Maximálna viditeľnosť

Nový rad displejov Philips High Bright 4000

Nový 4K displej Philips s ultra vysokým jasom pre vnútorné a čiastočne vonkajšie prostredie

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 22. februára 2023
Obsahuje nasledovné témy

Nový, štíhly rad displejov Philips High Bright 4000 od Philips Professional Display Solutions (PPDS) prináša všestrannosť a spoľahlivosť novej úrovne, pričom tieto najnovšie Digital Signage displeje sú schopné inteligentne sa prispôsobiť pre dokonalú prevádzku 24/7 v akýchkoľvek svetelných podmienkach.

PPDS oznámila veľmi očakávané uvedenie svojho nového, tenkého radu Philips High Bright 4000, ktorý prináša nekompromisnú čistotu obrazu a výkon do akéhokoľvek vnútorného alebo polovonkajšieho prostredia, vrátane náročných a vysoko osvetlených priestorov.

Táto najnovšia evolúcia najpredávanejšieho radu Philips High Bright prináša ešte väčšiu úroveň výberu, flexibility a príležitostí pre firmy, ktoré chcú svojim Digital Signage zobrazovačom urobiť veľký dojem pri komunikácii s partnermi, pričom rad 4000 zaručuje bohatý a spoľahlivý nepretržitý vysoko jasný zážitok zo sledovania.

Nové modely sú navrhnuté pre obsah, ktorý vyžaduje, aby bol vždy vidieť, a sú vybavené najnovšími hardvérovými a softvérovými funkciami a inováciami od PPDS, vrátane pokročilého vysokého jasu 2500 cd/m2 (55”) a 3000 cd/m2 (75”).

Nový rad High Bright 4000 umožňuje montáž na výšku aj na šírku a je ideálny pre inštalácie v prostrediach alebo blízko nich, vystavených neustále sa meniacim podmienkam okolitého osvetlenia, vrátane blízkosti alebo za skleneným priečelím.

Maximálna viditeľnosť

Rad Philips High Bright 4000 pohodlne zvláda akékoľvek svetelné podmienky, ktorým je vystavená – vrátane priameho slnečného svetla – a umožní tak zobrazenie a používanie obsahu tak, ako bolo zamýšľané, cez deň aj v noci. Tento rad dispejov je preto ideálny pre výkladné skrine a verejné informačné plochy.

Nový rad 4000, ktorý dopĺňa a rozširuje rad Philips High Bright H-Line na päť produktov, je k dispozícii v 55” (55BDL4002H/00) a UHD 75” (75BDL4003H/00) modelových variantoch s úplne novým super tenkým dizajnom. Dispelje sú teraz až o 34 mm tenšie ako tomu bolo u predchádzajúcich modelov H-Line, zatiaľ čo 17,5 mm (55”) a 18,8 mm (75”) rámček zaisťuje úhľadné a štýlové prezentácie a mimoriadny zážitok zo sledovania.

Či už komunikujete vo vnútri alebo priťahujete pohľady ľudí na druhej strane ulice, tento najnovší rad Philips High Bright je dokonalým doplnkom a rozšírením riešení Philips Digital Signage v rámci portfólia PPDS.

Slnečný svit je jednou z najväčších prirodzených výziev pre oblasť Digital Signage, a pretože firmy chcú rozšíriť a riadiť svoju komunikáciu, či už vo výlohe obchodu alebo pri poskytovaní najnovších cestovných informácií na letisku, je nevyhnutné mať možnosť doručiť informácie k zákazníkom tým najjasnejším a najefektívnejším spôsobom. S radom Philips High Bright 400 je toto splnené.

Informovať, baviť, inšpirovať

Nový rad Philips High Bright 4000 môže byť poháňaný systémom Android SoC prostredníctvom voliteľného modulu CRD50, čo prináša výhody a možnosti výkonného stroja.
Rad 4000, ktorý bol vyvinutý a ovplyvnený pomocou rozsiahlej spätnej väzby od existujúcich zákazníkov a vážených členov Global Partner Alliance po celom svete, je dodávaný s rozsiahlymi funkciami pre bezproblémové nastavenie a prevádzku.

