Nový rad búra prekážky na ceste k víťazstvu

Pamäte Kingston FURY vyrážajú do boja!

Kingston FURY Renegade: Nespútaná revolúcia – DDR4 s/bez RGB podsvietenia
Kingston FURY Beast: Výkon, čo nepozná hranice – DDR4 s/bez RGB podsvietenia, aj v prevedení DDR3
Kingston FURY Impact: Veľká posila v malom tele – DDR4 a DDR3

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 20. júla 2021
Obsahuje nasledovné témy

Kingston FURY, divízia spoločnosti Kingston Technology Europe Co LLP, ktorá je pobočkou Kingston Technology Company, Inc., svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, oznámila zahájenie dodávok svojich vysoko výkonných pamätí Kingston FURY™ Renegade, Kingston FURY Beast a Kingston FURY Impact. Počítačoví nadšenci a hráči teraz môžu svojim systémom dopriať vytúžený upgrade vďaka pamäťovým modulom DDR4 s RGB podsvietením, DDR4 bez RGB podsvietenia alebo DDR3 modulom.

Pamäte Kingston FURY Renegade DDR4 RGB1 sú ideálne pre hráčov, ktorí si potrpia nielen na špičkový výkon, ale aj na vzhľad svojich strojov. Umožnia zvýšiť snímkovú frekvenciu pri hraní hier, zabezpečiť plynulé streamovanie alebo ľahko editovať krátke videá napríklad pre Instagram Reels. Ponúkajú rýchlosť až 4 600 MHz2 spolu s nízkymi latenciami CL15–CL19. Dynamické RGB podsvietenie využíva patentovanú technológiu Kingston FURY Infrared Sync Technology™, ktorá zabezpečuje plynulé a synchronizované svetelné efekty bez dodatočných káblov. Pamäte Kingston FURY Renegade DDR4 sa môžu pochváliť aj ultra vysokými rýchlosťami až 5 333 MHz2 doplnenými rýchlym časovaním CL13–CL20. Zdobí ich štýlový čierny tvarovaný chladič, ktorý farebne ladí s čiernou PCB doskou plošného spoja. Pamäte sú certifikované pre Intel® XMP (Extreme Memory Profile) a optimalizované pre najnovšie čipové sady Intel – v BIOSe stačí ručne zvoliť vyladený profil a ste pripravení postaviť sa všetkým herným protivníkom. K dispozícii sú jednotlivé moduly s kapacitou 8 až 32 GB, alebo sety 2, 4 a 8 modulov s celkovou kapacitou až do 256 GB.

Pamäte Kingston FURY Beast DDR4 RGB a Kingston FURY Beast DDR4 s rýchlosťou až 3 733 MHz a latenciou CL15–19 umožňujú výrazné navýšenie výkonu pre hry, strih videa alebo renderovanie. Tí, čo hľadajú cenovo výhodný upgrade a zároveň chcú ohromiť priateľov atraktívnymi svetelnými efektmi, môžu siahnuť po pamätiach Kingston FURY Beast DDR4 RGB. K dispozícii sú jednotlivé moduly s kapacitou 8 až 32 GB a sety s celkovou kapacitou 16 až 128 GB. Pre tých, ktorým ide len o výkon a nepotrebujú svetelné efekty, sú pripravené pamäte Kingston FURY Beast DDR4. Majú štýlový nízkoprofilový dizajn chladičov a sú k dispozícii ako samostatné moduly s kapacitou 4 až 32 GB alebo v setoch s celkovou kapacitou 8 až 128 GB. Oba typy pamätí sú vybavené funkciou automatického PnP pretaktovania pri 2 666 MHz3 a podporujú Intel XMP a  AMD Ryzen™. K dispozícii sú tiež sety DDR3 pamätí.

