Maximálna viditeľnosť

Nový rad displejov Philips High Bright 4000

Nový 4K displej Philips s ultra vysokým jasom pre vnútorné a čiastočne vonkajšie prostredie

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 22. februára 2023
Obsahuje nasledovné témy

Nový, štíhly rad displejov Philips High Bright 4000 od Philips Professional Display Solutions (PPDS) prináša všestrannosť a spoľahlivosť novej úrovne, pričom tieto najnovšie Digital Signage displeje sú schopné inteligentne sa prispôsobiť pre dokonalú prevádzku 24/7 v akýchkoľvek svetelných podmienkach.

PPDS oznámila veľmi očakávané uvedenie svojho nového, tenkého radu Philips High Bright 4000, ktorý prináša nekompromisnú čistotu obrazu a výkon do akéhokoľvek vnútorného alebo polovonkajšieho prostredia, vrátane náročných a vysoko osvetlených priestorov.

Táto najnovšia evolúcia najpredávanejšieho radu Philips High Bright prináša ešte väčšiu úroveň výberu, flexibility a príležitostí pre firmy, ktoré chcú svojim Digital Signage zobrazovačom urobiť veľký dojem pri komunikácii s partnermi, pričom rad 4000 zaručuje bohatý a spoľahlivý nepretržitý vysoko jasný zážitok zo sledovania.

Nové modely sú navrhnuté pre obsah, ktorý vyžaduje, aby bol vždy vidieť, a sú vybavené najnovšími hardvérovými a softvérovými funkciami a inováciami od PPDS, vrátane pokročilého vysokého jasu 2500 cd/m2 (55”) a 3000 cd/m2 (75”).

Nový rad High Bright 4000 umožňuje montáž na výšku aj na šírku a je ideálny pre inštalácie v prostrediach alebo blízko nich, vystavených neustále sa meniacim podmienkam okolitého osvetlenia, vrátane blízkosti alebo za skleneným priečelím.

Maximálna viditeľnosť

Rad Philips High Bright 4000 pohodlne zvláda akékoľvek svetelné podmienky, ktorým je vystavená – vrátane priameho slnečného svetla – a umožní tak zobrazenie a používanie obsahu tak, ako bolo zamýšľané, cez deň aj v noci. Tento rad dispejov je preto ideálny pre výkladné skrine a verejné informačné plochy.

Nový rad 4000, ktorý dopĺňa a rozširuje rad Philips High Bright H-Line na päť produktov, je k dispozícii v 55” (55BDL4002H/00) a UHD 75” (75BDL4003H/00) modelových variantoch s úplne novým super tenkým dizajnom. Dispelje sú teraz až o 34 mm tenšie ako tomu bolo u predchádzajúcich modelov H-Line, zatiaľ čo 17,5 mm (55”) a 18,8 mm (75”) rámček zaisťuje úhľadné a štýlové prezentácie a mimoriadny zážitok zo sledovania.

Či už komunikujete vo vnútri alebo priťahujete pohľady ľudí na druhej strane ulice, tento najnovší rad Philips High Bright je dokonalým doplnkom a rozšírením riešení Philips Digital Signage v rámci portfólia PPDS.

Slnečný svit je jednou z najväčších prirodzených výziev pre oblasť Digital Signage, a pretože firmy chcú rozšíriť a riadiť svoju komunikáciu, či už vo výlohe obchodu alebo pri poskytovaní najnovších cestovných informácií na letisku, je nevyhnutné mať možnosť doručiť informácie k zákazníkom tým najjasnejším a najefektívnejším spôsobom. S radom Philips High Bright 400 je toto splnené.

Informovať, baviť, inšpirovať

Nový rad Philips High Bright 4000 môže byť poháňaný systémom Android SoC prostredníctvom voliteľného modulu CRD50, čo prináša výhody a možnosti výkonného stroja.
Rad 4000, ktorý bol vyvinutý a ovplyvnený pomocou rozsiahlej spätnej väzby od existujúcich zákazníkov a vážených členov Global Partner Alliance po celom svete, je dodávaný s rozsiahlymi funkciami pre bezproblémové nastavenie a prevádzku.

V rámci tohto dôležitého upgradu sú tieto nové displeje vybavené dvoma ďalšími inteligentnými senzormi tepelného manažmentu integrovanými do úzkeho rámčeka, čo umožňuje inteligentne regulovať a monitorovať teploty každého displeja za všetkých okolností pri zachovaní ideálnych prevádzkových podmienok a výkonu.

