Nový rad búra prekážky na ceste k víťazstvu

Pamäte Kingston FURY vyrážajú do boja!

Kingston FURY Renegade: Nespútaná revolúcia – DDR4 s/bez RGB podsvietenia
Kingston FURY Beast: Výkon, čo nepozná hranice – DDR4 s/bez RGB podsvietenia, aj v prevedení DDR3
Kingston FURY Impact: Veľká posila v malom tele – DDR4 a DDR3

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 20. júla 2021
Obsahuje nasledovné témy

Kingston FURY, divízia spoločnosti Kingston Technology Europe Co LLP, ktorá je pobočkou Kingston Technology Company, Inc., svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, oznámila zahájenie dodávok svojich vysoko výkonných pamätí Kingston FURY™ Renegade, Kingston FURY Beast a Kingston FURY Impact. Počítačoví nadšenci a hráči teraz môžu svojim systémom dopriať vytúžený upgrade vďaka pamäťovým modulom DDR4 s RGB podsvietením, DDR4 bez RGB podsvietenia alebo DDR3 modulom.

Pamäte Kingston FURY Renegade DDR4 RGB1 sú ideálne pre hráčov, ktorí si potrpia nielen na špičkový výkon, ale aj na vzhľad svojich strojov. Umožnia zvýšiť snímkovú frekvenciu pri hraní hier, zabezpečiť plynulé streamovanie alebo ľahko editovať krátke videá napríklad pre Instagram Reels. Ponúkajú rýchlosť až 4 600 MHz2 spolu s nízkymi latenciami CL15–CL19. Dynamické RGB podsvietenie využíva patentovanú technológiu Kingston FURY Infrared Sync Technology™, ktorá zabezpečuje plynulé a synchronizované svetelné efekty bez dodatočných káblov. Pamäte Kingston FURY Renegade DDR4 sa môžu pochváliť aj ultra vysokými rýchlosťami až 5 333 MHz2 doplnenými rýchlym časovaním CL13–CL20. Zdobí ich štýlový čierny tvarovaný chladič, ktorý farebne ladí s čiernou PCB doskou plošného spoja. Pamäte sú certifikované pre Intel® XMP (Extreme Memory Profile) a optimalizované pre najnovšie čipové sady Intel – v BIOSe stačí ručne zvoliť vyladený profil a ste pripravení postaviť sa všetkým herným protivníkom. K dispozícii sú jednotlivé moduly s kapacitou 8 až 32 GB, alebo sety 2, 4 a 8 modulov s celkovou kapacitou až do 256 GB.

Pamäte Kingston FURY Beast DDR4 RGB a Kingston FURY Beast DDR4 s rýchlosťou až 3 733 MHz a latenciou CL15–19 umožňujú výrazné navýšenie výkonu pre hry, strih videa alebo renderovanie. Tí, čo hľadajú cenovo výhodný upgrade a zároveň chcú ohromiť priateľov atraktívnymi svetelnými efektmi, môžu siahnuť po pamätiach Kingston FURY Beast DDR4 RGB. K dispozícii sú jednotlivé moduly s kapacitou 8 až 32 GB a sety s celkovou kapacitou 16 až 128 GB. Pre tých, ktorým ide len o výkon a nepotrebujú svetelné efekty, sú pripravené pamäte Kingston FURY Beast DDR4. Majú štýlový nízkoprofilový dizajn chladičov a sú k dispozícii ako samostatné moduly s kapacitou 4 až 32 GB alebo v setoch s celkovou kapacitou 8 až 128 GB. Oba typy pamätí sú vybavené funkciou automatického PnP pretaktovania pri 2 666 MHz3 a podporujú Intel XMP a  AMD Ryzen™. K dispozícii sú tiež sety DDR3 pamätí.

Aby ste minimalizovali lagovanie systému a otvorili bránu do sveta úžasných grafických detailov aj na svojom notebooku alebo malom počítači, osaďte každý pamäťový slot modulmi SODIMM Kingston FURY Impact. Pamäte Kingston FURY Impact DDR4 sú pripravené pre Intel XMP a pre AMD Ryzen, majú kapacitu až do 64 GB, umožňujú automatické PnP pretaktovanie na najvyššiu použiteľnú frekvenciu až 3 200 MHz3 a podporujú najnovšie technológie procesorov Intel a AMD. Elegantná čierna PCB doštička sa jednoducho inštaluje – nemusíte zložito nastavovať BIOS a vďaka nízkemu napájaciemu napätiu 1,2 V dosiahnete efektívne zvýšenie výkonu bez nadmerného zahrievania a rušivého spúšťania ventilátorov notebooku. K dispozícii sú tiež pamäte typu DDR3 s rýchlosťou až 1 866 MHz.