Aby ste minimalizovali lagovanie systému a otvorili bránu do sveta úžasných grafických detailov aj na svojom notebooku alebo malom počítači, osaďte každý pamäťový slot modulmi SODIMM Kingston FURY Impact. Pamäte Kingston FURY Impact DDR4 sú pripravené pre Intel XMP a pre AMD Ryzen, majú kapacitu až do 64 GB, umožňujú automatické PnP pretaktovanie na najvyššiu použiteľnú frekvenciu až 3 200 MHz3 a podporujú najnovšie technológie procesorov Intel a AMD. Elegantná čierna PCB doštička sa jednoducho inštaluje – nemusíte zložito nastavovať BIOS a vďaka nízkemu napájaciemu napätiu 1,2 V dosiahnete efektívne zvýšenie výkonu bez nadmerného zahrievania a rušivého spúšťania ventilátorov notebooku. K dispozícii sú tiež pamäte typu DDR3 s rýchlosťou až 1 866 MHz.

„Sme radi, že môžeme na trh uviesť ďalšie skvelé pamäte s vysokým výkonom a sprievodnými zákazníckymi službami, na ktoré si hráči a počítačoví nadšenci zvykli,“ povedala Iwona Zalewska, obchodná manažérka Kingston pre pamäte DRAM v regióne EMEA. „Z nášho portfólia pamätí Kingston FURY si môže vybrať každý presne to, čo mu chýba, nech už sa rozhoduje na základe rozpočtu alebo hľadá spôsob, ako posunúť svoje herné zážitky na maximum.“

Rad DRAM pamätí Kingston FURY ponúka okrem extrémneho výkonu aj pocit istoty vďaka 100% továrenskému testovaniu pri konkrétnej rýchlosti, doživotnej záruke a technickej podpore, ktorá sa opiera o viac než 30 ročné skúsenosti.

Ďalšie informácie nájdete na kingston.com.

Vlastnosti a parametre pamätí Kingston FURY Renegade DDR4

 

 

 

Vlastnosti a parametre pamätí Kingston FURY Beast DDR4

 

 

 

Vlastnosti a parametre pamätí Kingston FURY Impact DDR4

 

 

1 RGB podsvietenie možno nastaviť pomocou programu Kingston FURY CTRL alebo softvéru na ovládanie RGB základnej dosky. Podpora nastavenia RGB podsvietenia pomocou softvéru od tretích strán sa môže líšiť.

 

2 Špecifikácie modulu pre extrémne pretaktovanie uvedené na tejto stránke môžu byť nad rámec možností vášho hardvéru. Je potrebné starostlivo voliť všetky systémové komponenty (napr. procesor, základnú dosku, napájací zdroj), aby bolo zabezpečené, že tieto moduly budú fungovať tak, ako majú.

 

Tieto sety sú dôkladne testované a overené od výroby, aby pracovali uvedenou rýchlosťou pre profil XMP 1.2. Ako záloha je priložený 2. profil XMP s nižšou taktovacou frekvenciou, takže môžete stále dosiahnuť skvelého výkonu, pokiaľ váš systém nezvláda najvyššiu rýchlosť profilu XMP.

 

Ako pomôcka vám môžu poslúžiť procesory a základné dosky použité na certifikáciu Kingston FURY™ pre Intel XMP na tejto stránke: http://www.intel.com/content/www/us/en/gaming/extreme-memory-profile-xmp.html. Neznamená to ale záruku kompatibility konfigurácie práve vášho systému. Kompatibilitu so všetkými systémami nie je možné zaručiť; tieto moduly by ste mali inštalovať a používať na vlastné riziko.

 

Rýchlosti DDR4-4000 a vyšších dokážu dosiahnuť len vybrané základné dosky na platforme AMD a Intel. Skontrolujte zoznamy kvalifikovaných dodávateľov základných dosiek (QVL) a overte si podporu vysokorýchlostných pamätí Renegade na webových stránkach výrobcu základnej dosky alebo na zozname pamätí certifikovaných pre Intel XMP. Pre stabilné fungovanie vysokorýchlostných pamätí je nutné výkonné chladenie počítačového systému (procesoru a skrinky). Na platformách Intel sa odporúčajú procesory radu X alebo K.