Rad Philips High-Bright taktiež spĺňa požiadavky v oblasti udržateľnosti – pomáha zákazníkom znížiť spotrebu energie a predlžuje životný cyklus produktu. Vďaka vstavaným svetelným senzorom sa úrovne jasu automaticky prispôsobia meniacim sa podmienkam dňa pre konzistentný zážitok zo sledovania a zároveň pomôžu znížiť prevádzkové náklady a predĺžiť životnosť produktu pre zvýšenie návratnosti investícií a zníženie likvidácie WEEE. Rad je balený a odosielaný v recyklovaných obaloch, vrátane zmenšených hnedých krabíc, potlačených iba jednofarebným atramentom na sójovej báze. Odstránené sú aj plastové vrecká na príslušenstvo.

Máte to pod kontrolou

Rad je kompatibilný s PPDS Wave – evolučnou cloudovou platformou, ktorá odomyká výkon, všestrannosť a inteligenciu vo vnútri profesionálnych displejov Philips. Pri použití spolu s voliteľným modulom CRD50 môžu zákazníci využiť plný potenciál svojich displejov Philips High Bright s jednoduchou správou a monitorovaním. Navyše majú k dispozícii pokročilé plánovanie a tvorbu obsahu (ako sú marketingové kampane a ad hoc propagácia), prostredníctvom intuitívneho a ľahko použiteľného rozhrania. Či už ide o zmeny v maloobchodnej propagácii, vzrušujúce novú výstavu v múzeu alebo galérii alebo jednoduchú, ale zásadnú aktualizáciu služieb v miestnom dopravnom uzle, obsah je možné vytvoriť a zobraziť okamžite.

Keď zlyhanie neprichádza do úvahy

Pre prípad, kedy zlyhanie jednoducho neprichádza do úvahy a spoľahlivosť je prvoradá, displeje radu Philips High Bright 4000 sú tiež vybavené technológiou PPDS FailOver, ktorá zaisťuje, že profesionálne displeje Philips nikdy nezostanú prázdne a automaticky prepínajú medzi primárnymi a sekundárnymi vstupmi, aby bolo zaistené, že obsah bude prehrávaný aj naďalej, pokiaľ dôjde k výpadku primárneho zdroja.

Viac informácií o profesionálnych displejoch Philips nájdete tu: https://www.philips.cz/p-m-pr/professional-displays
alebo tu: https://www.ppds.com/
Informácie o systéme ArtemisOne nájdete tu: https://artemisone.eu/

Najnovšie

Predvianočné nákupy

Ako bezpečne vyriešiť vianočné darčeky bez následkov? 

Ľudia sa s príchodom predvianočných nákupov presúvajú do online priestoru čoraz intenzívnejšie. Nákup cez internet alebo využívanie mobilných aplikácií na komunikáciu je pohodlnejší a rýchlejší, má však svoje bezpečnostné riziká.

6. decembra 2023

Jednoduché dotykové nastavenie hlasitosti siete

Nový ovládač hlasitosti od Axis

Axis predstavuje nový ovládač pre jednoduchšie nastavenie hlasitosti a zdroja zvuku v zónach

30. novembra 2023

Ročne ušetrí tisícky eur aj 400 ton emisií CO2

Bratislavská budova Tower 115 prešla zásadnou energetickou modernizáciou

Batériové úložisko využíva nehorľavé batérie so systémom správy batérií BMS. Už za 1,5 mesiaca činnosti „vymazalo“ svoju uhlíkovú úsporu z výroby a produkuje čistú úsporu CO2, ktorú si majiteľ môže vykázať vo forme carbon offsetu vo svojom ESG reporte.

27. novembra 2023

Honda prináša na trh 2. generáciu „Miimo“ - Inteligentné robotické kosačky

Inteligentné robotické kosačky

„Miimo je viac než len robotická kosačka; je to záväzok spoločnosti Honda predefinovať starostlivosť o trávnik. Náš nový rad Miimo stelesňuje precízne inžinierstvo a inovácie. S Miimo nekosíme len trávniky, ale formujeme budúcnosť vášho trávnika.“

27. novembra 2023

Ideálne pre firmy, ktoré chcú zvýšiť efektivitu a zlepšiť udržateľnosť

Nové vysokorýchlostné čiernobiele firemné tlačiarne od Epson

Spoločnosť Epson uvádza na trh nové kompaktné čiernobiele tlačiarne pre pracovné skupiny

23. novembra 2023

AXIS P3738-PLE, P3737-PLE a P3735-PLE

Axis má nové multisenzorové kamery s umelou inteligenciou. Dokážu pokryť aj široké plochy v rozlíšení až 4×4K

Pre priaznivcov efektívnych riešení uvádza spoločnosť Axis Communications tri nové panoramatické kamery radu AXIS P37, ktoré ponúkajú štyri streamy v rozlíšení až do 4K na kanál a poskytujú tak vynikajúci prehľad aj detailné pokrytie. Sú určené na dohľad nad rozsiahlymi oblasťami, pretože disponujú ostrým obrazom so všetkými detailmi i pri nízkom osvetlení alebo vďaka 360° […]