„Sme radi, že môžeme na trh uviesť ďalšie skvelé pamäte s vysokým výkonom a sprievodnými zákazníckymi službami, na ktoré si hráči a počítačoví nadšenci zvykli,“ povedala Iwona Zalewska, obchodná manažérka Kingston pre pamäte DRAM v regióne EMEA. „Z nášho portfólia pamätí Kingston FURY si môže vybrať každý presne to, čo mu chýba, nech už sa rozhoduje na základe rozpočtu alebo hľadá spôsob, ako posunúť svoje herné zážitky na maximum.“

Rad DRAM pamätí Kingston FURY ponúka okrem extrémneho výkonu aj pocit istoty vďaka 100% továrenskému testovaniu pri konkrétnej rýchlosti, doživotnej záruke a technickej podpore, ktorá sa opiera o viac než 30 ročné skúsenosti.

Ďalšie informácie nájdete na kingston.com.

Vlastnosti a parametre pamätí Kingston FURY Renegade DDR4

 

 

 

Vlastnosti a parametre pamätí Kingston FURY Beast DDR4

 

 

 

Vlastnosti a parametre pamätí Kingston FURY Impact DDR4

 

 

1 RGB podsvietenie možno nastaviť pomocou programu Kingston FURY CTRL alebo softvéru na ovládanie RGB základnej dosky. Podpora nastavenia RGB podsvietenia pomocou softvéru od tretích strán sa môže líšiť.

 

2 Špecifikácie modulu pre extrémne pretaktovanie uvedené na tejto stránke môžu byť nad rámec možností vášho hardvéru. Je potrebné starostlivo voliť všetky systémové komponenty (napr. procesor, základnú dosku, napájací zdroj), aby bolo zabezpečené, že tieto moduly budú fungovať tak, ako majú.

 

Tieto sety sú dôkladne testované a overené od výroby, aby pracovali uvedenou rýchlosťou pre profil XMP 1.2. Ako záloha je priložený 2. profil XMP s nižšou taktovacou frekvenciou, takže môžete stále dosiahnuť skvelého výkonu, pokiaľ váš systém nezvláda najvyššiu rýchlosť profilu XMP.

 

Ako pomôcka vám môžu poslúžiť procesory a základné dosky použité na certifikáciu Kingston FURY™ pre Intel XMP na tejto stránke: http://www.intel.com/content/www/us/en/gaming/extreme-memory-profile-xmp.html. Neznamená to ale záruku kompatibility konfigurácie práve vášho systému. Kompatibilitu so všetkými systémami nie je možné zaručiť; tieto moduly by ste mali inštalovať a používať na vlastné riziko.

 

Rýchlosti DDR4-4000 a vyšších dokážu dosiahnuť len vybrané základné dosky na platforme AMD a Intel. Skontrolujte zoznamy kvalifikovaných dodávateľov základných dosiek (QVL) a overte si podporu vysokorýchlostných pamätí Renegade na webových stránkach výrobcu základnej dosky alebo na zozname pamätí certifikovaných pre Intel XMP. Pre stabilné fungovanie vysokorýchlostných pamätí je nutné výkonné chladenie počítačového systému (procesoru a skrinky). Na platformách Intel sa odporúčajú procesory radu X alebo K.

 

3 Plug N Play pamäť FURY pobeží v systémoch s podporou DDR4 až do rýchlosti povolenej BIOSom výrobcu. PnP nemôže zvýšiť rýchlosť systémovej pamäte nad túto limitnú hodnotu. Plug N Play produkty FURY DDR4 podporujú špecifikácie XMP 2.0, takže pretaktovanie možno dosiahnuť aj aktiváciou integrovaného profilu XMP.

 

Niektoré staršie čipové sady/procesory Intel pred 8. generáciou neboli aktualizované tak, aby podporovali 16Gb pamäťové moduly DRAM DDR4. Zistite si u výrobcu systému alebo základnej dosky, či ponúkajú aktualizáciu BIOSu pre 16Gb DRAM.

 

Viac informácií nájdete na kingston.com.

 

Ďalšie novinky spoločnosti Kingston aj na sociálnych sieťach:

YouTube          Instagram

Facebook         LinkedIn

Twitter             Kingston Is With You

 

 

 

 

 

 

Najnovšie

Space Tycoon je virtuálny priestor

Virtuálne ihrisko Samsung Space Tycoon

Samsung predstavuje zážitkové virtuálne ihrisko Space Tycoon na platforme Roblox

2. augusta 2022

S každým praním šetríte energiu, vodu aj pracie prostriedky

Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

Samsung predstavuje práčku a sušičku Bespoke AI, inteligentné a udržateľné riešenie pre každodenné pranie

