Zlepšenie vášho pracovného priestoru

Monitor Philips 45B1U6900CH

Nový SuperWide monitor Philips s USB-C dokovacou stanicou a 5MP webovou kamerou s potlačením šumu

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 7. apríla 2023
Obsahuje nasledovné témy

Monitor Philips 45B1U6900CH bol uvedený na trh s cieľom uľahčiť pracovný postup a zefektívniť prácu.
Kombinuje dva stolné počítače v jednom.

Philips 45B1U6900CH je vybavený veľkou obrazovkou s uhlopriečkou 44,5 palca (113 cm) s rozlíšením 5120 x 1440 a niekoľkými ďalšími funkciami, ktoré sú navrhnuté tak, aby napomáhali profesionálom pri multitaskingu, ako sú: 5MP webová kamera, USB-C dokovacia stanica s RJ45, SuperWide obrazovka s pomerom strán 32:9 a zakrivený displej s pozorovacími uhlami 178/178 stupňov.

Zvýšenie produktivity práce
Philips 45B1U6900CH so svojou 44,5-palcovou SuperWide obrazovkou s pomerom strán 32:9 hravo nahradí zostavu dvoch monitorov a umožní tak profesionálom ľahko otvoriť viac okien a mať extra širokú perspektívu pri sledovaní video obsahu.

VA displej monitora so zakrivením 1500R navyše poskytuje široké pozorovacie uhly 178/178 stupňov pre ostrý, vysoko kontrastný obraz a celkovo viac pohlcujúci zážitok.
„Sme veľmi radi, že môžeme oznámiť uvedenie Philips 45B1U6900CH na trh,“ povedala Xeni Bariaktari, vedúca globálneho marketingu monitorov a IT príslušenstva Philips. „Veľkosť obrazovky a pomer strán 32:9, spolu s ďalšími funkciami, ako je dokovacia stanica a webová kamera s potlačením hluku, z tohto monitora robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí majú od svojho monitora naozaj vysoké očakávania.“

5MP webová kamera pre lepší zážitok z videokonferencií
Okrem veľkej obrazovky monitora Philips 45B1U6900CH je ďalším kľúčovým prínosom pre optimálnu produktivitu vyskakovacia 5MP webová kamera. Monitor je optimalizovaný pre lepší zážitok z videa a je vybavený mikrofónom s potlačením šumu a vstavanou 5MP webovou kamerou pre vysoko kvalitné schôdzky.
Okrem lepšieho zážitku ponúka vyskakovacia 5MP webová kamera aj individuálnu produktivitu s Windows Hello™; pokročilé senzory na rozpoznanie tváre v priebehu niekoľkých sekúnd prihlásia každého užívateľa do všetkých jeho účtov Windows.

Ďalšie funkcie monitora Philips 45B1U6900CH
Ďalšou dôležitou funkciou, ktorú treba spomenúť, pre zlepšenie vášho pracovného priestoru, je USB-C dokovacia stanica s RJ45. S týmto dokovacím systémom sa môžu profesionáli pripojiť k sieti pomocou RJ45, napájať pripojené zariadenie, zažiť video s vysokým rozlíšením a pripojiť externé zariadenia na vysokorýchlostný prenos dát.
Okrem USB-C dokovacej stanice má Philips 45B1U6900CH aj mnoho ďalších funkcií, ktoré môžu profesionálom pomôcť dokončiť ich každodenné úlohy.
Medzi ne patrí okrem iného: certifikácia VESA Display HDR 400, vysoko kvalitné farby na obrazovke, háčik na slúchadlá pre ľahké uloženie a integrovaný KVM prepínač pre ovládanie dvoch počítačov pripojených k rovnakému monitoru. Nehovoriac o tom, že certifikácia TÚV Rheinland Eyesafe RPF 50 monitora zaisťuje ochranu pred únavou očí spôsobenú modrým svetlom vďaka filtru modrého svetla na displeji. A preto je lepšie sa pozerať na farby, ktoré vám poskytuje domáci elektrický krb.

Dostupnosť Philips 45B1U6900CH
Pre profesionálov, ktorí chcú zvýšiť produktivitu pracovných postupov je monitor Philips 45B1U6900CH ideálnou voľbou.
Monitor je možné zakúpiť už dnes za odporúčanú cenu 27 846 Kč (1189 Eur).

Najnovšie

Koľko hejtu je na slovenskom Facebooku?

Iniciatíva #bezhejtu

Iniciatíva #bezhejtu bude odstraňovať nenávistné komentáre z internetu. Na slovenskom Facebooku je ich viac ako 15 %

17. mája 2023

Čo znamená byť človekom vo svete umelej inteligencie?

Očakávame, že umelá inteligencia „zachráni alebo zničí“ svet. Je však naozaj v hlavnej úlohe?

