Reproduktory Bose SoundTouch podporujú najnovšie AirPlay 2

Repráky, ktoré ponúkajú atraktívnu kombináciu kvalitného zvuku, úžitkových vlastností a dizajnu

Reproduktory Bose SoundTouch, ktoré umožňujú priamy streaming pomocou populárnych hudobných služieb a bezdrôtový rozvod hudby, získali najnovšie podporu protokolu AirPlay 2. Táto možnosť je k dispozícii po automatickej aktualizácii firmware aj pre existujúcich používateľov.

Bose pridáva k doterajšim reproduktorom rodiny SoundTouch, podporu AirPlay 2. Tento protokol otvára všetkým používateľom možnosť ďalšieho spôsobu bezdrôtového rozvodu hudby v byte či dome. Doteraz mohli majitelia audio systémov SoundTouch rozviesť bezdrôtovo hudbu iba s využitím týchto produktov, a to pomocou aplikácie Bose, ktorá v sebe integruje populárne hudobné služby, ako Spotify, Deezer a internetové rádiá, spojená pod TuneIn. Najnovšie je možné, vďaka podpore Airplay 2, zapojiť do riešenia multiroom, všetky audio zariadenia s týmto komunikačným protokolom. Koncom minulého roka získala podporu AirPlay 2 rad chytrých reproduktorov Bose Home Speaker.

Teraz pridáva Bose nové možnosti aj do rodiny SoundTouch. Podpora AirPlay 2 je k dispozícii po aktualizácii softvéru reproduktorov, ktorú automaticky ponúka aplikácie pre ovládanie reproduktorov.
Podporu AirPlay 2 dostali produkty SoundTouch 10, SoundTouch 20 Series III, SoundTouch 30 Series III, Bose SoundTouch SA-5 Amplifier, Bose Wave SoundTouch Music System IV, SoundTouch 300 soundbar, Lifestyle 550 home entertainment system, Lifestyle 600 home entertainment system a Lifestyle 650 home entertainment systém. Niektoré staršie systémy nemusí službu podporovať.
Audiosystémy Bose SoundTouch ponúkajú atraktívnu kombináciu kvalitného zvuku, úžitkových vlastností a dizajnu. Oceňovaná je možnosť prepojenia s aplikáciou pre chytré telefóny s operačným systémom iOS či Android a integráciu populárnych hudobných služieb do tejto aplikácie.

Vďaka tomu slúži smartphone ako ovládací prvok a streaming hudby nie je závislý na dosahu Bluetooth. Ovládať kompletný systém celej domácnosti môžu pomocou spomínanej aplikácie nainštalovanéj vo svojom telefóne,  všetci členovia domácnosti.
Niektoré systémy SoundTouch využívajú dômyselný systém zvukovodov, ktorý dokáže využiť aj spätné kmity reproduktorov. Tieto vlny odvádza efektívne do zadnej časti šasi, takže ak je systém umiestnený pri stene, využíva pri reprodukcii tiež odrazy od steny. Tým nadväzuje na prvý reproduktorový systém profesora Amara Bose, ktorý sa preslávil autenticitou zvuku a schopnosťou dosiahnuť priestoru a dojmu reálne živej hudby.

O spoločnosti Bose:
Spoločnosť Bose založil v roku 1964 profesor elektrotechniky na Massachusetts Institute of Technology, pán Amar G. Bose. Už prvé audiosystém Bose priniesol revolučný spôsob riešenia a revolúciu v zážitku reprodukovanej hudby. Až do dnešnej doby je spoločnosť riadená jej pôvodnými princípy, ktorými sú investície do dlhodobého výskumu s cieľom vývoja nových technologických riešení, ktoré prinesú reálny prínos zákazníkom. Okrem audiotechniky vyvíja a vyrába Bose aj zariadenia pre niekoľko ďalších priemyselných odvetví. S produktmi a patentovanými technológiami Bose sa stretávame v domácnosti, aute, na cestách i na verejných priestranstvách.

O spoločnosti BaSys:
Spoločnosť BaSys je popredným distribútorom prémiové audio a video techniky so sídlom vo Švajčiarsku a s distribučnými spoločnosťami v niekoľkých krajinách Európy. Od roku 1990, kedy bola spoločnosť založená, zastupuje svetové značky, ako Pioneer, Bose, Loewe, ELAC, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Najnovšie

PPDS predstavila interaktívny displej Philips T-Line BDL3652T

Interaktívny displej Philips BDL3652T

Philips Professional Display Solutions (PPDS) rozširuje svoju ponuku o inovatívny interaktívny displej Philips BDL3652T patriaci do produktovej rady T-Line.

2. decembra 2022

Bose predstavuje Bose Music Amplifier

Bose Amplifier

centrum domáceho ozvučenia, ktoré prepojí svet digitálnej hudby aj zbierky tradičných hudobných nosičov

30. novembra 2022

Nové smart hodinky Huawei Watch GT 3 SE

Každodenný asistent s dvojtýždňovou výdržou za skvelú cenu

Spoločnosť Huawei predstavuje najnovšie smart hodinky zo série Watch GT. Model s plným názvom Watch GT 3 SE sú ľahké inteligentné hodinky, ktoré stelesňujú potreby športových a fitness nadšencov.

29. novembra 2022

TIP PRE VÁS

Vyčistite si počítač bezpečne použitím kompresora

Ako si môžete vyčistiť nielen počítač, notebook, ale aj inú domácu elektroniku tak, aby sa nepoškodila? Zvládnete to kompresorom.

