitor Philips 34E1C5600HE pre lepšiu spoluprácu

Tento model od Philips Monitors je navrhnutý tak, aby vyhovoval špecifickým potrebám a výzvam, ktoré vychádzajú z hybridného pracovného štýlu, a umožňuje používateľom pracovať z domu rovnako produktívne ako v kancelárii.

4. júla 2022

Dokonale jednoduché riešenie

Sieťové riešenia značky Zyxel

Jednoduché a pritom výkonné prepínače splnia nároky malých firiem

4. júla 2022

Obrovská batéria, rýchle nabíjanie a veľký displej za 159 eur

Nový Huawei nova Y70

Do predaja na Slovensku prichádza nový smartfón od Huawei – nova Y70. Najnovší prírastok do produktovej rodiny nova, ktorej cieľom je priniesť nové, pokročilé technológie za rozumnú cenu, sa môže pochváliť celou sériou pôsobivých funkcií v rámci svojej cenovej kategórie

4. júla 2022

Riešenie, ktoré nikoho nezruinuje

Ideálny spoločník, keď potrebujete WiFi vonku

Ku stanu a liehovému variču pribaľte tiež prístupový bod štandardu WiFi 6

10. júna 2022

Funkcia Nightography

Režisér Matyáš Fára vydal nový krátky film, natočil ho na mobil Galaxy S22 Ultra

Vďaka funkcii Nightography nebolo potrebné použiť profesionálnu kameru. Vlajková loď od Samsungu všetko zvládla na výbornú.

10. júna 2022

Logitech SIGNATURE M650

Univerzálna myš pre pravákov, ľavákov, malú aj veľkú ruku a v rôznych farbách

Logitech spravil veľmi zaujímavú vec. Uviedli totiž jeden model, resp. modelový rad myší, z ktorého by si mohol vybrať každý používateľ počítača. Myši sú dostupné v prevedení pre malú až stredne veľkú ruku a aj vo verzii pre veľkú ruku, všetky modely sú dostupné v troch rôznych farbách a navyše aj vo verzii LEFT – […]

10. júna 2022

Otestujte športové vlastnosti

Vlastníte smart hodinky? Týchto 5 krokov je dobré urobiť hneď po ich kúpe

Predstavujeme krátky návod s piatimi jednoduchými krokmi, ktoré by mal urobiť každý, kto si nedávno zadovážil smart hodinky od tohto výrobcu. 

7. júna 2022

Nové možnosti zabezpečenia telefónu

Snímač 3D Ultrasonic Large Fingerprint – v smartfónoch vivo

Najlepšie smartfóny vivo po novom odomknete pomocou 3D ultrazvukového snímača odtlačkov prstov

6. júna 2022

Odporúčané

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022

Kto meshuje ten ide

Stabilná wi-fi pre celú rodinu

Homeschooling a homeoffice sú pojmy, s ktorými sa väčšina z nás v minulosti mohla stretnúť len zriedka. Dnes ide naopak o každodennú realitu veľkej časti rodín, ktoré mnohokrát s prekvapením zistili, že internetové pripojenie v domácnosti nemajú len pre zábavu.

9. februára 2022

Zožeňte si nové sieťové vybavenie!

Ako pripojiť svoje elektronické darčeky on-line?

Možno patríte medzi tých, ktorých ich blízki na uplynulé Vianoce obdarovali množstvom elektronických darčekov. Lenže ste možno za tých niekoľko týždňov zistili, že to vaša domáca sieť jednoducho nezvláda.

28. januára 2022