2. augusta 2022

Xbox pre smart televízory Samsung

Microsoft spustil aplikáciu Xbox pre smart televízory a monitory Samsung

28. júla 2022

Tenký a ľahký 16" notebook so špičkovým výkonom

Herný notebook ROG Flow X16

Republic of Gamers spustil predaj herného notebooku ROG Flow X16

28. júla 2022

Vitajte v novej dobe hrania

Aurora Collection od Logitech G

Spoločnosť Logitech G dnes predstavila Aurora Collection – novú kolekciu obsahujúcu bezdrôtový hráčsky headset G735, bezdrôtovú hráčsku klávesnicu G715, hráčsku klávesnicu G713, bezdrôtovú hráčsku myš G705 a osem používateľských doplnkov. Nová kolekcia bola navrhnutá tak, aby bola genderovo inkluzívna, riešila potreby a priania žien-hráčiek a zároveň oslovila všetkých, čo hľadajú hravý dizajn a nevšedné zážitky. Aurora […]

27. júla 2022

Výkon a produktivita kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosný monitor Philips 16B1P3302

Prenosný monitor Philips 16B1P3302 bol vyrobený pre dnešný aktívny životný štýl na cestách

26. júla 2022

Využite mimoriadny potenciál pretaktovania s rodinou pamätí Kingston FURY Renegade DDR5

Kingston FURY

Certifikát Intel® XMP 3.0 –
Vyladené pre maximálny výkon – Nastaviteľné dynamické RGB svetelné efekty

18. júla 2022

Pokročilá technológia pre väčšiu tvorivú slobodu

Canon predstavuje nové RF objektívy

Svet zo širšej perspektívy s novými kompaktnými širokouhlými objektívmi Canon radu RF – prenosné a všestranné objektívy RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM a RF 15-30 mm F4.5-6.3 IS STM zachytia obraz s mimoriadnymi detailmi

13. júla 2022

Bezpečný a odolný, stvorený pre moderné firmy

Zoznámte sa s novým smartfónom Galaxy XCover6 Pro

Galaxy XCover6 Pro so svojimi pokročilými funkciami pre zvýšenie produktivity, rýchlejším procesorom a 5G a Wi-Fi 6E konektivitou podporuje lepšiu spoluprácu a výkon zamestnancov.

8. júla 2022

Noc ako kulisa pre úžasné príbehy

Samsung Electronics predstavuje krátky film

Samsung Electronics predstavuje krátky film na motívy seriálu Stranger Things, natočený telefónom Galaxy S22 Ultra

8. júla 2022

Odporúčané

TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

28. júla 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022

Množstvo vylepšení, exkluzívne materiály a vyšperkovaný dizajn

Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú

Huawei prichádza s hodinkami pre dámy a pánov, ktoré sa vyznačujú nielen bohatou technologickou výbavou, ale aj prestížnymi materiálmi, ako je keramika či titán, ktoré sú v hodinárskom svete považované za luxusné.

19. mája 2022

Alebo ako sa nespáliť pri realizácii záložných systémov

Napájanie pod kontrolou

Čo na nasadzovanie UPS v skutočných podmienkach hovoria sami zákazníci a čoho sa obávajú implementační partneri? A aké sú možnosti pre manažment UPS? Vyspovedali sme profesionálov slovenskej spoločnosti TCX, ktorá sa zaoberá integračnými projektmi pre veľké spoločnosti a subjekty štátnej správy a ich skúsenosti nájdete nižšie.

28. apríla 2022

Siréna alebo semafor

Axis uvádza prvú IP zábleskovú sirénu na svete

Svetovou novinkou v oblasti IP zariadení je nová stroboskopická siréna AXIS D4100-E, umožňujúca vysielať svetelné i zvukové výstražné signály. Siréna je postavená na otvorených štandardoch, takže môže byť ľahko pripojená k akémukoľvek zariadeniu Axis, prípadne k VMS spoločnosti Axis alebo VMS tretích strán. Farebné svetlo a/alebo výstražné zvuky sirény možno konfigurovať podľa potreby pre účely varovania, či upozornenia.

6. apríla 2022

Energia na cestách

Vyrobte si elektrinu, ktorú vám nezdražia

V dnešnej dobe sa v rôznych pádoch skloňuje energetická nezávislosť. Je to logické – zo všetkých strán počujeme o kríze, ktorá energia, bežne dostupná v „systéme“, zdražuje. Čím viac ľudí bude do budúcnosti energeticky sebestačných, tým lepšie. Takže čo k takejto energetickej sebestačnosti ideálne potrebujete?

28. marca 2022

Preventívne opatrenie

Ponúkame obciam a mestám bezodplatné konzultácie v kybernetickej bezpečnosti

Najväčšie ohrozenie samosprávy predstavujú prieniky do siete

1. marca 2022

Dlhý dosah ľahko prenosného objektívu

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy

Canon uvádza na trh dva nové RF objektívy. Jeden z nich ponúkne najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť zo všetkých objektívov s automatickým ostrením pre bezzrkadlové systémy[1]

24. februára 2022