 

3 Plug N Play pamäť FURY pobeží v systémoch s podporou DDR4 až do rýchlosti povolenej BIOSom výrobcu. PnP nemôže zvýšiť rýchlosť systémovej pamäte nad túto limitnú hodnotu. Plug N Play produkty FURY DDR4 podporujú špecifikácie XMP 2.0, takže pretaktovanie možno dosiahnuť aj aktiváciou integrovaného profilu XMP.

 

Niektoré staršie čipové sady/procesory Intel pred 8. generáciou neboli aktualizované tak, aby podporovali 16Gb pamäťové moduly DRAM DDR4. Zistite si u výrobcu systému alebo základnej dosky, či ponúkajú aktualizáciu BIOSu pre 16Gb DRAM.

 

Viac informácií nájdete na kingston.com.

 

Ďalšie novinky spoločnosti Kingston aj na sociálnych sieťach:

YouTube          Instagram

Facebook         LinkedIn

Twitter             Kingston Is With You

 

 

 

 

 

 

Najnovšie

Elac Concentro S 503

Najmladší z urodzeného rodu

Estetika je dôležitá, ale reprosústavy sú hlavne o zvuku

29. novembra 2021

Múdre LED žiarovky

SMART alebo tiež múdre LED žiarovky nie sú klasické LED žiarovky, ktoré len zapínate a vypínate vypínačom a idú maximálne stmievať. Chytré LED žiarovky dokážu veci, o ktorých ste možno nemali zatiaľ ani poňatia. Dovoľte nám teda predstaviť túto novinku v LED technológii. Prečo názov SMART LED žiarovky? Názov SMART alebo ak chcete chytré LED […]

26. novembra 2021

Dobré rady ako fotiť mobilom

Kvalite zrkadloviek sa síce mobilné foťáky nemôžu rovnať, ale keď viete ako na to, vykúzlite aj s telefónom snímky, ktoré ozdobia každý rámček nad krbovou rímsou. Prečítajte si osvedčené tipy, ako s mobilom fotiť ako profík. 1. Základom je správny úchop Mobil väčšinu času držíte v jednej ruke, ale pri fotení privolajte na pomoc aj […]

26. novembra 2021

Platenie mobilom pre začiatočníkov

Keď sme nedávno oznámili, že sa už púšťame do testovania platieb mobilom, niektorí z vás sa nám ozvali, že vôbec netušia, ako to bude fungovať. Pre nich sme pripravili stručný návod. Úplná jednoduchosť Zaplatiť mobilom bude jednoduchšie, než si možno myslíte. V praxi to bude vyzerať veľmi podobne ako platenie bezkontaktnou kartou alebo nálepkou – […]

26. novembra 2021

Praktický pomocník po celý deň

Inteligentná domácnosť – k čomu ju potrebujeme ?

Predstavte si, že nemusíte myslieť na to, že je potrebné vyvetrať. Inteligentný dom sa o to postará sám. To je možné vďaka prepojeniu jeho jednotlivých častí v dokonalý celok. Výsledkom je maximálny dôraz na Vaše zdravie a komfort a na čo najefektívnejšiu prevádzku bytu či budovy. Regulácia teploty Ráno sa prebudíte do teplého domova, v […]

26. novembra 2021

Zadný fotoaparát telefónu nova 9 v 4K

Ako sa vyvíjali fotoaparáty v smartfónoch Huawei?

Akú cestu musel model nova 9 prejsť, aby sa mohol pochváliť vynikajúcim fotoaparátom?

25. novembra 2021

Úspora času a energie

Niceboy prináša celý rad nových Smart Home výrobkov

Niceboy prináša nové inteligentné spotrebiče Niceboy ION a vstupuje do neho úplne nového segmentu Smart Home. Počas budúceho roka chce rad ION ďalej rozširovať a priniesť užívateľom kompletnú múdru domácnosť, ktorú je možné ovládať pomocou jednej jedinej aplikácie.

16. novembra 2021

ADRENALÍN V KYBERNETICKEJ BEZPEČNOSTI JE ZVYČAJNÝ JAV

Víťazom piateho ročníka kyberbezpečnostnej hry sa stal tím Esetu. Profesionálny turnaj Guardians pripravili slovenskí bezpečnostní odborníci a upozorňujú tak na podceňovanie kybernetickej bezpečnosti v spoločnosti na všetkých úrovniach.