Umelá inteligencia (AI) dnes dokáže pracovať vo vede, vytvoriť umelecké dielo, esej do školy, ale aj nahradiť náš spoločenský život. Otázkou tak ostáva: „V čom vlastne bude rozdiel medzi človekom a strojom?“

4. mája 2023

ušetria čas na inštalácii, údržbe aj prevádzke

Axis má nové kopulovité kamery s funkciou PTRZ

Spoločnosť Axis Communications predstavuje dve nové špičkové kopulovité kamery AXIS Q3626-VE a AXIS Q3628-VE, ktoré ponúkajú cenovo výhodnú inštaláciu a podporu pokročilej analýzy založenej na hlbokom učení. Nové fixné kopule sú vybavené jedinečnými funkciami otáčania / nakláňania / rolovania a priblíženia obrazu (PTRZ – pan/tilt/roll/zoom), ktoré umožňujú kedykoľvek na diaľku zmeniť nastavenia záberu. Tieto kamery […]

27. apríla 2023

McDonald´s

Inovatívny služba ojednávok v McDonald´s

Nová služba MyOrder vám umožní objednať si svoje obľúbené jedlo z McDonald’s ešte pred vkročením do reštaurácie

25. apríla 2023

AXIS Body Worn Live

Umožňuje v reálnom čase streamovať video z osobných kamier Axis

Spoločnosť Axis Communications uvádza na trh službu AXIS Body Worn Live, ktorá slúži na živé streamovanie dát v podobe videa, zvuku a metadát z nositeľných kamier Axis. AXIS Body Worn Live podporuje informované rozhodovanie operátorov na základe živého prenosu a v teréne pre samotných nositeľov kamier zaistí vyššiu bezpečnosť.

21. apríla 2023

Upgrade je EKOnomický a EKOlogický

22. apríl – Deň Zeme a správny čas na upgrade

Počuli ste už o dôležitom sviatku, ktorý sa každoročne koná 22. apríla na celom svete, aby upozornil na potrebu chrániť našu planétu pred znečistením, klimatickou zmenou a stratou biodiverzity? Je najväčším environmentálnym podujatím, do ktorého sa každoročne zapojí viac ako miliarda ľudí.

21. apríla 2023

s pomocou teplotného senzora

Na hodinkách radu Galaxy Watch5 je teraz možné sledovať menštruačný cyklus

Spoločnosť Samsung Electronics oznámila, že súčasťou funkcie Cycle Tracking (sledovanie menštruačného cyklu) bude naďalej aj meranie teploty pokožky. Používateľky hodiniek Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro tak môžu pohodlne získať podstatne podrobnejšie informácie o svojom menštruačnom cykle a celkovom zdraví. Funkcia bude postupne k dispozícii prostredníctvom aktualizácie aplikácie Samsung Health v Južnej Kórei, v Spojených štátoch a v 30 krajinách v Európe, vrátane […]

20. apríla 2023

…s dvoma produktovými tipmi v rôznych cenových kategóriách…

Päť tipov na výber slúchadiel na šport

Patríte medzi aktívnych ľudí, ktorí s nástupom jari vybiehajú na outdoorové bežecké trasy? Alebo sa práve vo fitku pripravujete na letnú plavkovú sezónu? Takmer pri všetkých individuálnych športoch pomáha hudba prekonať vyčerpanie, chytiť druhý dych a docieliť vyššie výkony. K tomu je potrebné správne zvoliť nielen playlist, ale aj slúchadlá. Tu nájdete niekoľko konkrétnych tipov na výber slúchadiel vhodných pre šport.

7. apríla 2023

Spite ako v bavlnke

Ako zlepšiť spánkový režim? Pomôžu moderné technológie

Priemerný človek prespí približne jednu tretinu svojho života, čo je okolo 26 rokov. To znamená, že bez spánku jednoducho nevieme existovať.

7. apríla 2023

To najlepšie vo svojej lige

Huawei WATCH Ultimate

Huawei uvádza na slovenský trh smart hodinky WATCH Ultimate s luxusným dizajnom a prémiovými funkciami

7. apríla 2023

Odporúčané

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Ako vyberať komponenty

Ako na nový počítač?

Každý hráč vie, že novšie hry majú vysoké nároky na hardvér na ktorom bežia, zvlášť keď si ich chcete vychutnať naozaj naplno. Z toho vyplýva, že herný počítač je potrebné raz za niekoľko rokov vymeniť za novší a výkonnejší. Niekedy stačí upgradovať vybrané komponenty (zväčšiť pamäť RAM, disk alebo vymeniť grafickú kartu), inokedy je potrebný […]

15. februára 2023

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022
TEST

POROVNÁVACÍ TEST

Nextbase Dash Cam 622GW a 322GW: Ktorú autokameru si vybrať do auta?

Medzi 4K a Full HD rozlíšením je podstatný rozdiel, ale rozhodne dnes neplatí, že za polovičnú cenu dostanete len polovičnú kvalitu.

17. októbra 2022
TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

12. októbra 2022

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022