16. novembra 2023

Prehľadnejšie a intuitívnejšie používateľské rozhranie

ColorOS 14

OPPO začalo s oficiálnou distribúciou globálnej verzie systému ColorOS 14 s dlhou sériou vylepšení

16. novembra 2023

Prieskum

Slováci stále milujú SMS-ky

U mladých je populárny Messenger aj Instagram, starší stále obľubujú Skype

16. novembra 2023

Kingston viedol rebríček aj v 2022

Poznáme najpredávanejšie SSD a najväčšieho výrobcu

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila, že ju spoločnosť TrendForce označila na prvej pozícii na trhu ako najväčšieho dodávateľa SSD diskov pre tretie strany za celý rok 2022. Podľa TrendForce pripadá na spoločnosť […]

15. novembra 2023

Súčasť širokej rodiny Galaxy

Filmovým fanúšikom pre radosť

Samsung Galaxy Tab A9 a Galaxy Tab A9+: výborné tablety na prácu i zábavu pre každého

9. novembra 2023

Odporúčané

Nové kamery Tapo toho ale vedia oveľa viac

Strážte si každý kút vašej domácnosti aj za tmy

Nové domáce Wi-Fi kamery Tapo C212, ktoré disponuje ethernetovým portom a Tapo C211, prvá Tapo kamera v čiernej farbe, v sebe ukrývajú osvedčené funkcie zabezpečenia, ale ponúkajú aj ďalšie vychytávky, ktoré oceníte v každodenných situáciách.

23. novembra 2023

Výnimočnou osobnosťou vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík

Piaty ročník ESET Science Award pozná laureátky a laureátov ocenenia.

Medzinárodná komisia na čele s nobelistom Michelom Mayorom vybrala na základe komplexného hodnotiaceho procesu tohtoročné laureátky a laureátov ocenenia ESET Science Award. Laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy na Slovensku sa stal Igor Lacík, laureátom v kategórii Výnimočná osobnosť vedy do 35 rokov je Matej Baláž a laureátkou v kategórii Výnimočná osobnosť vysokoškolského vzdelávania sa stala Daniela Ostatníková. Vo […]

13. októbra 2023

Prístroje jednoducho ovládate z jedného miesta.

Spravujte domácnosť múdro

Produkty chytrej domácnosti nás obklopujú čoraz viac a dokážu nám významne uľahčiť každodenný život. Aké by teda vo vašej domácnosti nemali chýbať? Tu sú tri tipy, čo ušetria čas, peniaze aj starosti.

6. septembra 2023

Mimoriadne tenký dizajn

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje 98″ QLED TV

Super veľká obrazovka optimalizovaná pre váš domov

 

4. júla 2023

Najmenší a najľahší RF objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zachyťte vzácne momenty na cestách s Canon EOS R100 a objektívom RF 28mm F2.8 STM  

EOS R100 je vybavený 24,1-megapixelovým APS-C snímačom, ktorý je niekoľkokrát väčší ako ten, ktorý sa nachádza v špičkových smartfónoch a poskytuje značný posun v kvalite obrazu a videa.

4. júla 2023

Top šampióni pre mobilné hry

Najlepšie herné telefóny roku 2023

Najlepšie herné telefóny sú tie, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na hráča. Keď hľadáte herný telefón, ideálne zariadenie by malo mať mať rýchly výkon, veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením, vysokou obnovovacou frekvenciou, dlhú výdrž batérie a funkcie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dokonalé hranie hier.

6. marca 2023

Ako vyberať komponenty

Ako na nový počítač?

Každý hráč vie, že novšie hry majú vysoké nároky na hardvér na ktorom bežia, zvlášť keď si ich chcete vychutnať naozaj naplno. Z toho vyplýva, že herný počítač je potrebné raz za niekoľko rokov vymeniť za novší a výkonnejší. Niekedy stačí upgradovať vybrané komponenty (zväčšiť pamäť RAM, disk alebo vymeniť grafickú kartu), inokedy je potrebný […]

15. februára 2023

Výhra je vecou náhody

Ako prebieha kontrola online herní

Las Vegas bolo postavené z peňazí hráčov. Keď sa pozriete na tie monumentálne stavby je zrejmé, že najviac peňazí v hazardných hrách vyhráva kasíno, no u takej rulety, kociek, alebo kartových hier vidíte, že vás nik nepodvádza a výhry sú právoplatné. Dnes však môžete hrať aj online… U online hier nevidíte ako to funguje za webovou […]

6. decembra 2022

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022