5. novembra 2021

Novinka z dielne Huawei

Ultra Vision smartfónu Huawei nova 9 

Novinka z dielne Huawei, smartfón nova 9, splní všetky vaše sny o dokonalej fotografii. Smartfón sa pýši fotosystémom so štyrmi objektívmi a umelou inteligenciou, pričom využíva špičkovú technológiu fotoaparátu vlajkovej lode.

5. novembra 2021

Novinky od Huawei

Nové smart hodinky a jedinečné slúchadlá v tvare rúžu

Predstavenie dvoch zariadení z kategórie wearables – konkrétne nových hodiniek Watch GT 3 v dvoch verziách  a špeciálnej edície slúchadiel FreeBuds v elegantnom ženskom prevedení.

5. novembra 2021

Odporúčané

Dôležitá rola riadiaceho softvéru

Energetická istota pre dátové centrá od CyberPower

Benefitom riešenia od CyberPower je predovšetkým záruka, že pokiaľ dôjde k výpadku alebo poruche jednej UPS, druhá sa o zvyšnú záťaž postará.

29. novembra 2021

Kto meshuje ten ide

Stabilná wi-fi pre celú rodinu

Homeschooling a homeoffice sú pojmy, s ktorými sa väčšina z nás v minulosti mohla stretnúť len zriedka. Dnes ide naopak o každodennú realitu veľkej časti rodín, ktoré mnohokrát s prekvapením zistili, že internetové pripojenie v domácnosti nemajú len pre zábavu.

19. novembra 2021

Automatický záznam fotografií a videa

Malý, šikovný, používateľsky prívetivý fotoaparát

Canon predstavuje prvý smart fotoaparát, ktorý prinesie revolúciu do domáceho fotografovania. Prežite každý okamih naplno a nechajte PowerShot PX vytvárať vaše spomienky

28. októbra 2021

Mamibot EXVAC880 Wisor

Prestaňte strácať čas upratovaním a kúpte si kvalitný robotický vysávač

Upratovanie pre väčšinu ľudí nepatrí k obľúbeným činnostiam.

22. októbra 2021

Široké pokrytie

Mercusys: Moderné technológie za rozumnú cenu

Máte doma internet, ktorého kvalita je skôr k hnevu než k úžitku? Notebook alebo stolový PC vyčkáva pri odosielaní pošty a videa z YouTube sa zasekávajú alebo prehrávajú len na nízku kvalitu? Hľadáte informácie na Google a na každé vyhľadávanie čakáte desiatky sekúnd? A pri hovoroch s rodinou či priateľmi cez rôzne chatovacie platformy chytáte vždy iba pár slov?

14. októbra 2021

Dokonalé pokrytie domácnosti, firmy alebo záhrady

Užívajte internet bez obmedzenia prakticky všade

Prvý Wi-Fi mesh systém s VDSL a 4G pripojením má TP-Link

30. septembra 2021

Huawei prináša na Slovensko nový MateBook 14

Dotykový displej a skvelý výkon za menej ako tisícku

Spoločnosť Huawei uvádza na slovenský trh nového člena z rodiny notebookov, Huawei MateBook 14.

9. septembra 2021

Dotykové pero M-pen druhej generácie

Toto všetko prináša novinka Huawei MatePad 11

Prvý tablet s Harmony OS 2 prichádza na Slovensko

9. septembra 2021

5x gadgety (nielen) pre študentov

Návrat do všedných dní

Letné prázdniny sa definitívne skončili a preto je na čase oprášiť svoju „školskú výbavu“. Predstavíme vám zopár zaujímavých zariadení, ktoré vám pomôžu pri štúdiu, alebo aspoň trochu spríjemnia nadchádzajúce náročné školské obdobie.

2. septembra 2021

Váš osobný prekladateľ textov?

Stavte na „magický“ prekladač CARNEO VT3!

Zabudnite na nedorozumenia, dnes je jednoduché komunikovať aj v jazyku, ktorý ste nikdy nehovorili!

5. augusta 2021