V rámci tohto dôležitého upgradu sú tieto nové displeje vybavené dvoma ďalšími inteligentnými senzormi tepelného manažmentu integrovanými do úzkeho rámčeka, čo umožňuje inteligentne regulovať a monitorovať teploty každého displeja za všetkých okolností pri zachovaní ideálnych prevádzkových podmienok a výkonu.

Rad Philips High-Bright taktiež spĺňa požiadavky v oblasti udržateľnosti – pomáha zákazníkom znížiť spotrebu energie a predlžuje životný cyklus produktu. Vďaka vstavaným svetelným senzorom sa úrovne jasu automaticky prispôsobia meniacim sa podmienkam dňa pre konzistentný zážitok zo sledovania a zároveň pomôžu znížiť prevádzkové náklady a predĺžiť životnosť produktu pre zvýšenie návratnosti investícií a zníženie likvidácie WEEE. Rad je balený a odosielaný v recyklovaných obaloch, vrátane zmenšených hnedých krabíc, potlačených iba jednofarebným atramentom na sójovej báze. Odstránené sú aj plastové vrecká na príslušenstvo.

Máte to pod kontrolou

Rad je kompatibilný s PPDS Wave – evolučnou cloudovou platformou, ktorá odomyká výkon, všestrannosť a inteligenciu vo vnútri profesionálnych displejov Philips. Pri použití spolu s voliteľným modulom CRD50 môžu zákazníci využiť plný potenciál svojich displejov Philips High Bright s jednoduchou správou a monitorovaním. Navyše majú k dispozícii pokročilé plánovanie a tvorbu obsahu (ako sú marketingové kampane a ad hoc propagácia), prostredníctvom intuitívneho a ľahko použiteľného rozhrania. Či už ide o zmeny v maloobchodnej propagácii, vzrušujúce novú výstavu v múzeu alebo galérii alebo jednoduchú, ale zásadnú aktualizáciu služieb v miestnom dopravnom uzle, obsah je možné vytvoriť a zobraziť okamžite.

Keď zlyhanie neprichádza do úvahy

Pre prípad, kedy zlyhanie jednoducho neprichádza do úvahy a spoľahlivosť je prvoradá, displeje radu Philips High Bright 4000 sú tiež vybavené technológiou PPDS FailOver, ktorá zaisťuje, že profesionálne displeje Philips nikdy nezostanú prázdne a automaticky prepínajú medzi primárnymi a sekundárnymi vstupmi, aby bolo zaistené, že obsah bude prehrávaný aj naďalej, pokiaľ dôjde k výpadku primárneho zdroja.

Viac informácií o profesionálnych displejoch Philips nájdete tu: https://www.philips.cz/p-m-pr/professional-displays
alebo tu: https://www.ppds.com/
Informácie o systéme ArtemisOne nájdete tu: https://artemisone.eu/

Najnovšie

UMELÁ INTELIGENCIA V ROLI „ÚPRIMNEJ KLAMÁRKY“?

Stáva sa umelá inteligencia nástrojom dehumanizácie?

Nenechajme sa zmiasť neistým štartom umelej inteligencie. Už dnes nám mení životy, naučila sa pomáhať, ale aj klamať a podvádzať.

17. marca 2023

Inteligentný senzor, ktorý meria kvalitu vzduchu v interiéri 

IKEA uvádza na trh VINDSTYRKA

Najškodlivejšie znečisťujúce látky, pevné častice (PM2,5), nie je možné vidieť voľným okom. Displej senzora VINDSTYRKA bude zobrazovať úrovne PM2,5, vlhkosť a teplotu vzduchu a TVOC**.

10. marca 2023

Tipy a triky, ako ho využiť na maximum

Vyhľadávač Petal Search

Nástroj Petal Search, ktorý zaiste poznajú všetci majitelia Huawei smartfónov, nie je len obyčajný vyhľadávač: ide o skvelý spôsob, ako hľadať aplikácie a hry na platforme AppGallery. Už menej známe sú však jeho ďalšie užitočné funkcie.

7. marca 2023
TEST

Prenosný monitor na tablet i počítač

Recenzia Philips 16B1P3302: Prenosný FullHD monitor nepotrebuje elektrickú zásuvku

Prenosný monitor je šikovným riešením pre každého, kto potrebuje pracovať na cestách alebo zvykne meniť pracovné prostredie.