28. novembra 2022

Vhodný pre PlayStation 5, hráčske aplikácie a intenzívnu prevádzku

SSD disk Kingston FURY Renegade

Oceňovaný SSD disk Kingston FURY bude novo k dispozícii aj s väčším chladičom

15. novembra 2022

Silný zvuk s výkonom 15 W

Bezdrôtový reproduktor so svetelnými efektmi

Niceboy predstavuje bezdrôtový reproduktor so svetelnými efektmi RAZE Neon

10. novembra 2022

Cvičte doma podľa známych certifikovaných trénerov

Dve nové aplikácie pre inteligentné televízory

Dve nové aplikácie pre inteligentné televízory Samsung na Slovensku: iPrima a Fitshaker

10. novembra 2022

Watch GTR s AMOLED displejom a nová generácia WATCH Lite 3

Dvoje nové inteligentné hodinky Niceboy

Značka Niceboy uvádza na trh hneď dvoje nové inteligentné hodinky. Prémiové hodinky WATCH GTR vynikajú svojou kombináciou zaujímavého dizajnu a odolného vyhotovenia vrátane AMOLED displeja aj funkcie telefonovania.

10. novembra 2022

Samsung prichádza so špeciálnym vysávačom Bespoke Jet Pet

Zatočte so psími chlpmi v domácnosti

Samsung prichádza so špeciálnym vysávačom Bespoke Jet Pet

10. novembra 2022

1.miesto v rebríčku DXOMARK opäť patrí Huawei

Smartfón Huawei – Mate 50 Pro

Huawei Mate 50 Pro je novým kráľom rebríčka DXOMARK, dosiahol najvyššie skóre v histórii

10. novembra 2022

Odporúčané

Chytré centrum všetkého diania

Múdra domácnosť znižuje spotrebu energie

Rozmýšľate nad tým, ako znížiť a optimalizovať svoju spotrebu energie a kde sa dá najlepšie ušetriť? Samozrejme spôsobov existuje viac, ale nie všetky sú ihneď realizovateľné.

2. decembra 2022
TEST

Recenzia monitora AOC Q27 V5C 27″: Zapáčil sa nám natoľko, že sme si ho zadovážili aj my

Monitory značky AOC sme testovali už niekoľkokrát, napríklad zakrivený CU34G2X 34, klasický X24P1 so špičkovým zobrazovacím panelom IPS a tiež nápadný herný monitor C 27G2 ZU Curved Gaming Monitor. Tieto monitory vynikajú vysokou kvalitou obrazu a férovými cenami, ktoré dávajú vedieť o vyššom štandarde tejto značky, zároveň ju dostávajú aj do rúk neprofesionálov. Najnovšie sme […]

7. novembra 2022
TEST

AUDIOTECHNIKA

Recenzia Truune Eight (8): Najprv šokujú vás aj celé okolie, potom sa ich kvalita stane novým štandardom

Domáci zvuk v štúdiovej kvalite a priamo zo Slovenska? To je Truune Eight (8).

3. novembra 2022

Bezpečie a stabilita vašich zariadení

Recenzia: Záložný batériový zdroj CyberPower VP1000ELCD-FR

Dôležitou úlohou záložného zdroja CyberPower VP1000ELCD-FR je ochrániť počítače a ďalšiu elektroniku pred nečakaným výpadkom energie, prepätím či špičkami v elektrickej sieti a preklenúť krátkodobé výpadky napájania z elektrickej siete.

26. októbra 2022
TEST

POROVNÁVACÍ TEST

Nextbase Dash Cam 622GW a 322GW: Ktorú autokameru si vybrať do auta?

Medzi 4K a Full HD rozlíšením je podstatný rozdiel, ale rozhodne dnes neplatí, že za polovičnú cenu dostanete len polovičnú kvalitu.

17. októbra 2022
TEST

Horúca novinka od DJI

Recenzia: DJI Mini 3 Pro je úžasný malý dron a robí malé zázraky

Dron vhodný ako pre začiatočníka, tak pre pokročilého.

12. októbra 2022

Výhody štandardu Wi-Fi 6

Späť do školy: Preraďte rýchlosť na Wi-Fi 6

Komplexné portfólio sieťových riešení na prechod na Wi-Fi 6 má vo svojej ponuke spoločnosť TP-Link.

29. augusta 2022

Ako vytvoriť stabilnú Wi-Fi na záhrade?

TP-Link vyrába spoľahlivé zariadenia, a preto na ne poskytuje päťročnú záruku

26. júla 2022

Dokonale sfarbený svet s technológiou Quantum Dot

Ponorte sa do sveta farieb

Hráči majú zmysel pre realizmus; ak ste hráč, takmer určite rozpoznáte niečo podozrivé na míle ďaleko. Či už je to pokles FPS uprostred duelu alebo nekonzistentný dizajn sveta. Nič nezostane bez povšimnutia. Zatiaľ čo vývojári hier sa snažia dosiahnuť skutočný fotorealizmus v hrách s novými enginmi, ako je Unreal Engine 5, zobrazovacia technológia sa snaží držať krok vlastnými pokrokmi…..

16. júna 2022

Ergonomické produkty Logitech

TEST: Keď sa lepšie cítite, dokážete aj lepšie a efektívnejšie pracovať

Ergonómia (z gréčtiny: ergon´= práca + nomos = zákony) je veda zaoberajúca sa vzťahmi vznikajúcimi medzi človekom a prostredím, ktoré ho obklopuje – či už sa jedná o tvary, materiály, osvetlenie, rozmery a pod. Cieľom je vytvoriť také pracovné podmienky, ktoré podporujú optimálny výkon človeka a jeho pohodu. To mi pripomína moju nepohodu, keď pozerám […]

10. júna 2022