Služba VOYO na 3 mesiace ako darček pre všetkých

O2 oslavuje 15 rokov

Rozdáva darčeky pre všetkých a podporí projekty na zmiernenie polarizácie spoločnosti

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 1. februára 2022
Obsahuje nasledovné témy

O2 oslavuje 15 rokov: Rozdáva darčeky pre všetkých a podporí projekty na zmiernenie polarizácie spoločnosti

 Spoločnosť O2 Slovakia oslávi 2. februára svoje 15. narodeniny. Ako narodeninový darček nielen pre svojich zákazníkov prináša tri bonusy: 15 GB dát zadarmo pre svojich zákazníkov, službu VOYO na 3 mesiace bezplatne v hodnote 17,97 eur a slúchadlá O2 Pods za narodeninovú cenu 15 eur. Posledné dva darčeky môžu získať aj všetci zákazníci mobilných služieb, teda nielen zákazníci O2. O2 tiež prostredníctvom Férovej Nadácie O2 podporí sumou 100 000 eur projekty, ktoré pomôžu ľuďom na Slovensku hľadať spôsob, ako navzájom lepšie komunikovať a rozumieť si.

 

„Takto pred 15 rokmi nám veľa ľudí nedávalo šancu preraziť na plne penetrovanom trhu a vybudovať konkurencieschopného telekomunikačného operátora. Dnes som spolu s kolegami, kolegyňami a našimi viac ako dvoma miliónmi zákazníkov rád, že sa tieto očakávania nenaplnili,“ hovorí generálny riaditeľ O2 Igor Tóth.

„V roku 2007 sme prišli na trh, kde minúta hovoru stála takmer 15 korún a zmluvy boli plné malých písmen a veľkých pokút. Zrušili sme viazanosť, obmedzenia a nezmyselné poplatky, pokryli sme Slovensko rýchlou a spoľahlivou sieťou. Počas tých pätnástich rokov nám neboli ľahostajné ani problémy slovenskej spoločnosti a snažili sme sa upevňovať hodnoty slobody a férovosti nielen v mobilných službách, ale aj v krajine ako takej,“ dodáva Igor Tóth.

O2 na svojej narodeninovej tlačovej konferencii predstavilo tri prekvapenia, ktoré si pri príležitosti narodenín pripravilo nielen pre svojich zákazníkov.

Služba VOYO na 3 mesiace ako darček pre všetkých

Po 10. februári budú môcť službu VOYO získať naši zákazníci s paušálom alebo predplatenou kartou prostredníctvom promokódu alebo vouchera, dostupných v sekcii Extra výhod v aplikácii Moje O2. Nezákazníci budú môcť voucher získať na našej narodeninovej podstránke. Celková hodnota benefitu je 17,97 eur. Ak budú chcieť naši zákazníci získať VOYO už v prvom týždni, aktivovať si ho budú môcť na našich predajniach. V prípade, že bude chcieť zákazník pokračovať vo využívaní služby, tá mu bude následne automaticky obnovovaná. Ak zákazník nebude chcieť pokračovať v jej využívaní, odporúčame mu ju deaktivovať ešte pred skončením tohto obdobia, pričom pred dňom ukončenia platnosti benefitu ho O2 alebo priamo služba VOYO bude o tejto možnosti informovať.

15 GB dát zadarmo pre zákazníkov O2

Rovnako benefit 15 GB dát si budú môcť zákazníci O2 uplatniť po 10. februári prostredníctvom promokódu získaného v sekcii Extra výhod v aplikácii Moje O2. V prvom týždni bude benefit dostupný výhradne na predajniach O2 rovnako ako VOYO. 15 GB dát budú môcť získať všetci zákazníci O2 s ktorýmkoľvek programom na faktúru alebo s dobíjaním kreditu. Extra objem dát je po aktivácii dostupný buď do vyčerpania objemu dát, alebo do uplynutia alikvotného obdobia a celého nasledujúceho zúčtovacieho obdobia pri zákazníkoch s paušálom a pri zákazníkoch s predplatenou kartou má platnosť 30 dní.

Bezdrôtové slúchadlá O2 Pods

Bezdrôtové slúchadlá O2 Pods budú dostupné pre všetkých zákazníkov za narodeninovú cenu 15 €. K dispozícii budú od polovice februára len v O2 predajniach až do vypredania zásob.

Viac podrobností o narodeninových darčekoch nájdete na www.o2.sk.

Férová Nadácia O2 rozdelí 100 000 EUR na zmiernenie polarizácie. Grantová výzva „Nájdime znovu spoločnú reč“ bude pre záujemcov otvorená od 15. februára 2022.

 

Spoločnosť O2 prostredníctvom svojej Férovej Nadácie dlhodobo prispieva k riešeniu závažných spoločenských tém. „Veľmi dobre si uvedomujeme aj nežiadúce stránky mobilných technológií, a už niekoľko rokov sa preto snažíme podporovať projekty, ktoré ich pomáhajú riešiť alebo zmierňujú ich negatívne dopady,“ hovorí riaditeľka komunikácie a značky Lucia Petrášová.

„Aktuálne ako veľmi závažný problém vnímame neustále sa vyostrujúcu polarizáciu spoločnosti pri akejkoľvek spoločenskej diskusii. Technologicky sa vieme spojiť ľahšie ako kedykoľvek predtým, no ako spoločnosť sa zdá, že strácame schopnosť rozprávať sa. Je preto našou zodpovednosťou prispievať k zmysluplnej a rešpektujúcej komunikácii,” dodáva L. Petrášová.

Nadácia podporí projekty, ktoré pomôžu riešiť medziľudské či názorové rozpory, a zmierňovať tak polarizáciu spoločnosti. Bude hľadať projekty smerujúce k vzájomnej komunikácii a porozumeniu, komunikačné kurzy, depolarizačné vzdelávacie projekty pre mladých, digitálne vzdelávanie v oblasti mediálnej gramotnosti a formovania kritického myslenia, kampane a aktivity zmierňujúce nenávisť a polarizáciu v spoločnosti a ďalšie aktivity zamerané na zvyšovanie porozumenia v spoločnosti, mediáciu, rezilienciu či informačnú hygienu. Celkovo prerozdelí 100 000 eur, pričom jeden projekt môže byť podporený sumou až 10 000 eur.

Podrobnosti o poskytnutí grantov a o projektoch, ktoré sa môžu o podporu uchádzať, nájdete od 15.2.2022 na webe www.spolocnost.o2.sk/ferova-nadacia.

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022