27. februára 2023

Výnimočná produktivita tlačového zariadenia ProStream

Ultrarýchla digitálna produkcia komerčných tlačových úloh s ProStream 3000 od spoločnosti Canon

Spoločnosť Canon predstavuje novú generáciu vysokorýchlostných atramentových tlačových strojov ProStream 3000. Je postavená na zavedenej technologickej platforme ProStream, poskytuje konzistentnú kvalitu ofsetovej tlače a prináša širší výber substrátov, a to vrátane papiera s vysokou gramážou. Ďalšou výhodou je rýchlosť tlače, ktorá umožňuje ultrarýchlu digitálnu produkciu širšieho spektra komerčných tlačových úloh.

 

27. februára 2023

do rizikových lokalít ako Zóna/Divízia 2

Axis uvádza prvú kameru na svete s ochranou proti výbuchu

Spoločnosť Axis Communications predstavuje novú sieťovú kameru s ochranou proti výbuchu AXIS P1468-XLE s tzv. bullet dizajnom. Táto robustná kamera je ako prvá na svete navrhnutá špecificky tak, aby bola podľa medzinárodných noriem (ATEX, IECEx, NEC) vhodná pre nasadenie v prostrediach označovaných ako Zóna 2, 22 a Trieda I/II/III Divízie 2.

27. februára 2023

Alebo návod „Ako si nastaviť Wi-Fi“ aj pre úplných laikov

Wi-Fi si dnes nastaví každý, kto má v ruke mobil

Ak sa chystáte zaobstarať si domov Wi-Fi sieť a bojíte sa, aby ste ju správne nastavili, tak nemusíte. Asi vás tiež napáda mnoho ďalších otázok. Aký typ routera si vybrať? Je lepšie zvoliť klasický router alebo mesh systém? A čo Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 a Wi-Fi 7? A čo bude potom, keď to prinesiem domov? V tomto článku vám poskytneme odpovede.

24. februára 2023

Nabíjanie bez starostí: Až 50 % za niečo vyše 8 minút

vivo prináša na Slovensko svoju novú vlajkovú loď X90 Pro

Novinka prináša hlavný obrazový snímač s veľkosťou 1 palec, špecializovaný čip na spracovanie obrazu, ako aj ultrarýchle nabíjanie – až 50 % len za osem minút

23. februára 2023

Maximálna viditeľnosť

Nový rad displejov Philips High Bright 4000

Nový 4K displej Philips s ultra vysokým jasom pre vnútorné a čiastočne vonkajšie prostredie

22. februára 2023

Canon EOS R8 poskytuje fotografom nástroje pre kreatívnejšiu plnoformátovú tvorbu

Canon predstavuje najľahší plnoformátový fotoaparát systému EOS R

Spoločnosť Canon Europe predstavuje nový plnoformátový bezzrkadlový fotoaparát s výmennými objektívmi EOS R8, ktorý preberá niektoré technológie špičkového fotoaparátu EOS R6 Mark II. Vďaka kompaktnému prevedeniu podobnému fotoaparátu EOS RP, ponúka tento výkonný fotografický a filmový prístroj nadšencom a študentom nástroj, aký potrebujú na to, aby sa vo svojej záľube posunuli na vyššiu úroveň.

14. februára 2023

Odporúčané

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Radíme čitateľom

Akú RAMku kúpiť do PC alebo notebooku?

Zatiaľ čo napríklad pri SSD sa vám pravdepodobne nestane, že by nebolo kompatibilné (ak naň máte zodpovedajúci voľný konektor), v prípade RAM je dôležité overiť si množstvo parametrov.

7. decembra 2022

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022
TEST

POROVNÁVACÍ TEST

Nextbase Dash Cam 622GW a 322GW: Ktorú autokameru si vybrať do auta?

Medzi 4K a Full HD rozlíšením je podstatný rozdiel, ale rozhodne dnes neplatí, že za polovičnú cenu dostanete len polovičnú kvalitu.

17. októbra 2022
TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

12. októbra 2022

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022